BSZ szint növelés

Horribile Dictu

Aktív tag
Sziasztok.
Nem tudom volt-e már erről téma,de ugye csataterezéskor és (után) kapunk becsületszobrokat. Teljesen rendben van és nagyon hasznos dolog. Sőt túlságosan is hasznos és mivel egyre több keletkezik belőle és a játékban, így is elég gondot jelent a hely, mivel szűkösen van minden. Nem-e lehetne ezen változtatni és ne csak 8-as szinten legyen maximalizálva, hanem lenne csak 1 és azt növelni, mint a nevezetes épületeknél. minél nagyobb szinten van, annál nagyobb kedvezmény amit bónuszolna. Ráadásul nem kellene azon agyalni,hogy mit vegyek fel ,hogy letudjam rakni.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Ha minden szinten eggyel több fejlesztőre lenne szükség, úgy még lehetne értelme. Máskülönben felborítaná az egyensúlyt.
 

Lef------

Nagyon aktív tag
A játék egyik legnagyobb stratégiai előnye vagy hátránya (nézőpont kérdése) a hely. Nagyon jól kell managelni az épületeket ahhoz, hogy kihozd a lehetőségekből a maximumot.
 

Horribile Dictu

Aktív tag
A játék egyik legnagyobb stratégiai előnye vagy hátránya (nézőpont kérdése) a hely. Nagyon jól kell managelni az épületeket ahhoz, hogy kihozd a lehetőségekből a maximumot.
Szia.Teljes mértékben egyetértenék a hozzászólásoddal ,ha nem lenne ennyi event. Régen nem volt ilyen sok,most havonta van valami esemény. A mostanit le sem rakom,de az Olimpiai épületet igen,mert 5*4-en 20% nagyon jó. Egyedül a csatatér az ahol sok dolgot lehet kiszedni egyénileg és a BSZ hozzá egy nagyszerű dolog. De szerintem felesleges több 10-et 20-at lerakni,mert semmi másból nem áll,majd idővel a város csak abból. Hisz valljuk be elég jó épület amit eddig kitaláltak. Egyénileg is megéri és a céhnek is. De épp ezért hoztam fel témának,hogy egy elég volna belőle és csak szinteket növelni,mint egy nevezetes épületnél csak itt nem fp-vel,hanem a csatározásokkal nőne.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Ezt most konkrétan nem értem. Minden olyan-nál ami már le van rakva még egy szintre gondolsz?
Arra gondoltam, hogy a 2. szintre fejlesztéshez 1 fejlesztő fog kelleni.
A 3. szintre fejlesztéshez 2 fejlesztőre lesz majd szükség.
A 4. szintre fejlesztéshez 3 fejlesztő kell majd.
És így tovább végtelenségig. Minden szintnél egyel több fejlesztő kellene, mint az előző szintnél.
Ahogy a nevezeteseknél is egyre több pont kell a fejlesztéshez.
 

Horribile Dictu

Aktív tag
Arra gondoltam, hogy a 2. szintre fejlesztéshez 1 fejlesztő fog kelleni.
A 3. szintre fejlesztéshez 2 fejlesztőre lesz majd szükség.
A 4. szintre fejlesztéshez 3 fejlesztő kell majd.
És így tovább végtelenségig. Minden szintnél egyel több fejlesztő kellene, mint az előző szintnél.
Ahogy a nevezeteseknél is egyre több pont kell a fejlesztéshez.
Ó teljes mértékben értem és igen tényleg jó ,végül is én is ugyan ezt mondom csak te nehezíted,hogy legyen benne kihívás és értelme csinálni. Teljes mértékben támogatom. Most raktam le a 6.-at ,2 úttal,de nem sok értelme lesz,mert egyre szűkül a hely és a végén már a nevezeteseket is szedjük fel? Amit te mondasz jól hangzik és nem is volna nehéz kivitelezni,sőt az utakkal is ugyan így lehetne eljárni.
 

