Hi a vad

Új tag
Teljesen nyugodtan olvastam eddig is a nevetséges forgáspárti hozzászólásokat. Tény, hogy ezt a nagy céhek szeretik, mert könnyű fejlődési forrás és ez sokkal könnyebb mintsem megkűzdeni érte. Ezzel nem vitatkozok, mert ez tény. De felesleges azzal jönni, hogy a forgás mekkora erőfeszítéseket vesz igénybe, ne vakítsuk egymást. A forgás könnyű haszon, a kűzdelem drágább, időigényesebb és több odafigyelést, mozgósítást és észt igényel. Na pont ezért nem szeretnének semmilyen változást a top céhek. Részemről be is fejeztem ezt a témát, mert világos, hogy a nagyok védik a könnyű fejlődés adta lehetőségeket, még akkor is ha egy monoton ütögetés és forgás. No de ha ez kell egy stratégiai játékba, akkor forogjatok.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Teljesen nyugodtan olvastam eddig is a nevetséges forgáspárti hozzászólásokat. Tény, hogy ezt a nagy céhek szeretik, mert könnyű fejlődési forrás és ez sokkal könnyebb mintsem megkűzdeni érte. Ezzel nem vitatkozok, mert ez tény. De felesleges azzal jönni, hogy a forgás mekkora erőfeszítéseket vesz igénybe, ne vakítsuk egymást. A forgás könnyű haszon, a kűzdelem drágább, időigényesebb és több odafigyelést, mozgósítást és észt igényel. Na pont ezért nem szeretnének semmilyen változást a top céhek. Részemről be is fejeztem ezt a témát, mert világos, hogy a nagyok védik a könnyű fejlődés adta lehetőségeket, még akkor is ha egy monoton ütögetés és forgás. No de ha ez kell egy stratégiai játékba, akkor forogjatok.

Sajnálom, hogy nem akarod érteni, átlátni.
 

Próféta

Nagyon aktív tag
Tehát tisztában vagy a forgással, sőt a leírtad alapján már használtad is! Azt nem értem akkor, hogy amikor Te is forogtál, ez miért nem okozott akkor neked lelkiválságot, vagy akkor még ez nem volt igazságtalan a? Miért csak most tört rád ez a frusztráló érzés? Megcsípett egy szúnyog, mely előtte az irgalmas szamaritánuson járt, vagy mi a szösz? Lehet hogy eddig nem vetted észre és nem tűnt fel az, hogy a csatatéren nem egymás ellen, hanem egy virtuális hadsereg ellen harcolunk. Ha neked ilyen kard ki kard kell, akkor ott a GvG. Bár az sem teljesen tisztességes, hisz az ellen főparancsnoka lehet, hogy részt sem vesz a csatában.
Már sokadjára visszakanyarodunk ehhez a lerágott csonthoz, és lehet így vagy úgy csavargatni, de arról szól az egész, hogy kevésbé felkészült céhek is szeretnének hozzáférni a húsosabb fazékhoz (csatatér magasabb szint). Persze mindezt úgy, hogy a fejlesztők oldják már meg helyettük! Vegyék ki a felkészültebbeket, sőt ha lehetséges akkor vagy 100 évre szigeteljék is el őket, és majd akkor a többieknek megnyílik a Paradicsom, kitárul a Kánaán kapuja és szépen leülhet mindenki a terülj-terülj asztalkához. Hiszed Te! Sosem lehet egyenlő feltételeket teremteni, számos oka és buktatója van! Ha valaki többet szeretne markolni, ahhoz igenis többet kell tenni, és ez nem abban merül ki, hogy naphosszat azon agyalgatunk, miként kellene a fejlesztőket rábírnunk ilyen meg olyan nyakatekert indokokkal a változtatásra. Növelhető a szintek száma, de felesleges! Jobb nem lesz tőle! Aki akar az tesz érte, aki meg nem, az nyugodtan várja a sült galambot!
 
Utoljára szerkesztve:

LoveCanKill

Aktív tag
A forgás egy stratégia. Egy stratégia, amit a játékosok találtak ki, hogy a lehető legjobban maximalizálják az így, a csatatéren megszerezhető "erőforrást".
Ennek elérése érdekében építik, menedzselik a városaikat, és a céhüket. Rengeteg erőt, energiát fektetnek bele, illetve a csapatmunkájukba.
Maga a kivitelezés pedig nem állandó sikerekkel jár a céh számára, mert rengeteg befolyásoló tényező van. Ha sikerül, az legtöbbször nem csak"erőforrásbeli" jutalommal, hanem sikerélményt jelent a benne résztvevő számára. (amit szerintem meg is érdemelnek. bár ha nagyon monotonná válik, akkor hosszútávon időröl időre egy ideig el tud menni az emereknek a kedve tőle, de ez szerintem mindennelígy van.)

Ha az általad említett módon változtatnának, akkor az emberek többsége nem "élné meg" ezt így, kevésbé ösztönözné őket a fejlődésre, a csapatmunka "megélésére".

Szerintem nincs olyan céh, ami mindig 100%-osan tud teljesíteni, mert mindenhol emberek vannak. Így lényegében minden aktív és szervezett céhnek van lehetősége erre, akár a kisebbeknek is, ha összedolgoznak. Még ha tényleg nem is folyamatosan... De ha úgy látjátok, hogy "ez a menet" most veszett ügy, legalább picit tudtok pihizni, szerintem néha kell is, a kövi cst-n pedig, aholvalószínüleg (mivel pontokat veszítetek) könyebb ellenfelet kaptok, jobban fogtok tudni érvényesülni.
 
Utoljára szerkesztve:
Fent