Brisgard - Arvahall

  • Témaindító DeletedUser16956
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser16956

Guest
Kérdéseim.
Mind a két világban játszhatok ugyanarról a gépről?
Teljesen egyforma a két világ?
Miért javasolja regisztrációkor Brisgardot?
 

DeletedUser11

Guest
Szia zozo72 orulok, hogy megkerdezted.

A ket vilag terlesen ugyan az. Nem lesz belole semmi baj, hogy ha mindket vilagon jatszol, csak akkor van baj, ha ket kulonbozo jatekosnevvel jatszol egy vilagon. Igy, jelen esetben semmi baj nincs.

A brisgard vilag azert javasolt, mert az arvahall majus vegen indult, ezert ott 2-2,5 honap regisztralt jatekosai vannak. Milyejst betelik egy vilag, sokan vannak rajta, inditanak egy ujat. A masik oka pedig, hogy ujat inditanak, hogy ne legyenek olyan nagy kulonbsegek a jatekosok kozott.

Remelem tudtam segiteni.
 

DeletedUser16956

Guest
Sehol nem találtam erről leírást. Köszi a választ. Akkor megyek Arvahallt is meghódítani
 

DeletedUser

Guest
Hello
Nekem olyan kérdésem volna, hogy várható-e egy új, harmadik világ is és, hogy mikor?
 

DeletedUser11

Guest
Szia Danusz,

Természetesen várható, hogy új világ induljon, de új világ több dologtól is függhet:

- Az előző világ(ok) telítettek, és nem tudnak több játékost befogadni,
- A játék vezetése (itt a cégre gondolok, nem az itteni játékvezetésre) úgy dönt, hogy egy új világgal kedveskedik a játékosoknak,
- Valamilyen újabb eseményt, újítást szeretnének a játékosoknak bemutatni, ezért indítanak új világot.

Pontos dátum természetesen nincs, de biztosan tudni fogsz róla, hogy mikor indult a következő (Cirgard) világ.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent