Kibeszélő Céh fórum eltávolítási közlemény 2021

Feldobjátok felhőbe és 60 naponta a linkjét másolni kell... legalább eléri mindenki, nem csak gépről...
Aha, és még ezt is figyeljék a vezetők, hogy mikor jár le a 60 nap, és még mit nem? Sokszor azt is elfelejtem, hogy mikor jár le a hitelkártya tartozás befizetésének a határideje, mivel persze a bank 2 héttel előtte "figyelmeztet", hogy biztos elfelejtsem. Majd pont ezt fogják észben tartani az emberek ... Ja, nem.

GVG: A céhünknél elég sokan játsszák, nem tudom miért kéne csak azért törölni, mert a telefonosok nem érik el. Az én tehenem és a szomszéd tehene attitűdöt érzek itt.

Telefon: Eleve nem értem azokat, akik egy percre sem bírnak elszakadni a telefonjuktól, de követve a korszellemet azért tették lehetővé ott is a játékot, hogy a buszon, netán a munkában vagy kirándulás közbe - ha még ez egyáltalán létezik - se maradjon játék nélkül a delikvens játékrabszolgává téve őket. Holott a játékélmény sosem lesz olyan, mint egy rendes gépen, akármilyen bazi nagyok is ma már a telefonok, viszont arra jó, hogy a szemedet garantáltan elrontsák
 
Én biztos nem kívánnám a törlését, ha 3 dolgot megcsinálnának vele:

1. a ranglistába ne szóljon bele ilyen nagy dominanciával
2. teljesen új külsőt és tartalmat kapjon
3. mobilon is elérhető legyen

Amíg ez nem valósul meg addig pedig az a véleményem róla amit már leírtam, egy kis réteg játszótere, akik ragaszkodnak egy 5 éve nem frissülő, elavult valamihez.
1. És ugyan már miért is ne szóljon bele a ranglistába? Épp elég fifika és katona+ áru + medál befektetés kell hozzá + szervezettség, ami szintén nem egyszerű, nem úgy mint a CE-n való magányos csapkodás.
2. Persze lehet, ha lehet jobb külsőt csinálni, az OK. De a tartalom? Kivenni a lényegét? Na ne. Egyébként egy statégiai játéknél nem a külcsín a fontos.
3. Lásd a 20:44-kor írt válaszom.
 
Utoljára szerkesztve:

Lef------

Nagyon aktív tag
Értő olvasás nem árt... nem azt írtam, hogy ne szóljon bele...
Tartalom? Jövő kor óta nem csináltak vele semmit :D
 

Lef------

Nagyon aktív tag
Egyébként áruljátok már el, miért véditek ennyire ezt az 5 éve elavult, nem frissített, végtelenül repetatív elemet a játékban, amit a játékosok igen kis %-a használ?
Hja és ráadásul még az egyénnek jutalmat sem ad, csak a céhes ranglistán lehet villogni általa...
 

helen

Nagyon aktív tag
Egyébként áruljátok már el, miért véditek ennyire ezt az 5 éve elavult, nem frissített, végtelenül repetatív elemet a játékban, amit a játékosok igen kis %-a használ?
Hja és ráadásul még az egyénnek jutalmat sem ad, csak a céhes ranglistán lehet villogni általa...
Azért védjük annyira, mert itt nem magányos akciókra van lehetőség , hanem összefogásra, csapatmunkára. És nem a gép dobja ki az ellenfeleket , hanem mi választjuk ki azokat. Azért védjük annyira, mert a GVG lehetőséget ad a céhtagoknak jobban összecsiszolódni. Le lehet osztani a feladatokat, hogy ki, mit csináljon. Nem minden az egyéni jutalom....
 

Lef------

Nagyon aktív tag
Oké, akkor miért is nem lehet megújítani, hogy a teljes csapat dolgozhasson a "közös jóért"? Miért a 10% kiváltsága, hogy "küzdjön"?
 
Oké, akkor miért is nem lehet megújítani, hogy a teljes csapat dolgozhasson a "közös jóért"? Miért a 10% kiváltsága, hogy "küzdjön"?
Azért nem újítják meg mert nehezen kivitelezhető és valószínűleg nem lenne megtérülő.
Az évek során egy gép előtt ülő agyalós játékból egy buszmegállóban állva pöcögtetős játékot csináltak.
A céget nem lehet ezért hibáztatni, hiszen ebben van a pénz.
A már ebben az érában regisztrált játékosokat sem lehet hibáztatni, ha nem érdekli őket a játék régi magja, hiszen ők nem erre fizettek be.
Azt viszont én sem vagyok képes megérteni miért kéne eltörölni azt az elemet, ami a legtöbb agyalást igényli ebben a játékban és miért baj, hogy a céhek rangsorát leginkább az a játékelem határozza meg ami a leginkább egyéni áldozatot követel a köz javára.
 

ForFexx

Új tag
Sziasztok egy kis segitséget kérek ,hogyan tudom áthelyezni
az összes Céh Fórum üzenetet átmásolni az Üzenetközpont Céh fülére.
Köszönöm.
 

erika5503

Aktív tag
a GVG-t kéne megoldani mobilra is ---mert eg ycsökevényes íőskövület az egézsamiben egy céh rangsora számyít a GBG -t is jó lenne beleszámytani mert az is eg egy összz céhes tevékenydég...haladni kéne e fejlődéssel a gVG területén is
 

erika5503

Aktív tag
az a gond, hogy rávilágytok a hibákra eért kérytek a fóromos belépési szomnosytómat a játélkos nevemmel? sokat hibáznak a fejlezstők feleslegesen ötletelve. ami a játékba problémákat okoz .... ami jól megy azt mindig tönkrre teszik
 
Fent