Új hiba Céh-csatatér

Csiliz

Aktív tag
Nem tudom, hogy ennek így kell-e működnie, de a demoralizálási szint nincs összefüggésben a támadási büntetéssel?! Ezidáig azt tapasztaltam, hogy a demoralizálási szinttel a támadási büntetés is nő. Ma viszont először fordult elő, hogy a demoralizálási szint ugyan nem nőtt, de a támadási büntetés ennek ellenére igen! Valamikor nő, valamikor nem?! Hogy is van ez?
 

Vanek ur

Aktív tag
Vannak épületek, amik különböző hatást okozhatnak. Pl. támadási büntetés növelés, de van olyan is, ami nem növel büntetést. Szerintem Te ez előbbibe futottál bele.
 

Csiliz

Aktív tag
De olyanról nem olvastam, hogy a demoralizálási szint nem növekszik, a büntetés viszont igen.
 

Csiliz

Aktív tag
Most, hogy végetért az első céhcsatatér, a céh kapott bizonyos számú céh haderő pontot. A kérdés csak az, hogy ezt valóban meg is kapta?! Leellenőrizni nem tudom, csak az emlékezetemre hagytakozhatok, ami az, hogy azzal számoltam, hogyha ezt megnyerjük, szintet lép a céh, vagy nagyon közel lesz hozzá. Ezzel szemben kb. annyi hiányzik, mint amennyit rlvileg kapott a céh. Sajnos, nem tudom leellenőrini, hogy így van-e vagy sem!!
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
A haderőpontot a céheknek este számolják, legyen az CE-beli, GvG-beli , vagy a csatatéri.
Már megérkeztek a pontok.
 

Vanek ur

Aktív tag
De olyanról nem olvastam, hogy a demoralizálási szint nem növekszik, a büntetés viszont igen.
Táblázat - ha nem ilyenek az értékek, akkor ott valami bug van. Mint a bétán is él egy még ki nem javított hiba: nem mindig emelkedik a győztes pontok száma egy tartományban (nem tudni, mitől függ, de néha előjön). Ilyenkor egy frissítés megoldja a gondot.
 

Csiliz

Aktív tag
A céhcsatatéren most vettem észre az alábbi hábát. Ha összeadom a céhemnél a tárgyalásoknak és a küzdelmeknek a számát az nem egyezik az egyes szektorokban elért támadások számával. Sőt, arra lettem figyelmes az egyik csatám után, hogy a csatámat ugyan megnyertem, de nem számolta be a szektornál megvívott csatának. A büntetési százalékot viszont növelte. Lehet, hogy ez a hiba az új módosításoknak köszönhető amely tegnapi nap volt beépétve a játékba?!
 

DeletedUser26307

Guest
Ha összeadom a céhemnél a tárgyalásoknak és a küzdelmeknek a számát az nem egyezik az egyes szektorokban elért támadások számával.
A tárgyalások kettőt érnek. Úgy számoltál?
Sőt, arra lettem figyelmes az egyik csatám után, hogy a csatámat ugyan megnyertem, de nem számolta be a szektornál megvívott csatának.
Így már én is jártam.
... aztán mégsem. =)
 
Fent