Lef------

Nagyon aktív tag
Na ilyen sem lesz belátható időn belül... ami várható, hogy majd megemelik a maximum szintet mondjuk 8-ról 10-re egy év múlva...
 

Próféta

Nagyon aktív tag
Arra gondoltam, hogy a 2. szintre fejlesztéshez 1 fejlesztő fog kelleni.
A 3. szintre fejlesztéshez 2 fejlesztőre lesz majd szükség.
A 4. szintre fejlesztéshez 3 fejlesztő kell majd.
És így tovább végtelenségig. Minden szintnél egyel több fejlesztő kellene, mint az előző szintnél.
Ahogy a nevezeteseknél is egyre több pont kell a fejlesztéshez.
Ez valóban jó és hasznos ötlet, mert a Csatatér úgy dobálja ezeket, hogy már nincs is értelme tovább dagasztani a raktárat. Míg ebben a variációban komoly kihívás lenne az egyre magasabb és persze egyre nehezebben tovább fejleszthető BSZ húzása! Én támogatom ezt, ha ez egyáltalán számít valamit, bár általában értelmes dolgok szokták elhagyni a számat :)
 
Ez valóban jó és hasznos ötlet, mert a Csatatér úgy dobálja ezeket, hogy már nincs is értelme tovább dagasztani a raktárat. Míg ebben a variációban komoly kihívás lenne az egyre magasabb és persze egyre nehezebben tovább fejleszthető BSZ húzása! Én támogatom ezt, ha ez egyáltalán számít valamit, bár általában értelmes dolgok szokták elhagyni a számat :)
Nem nagy dolog a gyüjtögetés. Mehet az ócskásba ha fölösleges.
 
Becsszobor fejlesztés :)
Becsszoborra lehetne egy olyan kis változás ami szerintem hasznos tudna lenni minden céhnek. Müködési elve müködhetne úgy mint az Alcatraz. Ráadásként csak modern kortól müködhetne 8as Becsszobornál.
Kontinens térképen szerzet termelési lehetőségen alapulna a régebbi termék előállítása a kincstárba. Csak példaként én jövősben vagyok és kontinensen ipari korból szén gyárral tudok termelni. Viszont így ha leteszek széngyárat akkor az összes becsszobor azt termelné a kincstárba. Ha meg nincs lerakva széngyár akkor az adott korit termelné a 8as szintű becsszobrok
Lehet kicsit túlzás de én a céh kincstár függője vagyok. :)
Mi a véleményetek?
 
Utoljára szerkesztve:

Lef------

Nagyon aktív tag
Biztos létezik egy olyan alternatív valóság, ahol a foe fejlesztők a bonyolult mechanikákat is gond nélkül lefejlesztik, de ez nem az. Itt még az egyszerűek sem mindig sikerülnek.
 

III. Dementia

Aktív tag
Becsszobor fejlesztés :)
Becsszoborra lehetne egy olyan kis változás ami szerintem hasznos tudna lenni minden céhnek. Müködési elve müködhetne úgy mint az Alcatraz. Ráadásként csak modern kortól müködhetne 8as Becsszobornál.
Kontinens térképen szerzet termelési lehetőségen alapulna a régebbi termék előállítása a kincstárba. Csak példaként én jövősben vagyok és kontinensen ipari korból szén gyárral tudok termelni. Viszont így ha leteszek széngyárat akkor az összes becsszobor azt termelné a kincstárba. Ha meg nincs lerakva széngyár akkor az adott korit termelné a 8as szintű becsszobrok
Lehet kicsit túlzás de én a céh kincstár függője vagyok. :)
Mi a véleményetek?
Nem neked kell megoldani a szénhiányt, hanem azoknak a tagoknak, akik miatt kialakul.

Az a baj az ötleteddel -a korvisszafejlesztővel is- hogy a termék minőségét kiveszi az erőforrásszükséglet képletből, és csak a mennyiség számítana.
Így is egy primitív valami a foe, de úgy még egyszerűbbé válna a céh menedzselése.
 
Fent