Kibeszélő Céh adminisztrátorok beszélgetése

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
" A fontos beszélgetések is az automatikus törlés körébe kerülnek. Ennek az az oka, hogy azt szeretnénk, ha a legfontosabb és legújabb 500 beszélgetés maradna mentve; a régebbiek törlésre kerülnek 60 nap elteltével. Ez lehetőséget ad a legújabb és legfontosabb információk szem előtt tartására! "

A fontos limitjének eltörlése jó ötlet volt. Viszont mivel mostantól a fontosak is törlődnek, értelmét vesztette a limit is.
A céh szabályzatot és egyéb hasznos leírásokat a céhek nem szokták módosítgatni, így 60 nap után törlésre kerülnek. A többi üzenet (piac, nevi építés, csatatér, stb) pedig pörög,
Szóval igazából ezzel egy lényeges problémát továbbra sem sikerült megoldani, sőt inkább csak megszívatni sikerült a céhvezetőket.
 

zekapitany

Új tag
üdv

Kérdés akkor most a fontos üzenetekből lehet akármenyi viszont minden üzenetet törölnek 60 nap után? a választ olvasva ez csak költöi.

Céhvezetőként pedig mondhatom tök jó ötlet a rendszergazda fül csak ezzel nem igazán segít továbbra se az átláthatóságon.Eddig is a közösség részen ki tudtam jelölni egy beszélgetést erre csak most átkerült a céh fülre és ott sincs jó helyen mert eluszik a többivel. A céh, közösség alatt sokkal kiemeltebb lenne és ezzel könnyebb lenne a munka.
 
Utoljára szerkesztve:

draco313

Új tag
Hello!
Így akkor mi értelme a fontos levél megjelölésnek, ha úgy is törlődik?
Legtöbben azt arra használják, hogy pl. egy levélbe benne van a céh szabályzata, és abba nem ír bele senki.
Másikban benne van az 1.9-es építés részletes szabályzata, harmadikban lánccsere, stb.
Ezekbe nincs írva új üzenet, tehát nem lapozódik el.
De ha így törlődnek a fontos levelek ugyan úgy, akkor mi értelme?
Céh vezetős levél meg volt a közösségiben egy, azt raktunk oda akit akartunk. Ennek így megint nem látom értelmét.
 
Sziasztok!
"A céhadmin üzenetek jóvoltából mostantól kezdve az alapítók, vezetők és moderátorok még átláthatóbbá tehetik a céh adminisztrációját és irányíthatják azt! "
Nézőpont kérdése.
Én mindenesetre örülnék, ha visszaadnátok a jogot a céhes levelezőkből való eltávolításra. (Az írkálás az Új üzenetközpontban bizonyos esetekben nem segít - bármennyire is használható ;) -, többre mennék, ha volna jogom eltávolítani tagokat például 1,9-ből...)
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Na, akkor egy újabb észrevétel. Kipróbáltam teszt jelleggel, hogy miként is működik, ez a vezetőségi tagoknak szóló üzenetküldés. Megcsináltam, írtam bele, szépen meg is jelent, a kis csillag ikon is ott volt. aztán néhány óra elteltével belekerült az összes céhtag.
Szóval valami még nem az igazi.

További infó. Senkit nem jelez adminnak. Még engem sem, pedig én hoztam létre. Az egyik tagunknak el van rejtve és így is jelzi.
 
Utoljára szerkesztve:

