Becsület szobra

Papamaci 54

Új tag
Sziasztok!
Talán terveztek egy szoborparkot csatolni a későbbiekben a városokhoz?
Annyi már a szobortöredék,meg a választókészlet,hogy ha le akarnám rakni törölni kellene a fél városom,mivel kor lépni még nem szándékozom területhez pedig semmilyen más módon nem juok!
 

Lef------

Nagyon aktív tag
Ha a felét nem is, de jó pár épületet nyugodt szívvel lehetne törölni vagy ha sajnálod őket, akkor nem kell minden bsz-t lerakni...
Talán az egyetlen "stratégiai elem" ami még okoz némi kihívást a játékban, hogy kevés a hely és nem lehet mindent lepakolni
 

Papamaci 54

Új tag
Ha a felét nem is, de jó pár épületet nyugodt szívvel lehetne törölni vagy ha sajnálod őket, akkor nem kell minden bsz-t lerakni...
Talán az egyetlen "stratégiai elem" ami még okoz némi kihívást a játékban, hogy kevés a hely és nem lehet mindent lepakolni
Talán ha volna konkrét javaslatod,hogy mit lehetne lecserélni,mert én úgy látom,de biztos elfogult vagyok,hogy a korhoz képest,nagyon pattent kis várost sikerült összeraknom.
 

ashea55

Nagyon aktív tag
Talán ha volna konkrét javaslatod,hogy mit lehetne lecserélni,mert én úgy látom,de biztos elfogult vagyok,hogy a korhoz képest,nagyon pattent kis várost sikerült összeraknom.
Mindenki más elképzeléssel játszik és mást tart fontosnak ,így bizony vannak felesleges épületek ....... de ez nem azt jelenti,hogy másoknak nem hasznos ! Ami bele illik az elképzelésembe azt le teszem a többi marad vagy eladom .
 

helen

Nagyon aktív tag
A játék egyik nagy kihívása, az a hely. Jól meg kell fontolni hogy mi az amit lerakunk, mi az amit meg nem, és időről-időre át is kell nézni, át kell alakítani a városunkat, mert az épületek elavulnak. Elavulnak mert pl. kort léptünk, elavulnak mert pl. új event jön és jobb épületet ad, vagy mondjuk az ócskástól közben jobbat szedtünk össze, vagy mert összejött egy olyan nevezetes ami eddig nem volt nekünk, és szeretnénk lerakni. Szóval érdemes felülvizsgálni a városunkat, és kivenni az olyan épületeket, amik helyett már tudunk lerakni jobbat. Ez nem az a játék ahol évekre be lehet betonozni a városunkat. S nem kell mindent lerakni. Megkapjuk a választás szabadságát, hogy szabadon építhessünk a meglévő épületeink közül, bármit. Így aztán a kedvünk , a lehetőségeink, és a játékstílusunk szerint tudjuk alakítani a városunkat. Így nem alakul ki monotonitás, mert nem lesz minden város egyforma. Azt nem szeretem ha egy épületet lehúznak, hogy nem jó semmire. Lehet hogy nem olyan jó valamelyik tulajdonságában mint egy másik, viszont lehet hogy egy más tulajdonságában meg jobb. Nem beszélve arról, hogy egy kezdő játékos, vagy nem régóta játszó , még nem fog minden épülettel rendelkezni, mint ami egy régi, évek óta itt lévő játékosnak van. Mindenki abból főz, amije van. Vagyis abból építkezik, amit meg tudott szerezni. Így bármi jó lehet. :) Aztán idővel ha jön új épület, olyankor meg lehet vizsgálni hogy inkább melyiket használnánk, ami meg nem kell, az egyrészt elfér a raktárban, másrészt meg el lehet adni az ócskásnál jó pénzért.
 

Lef------

Nagyon aktív tag
Talán ha volna konkrét javaslatod,hogy mit lehetne lecserélni,mert én úgy látom,de biztos elfogult vagyok,hogy a korhoz képest,nagyon pattent kis várost sikerült összeraknom.

Mint ahogy többen írták kinek mi a fontos, de hogy legyen felsorolás is:
- kívánság kút
- sötét átjáró
- versenyzői birtok
- maharadzsa
- bálványok tholosza
- malom
- hajó
- világkiállítás
- royal, vazul

de általánosságban minden olyan épületet amely a támadó seregnek nem ad bonuszt és/vagy nem fp-t termel kis területen
 

helen

Nagyon aktív tag
Mint ahogy többen írták kinek mi a fontos, de hogy legyen felsorolás is:
- kívánság kút
- sötét átjáró
- versenyzői birtok
- maharadzsa
- bálványok tholosza
- malom
- hajó
- világkiállítás
- royal, vazul

de általánosságban minden olyan épületet amely a támadó seregnek nem ad bonuszt és/vagy nem fp-t termel kis területen
a hajó támadóbónuszt ad ha kalóz.. nem néztem neki mi van , csak mondom..
 
Fent