Nem játékhiba céh expedíciós térképen elérhetetlen hely

7kilenced

Új tag
Nem először találkoztam ilyen bosszantó hibával ( ebben az esetben az ereklye nem hozzáférhető addig, amíg a nyíllal jelölt célpontot el nem foglalja az ember)
Ha nem tudja elfoglalni, ugrott a megtalált ereklye
foe-ereklye.jpg
 
Tudtommal az ereklye a sikeres "találkozás" megoldása után jön elő, tehát elvileg ha nem gyüjtöd be a ládát akkor nem ugrik a nyil a következőre. Vagyis előbb az ereklyét utána pedig a ládát kell akkor kinyitni. Tudom sokszor sietünk és később vesszük észre, hogy van ereklye s nyomjuk a dolgokat, de az még bosszantóbb amikor a ködös területen jelenik meg és 2-3 találkozás / kaput is nyitni kell, ami 4. szinten egy kevésbé tápos játékosnak csak gyémánt segítséggel működik, de akkoris megéri, mert szedtem már ki így 100 fpt. meg zsivány "csordát".
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
nem beszedhető sehogysem, akármennyire picit v nagyobban mozgatom az egeret
Screenshot at 2021-09-19 15:17:39.png
Ha a jelzett helyre viszed az egeret, gond nélkül beszedhető. Még soha nem akadtam fenn ezen, igaz van, hogy a kapu ablak nyílik meg, de másodjára mindig sikerül beszedni.
Természetesen ládanyitás előtt ilyen gond nincs, hiszen a nyíl akkor még a láda fölött van.
 

7kilenced

Új tag
Naa.. megint egy ilyen gyönyörűség. akárhová kattintok, ereklye nem ad :( .kicsi játékos lehet, nem tud több állomást hozni. Mint pl én is amikor kezdő voltam.
Méé nem lehet javítani :(
 

Csatolmányok

  • kép_2021-11-03_192110.png
    kép_2021-11-03_192110.png
    558,6 KB · Megtekintések: 22

Próféta

Nagyon aktív tag
Naa.. megint egy ilyen gyönyörűség. akárhová kattintok, ereklye nem ad :( .kicsi játékos lehet, nem tud több állomást hozni. Mint pl én is amikor kezdő voltam.
Méé nem lehet javítani :(
Na ki ne találjuk már, hogy nem tud többet csinálni, mert rögtön lepetézek! Kirakod szerdán, hogy ennyit bír, nincs tovább! Egy kicsit erőlködni kell! Vagy mielőtt az előző kapu ajándékát átveszed, be kell gyűjteni az ereklyét! Gondolkodni, tervezni, ez a stratégiai játék lényege! Nyilván sokkal egyszerűbb lenne egy program, ami automatikusan begyűjtené ezeket, hogy ne kelljen már egy iciripicirit sem odafigyelni! Vicces, hogy a szint közepénél elfogy a lendület! Hogy van ez? Én tuti, a hajam tépném, hogy csak idáig bírtam elvergődni! És mondom, mindezt kiírod szerdán este, úgy hogy még hátra van kb. 110 óra az Expedícíóból!
 

7kilenced

Új tag
Arról van szó, hogy hibás ilyenkor a hely, ahol az ereklye van. Ha egyszer megnyerte az ember, és nem begyűjthető ... hibás. Pont.
És lehet magyarázni, hogy így -úgy lehet, ekkor mag akkor. De ha pont akkor nem begyűjthető, amikor megnyerte az embör ... háát hibás,
És javítható hiba.
Lehet, valaki baromra ügyes, és baromira nagy stratéga, és baromira benne él a játékban, de nem mindenki.
 

Próféta

Nagyon aktív tag
Minden egyes ereklyét be lehet gyűjteni, ha az adott feladatot és az érte járó jutalmat már átvetted. Az ereklye nem olyan, mint a füst, nem száll el. Sőt az adott pályán nem is enged addig túllépni, míg az összes ereklyét onnan be nem gyűjtötted! Nagyon ráfeszülsz erre az ereklye dologra, lazulj el! Megy az simán, csak csináld a CE-t becsülettel :)
 
Fent