helen

Nagyon aktív tag
Sziasztok!
A "fontos"- üzenetek törlésének a lehetőségével, adtatok a kakának egy pofont. Már elnézést ha nem fejezem ki magam szépen. DE!!
"Fontos" - megjelölést olyan leveleink kaptak, amik állandó jellegűek és nem frissítjük őket, amiket lezártunk, és a tagok nem írkálhatnak bele, mert pl. a céh szabályzatát tartalmazzák, vagy pl. olyan információkat amik nem veszítenek az aktualitásukból. Ilyenek pl. a játékkal kapcsolatos leírások, amik a kezdő, kicsi tagjainknak segítenek hogy megismerjék a játékot- pl. leírás a csatatérről, expedícióról stb.- , vagy tanácsokkal szolgálnak , amik a fejlődésüket segíti- pl. építés, kereskedés..-. Ezeket a leveleket ha a rendszer elkezdi törölgetni, akkor megette a kutya az egészet. Fárasztó őket újraírni , így fontos dolgok fognak elveszni. A céhek vezetőinek elég sok dolguk van enélkül is. Őnekik a játék nem abból áll hogy felnézek, lenyomok 2-5 csatát, learatok, eldobálom a pontjaim, azt csá. A közösségeket össze kell tartani, iránymutatást nyújtani nekik, segíteni a tagokat, diplomáciát megbeszélni, adminisztrálni, csatateret irányítani, stb. Ha nem teszik meg, széthullik a céhük. S most a levelezések törlődésével, + feladatot kaptak. Ezek után mi értelme marad a "Fontos" megjelölésnek ?? Olyan leveleket, amik pörögnek, amikben mindig új és új dolgok-információk vannak, olyanok amik már pár hét múlva nem lesznek fontosak, azokat a leveleket nem jelöltük be eddig sem. Úgy gondolom most velem együtt sok céhvezető mondja nektek azt, hogy kérjük vissza a "Fontos"-jelzés eredeti értelmét, vagyis azt, hogy az így megjelölt levelek, továbbra se törlődjenek. Se 60 nap után, se később, se soha.
 

Valgyunk

Új tag
Sziasztok!
Egyetértek, hogy a fontos üzenetek azért fontosak, hogy ne törlődjenek.
Ha mindenképp méretet kell csökkenteni, akkor nem időben, hanem karakterben tenném meg inkább. Akkor az építésről, csatatérről, piacról szóló segítségek nem egy topic tartalmaként lennének, hanem pl. mindegyik külön, de legalább nem törlődik. Mindenki kedvére válogathat a fontosnak jelöltek között.
A rendszergazda beszélgetés jó ötlet, csak még nem működik. A Support visszajelzése alapján: "A hibát már továbbítottuk a központ irányába, ahol is hamarosan javításra fog kerülni."
Pár ötlet a céh adminisztrátori beszélgetésekhez annak kapcsán, amit az előttem szólók írtak:
- Esetleg lehetne egy opciót fejleszteni hozzá, hogy lehessen rögzíteni a céh közös beszélgetése mellé, illetve feloldani onnan.
- Vagy a szűrőkhöz egy (pl. index) számot írni, hogy hány beszélgetésben van frissítés az adott kategóriában.
 

Gugyigú

Új tag
Sziasztok !

Valami nagyon nagy zavar van ebben a törlésben.

Pár hete törlődött egyik fontos céhes levelünk . Jeleztük , válasz az volt : nem tudnak segíteni .Újraindítottuk és láss csodát , 1 hét után , a következő frissítéskor ismét törlődött ugyan az a levél .Nem 60 nap , ennyi idő után inaktívnak sem jellemezném.
Tegnapi nap folyamán ismét törlődött egy fontos levelünk ,ami kb 3 hete lett frissítve,tehát ez sem 60 nap.
Ami érdekes megvilágítást ad a dolognak ,hogy mindezek ellenére van a céhes fülön és magánbeszélgetéseim között is olyan levél,amelyek utoljára január elején voltak úgymond aktívak.
Jó lenne ezeket helyrerakni és a legalább céheseknél meghagyni a vezetők számára a "selejtezési " jogokat.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Sziasztok !

Valami nagyon nagy zavar van ebben a törlésben.

Pár hete törlődött egyik fontos céhes levelünk . Jeleztük , válasz az volt : nem tudnak segíteni .Újraindítottuk és láss csodát , 1 hét után , a következő frissítéskor ismét törlődött ugyan az a levél .Nem 60 nap , ennyi idő után inaktívnak sem jellemezném.
Tegnapi nap folyamán ismét törlődött egy fontos levelünk ,ami kb 3 hete lett frissítve,tehát ez sem 60 nap.
Ami érdekes megvilágítást ad a dolognak ,hogy mindezek ellenére van a céhes fülön és magánbeszélgetéseim között is olyan levél,amelyek utoljára január elején voltak úgymond aktívak.
Jó lenne ezeket helyrerakni és a legalább céheseknél meghagyni a vezetők számára a "selejtezési " jogokat.
Talán valamelyik céhtag törölte.
 
Fent