Barátok legutóbbi bejelentkezése mutató

LoveCanKill

Aktív tag
Sziasztok! :)

x-időnként szerintem mindenki szeretné picit frissíteni a barátlistáját, a már nem játszó emberkéktöl búcsút venni... :(

Most ezt úgy lehet csinálni, hogy figyeled, hogy ki támogatja a városod, ki jár a fogadódba... De ez... Macerás. :/
Én úgy csináltam, hogy csináltam egy beszélgető csopit csak a barátlistámon szereplő emberkékböl, és adtam mindenkinek 5 napot, hogy kilépjen így tudom, hogy ő játszik.

(Azért 5 napot, mert végülis mindenkinek lehet játékon kívül is 1000 gondja / baja... Nyaralás, kirándulás, munka.. esetleg korházba kerül.. Szóval nem tudnak pár napig fellépni sem.)


De szerntem sokkal kényelmesebb, időspórolóbb lehetne, ha valahogy láthatnánk ha mondjuk valaki 3 napja nem lépett fel.
(mondjuk a profilképénél megjelenne egy felkiáltójel, vagy valami...)


Én legalábbis tényleg örülnék neki, ha valahogy jelezve lenne.
 

Rumcájsz

Szerkesztő
Csapattag
Szerkesztő
Támogasd az eseménynaplóból, így utána ha megnézed a barátaid fülön, hogy kinél maradt aktív a támogatás gomb, nem csak azokat szűrőd ki, akik inaktívak a játékban, hanem azokat is, akik nem támogatnak, pedig aktívak. És még levélszpemmelni sem kell senkit.
 

LoveCanKill

Aktív tag
Támogasd az eseménynaplóból, így utána ha megnézed a barátaid fülön, hogy kinél maradt aktív a támogatás gomb, nem csak azokat szűrőd ki, akik inaktívak a játékban, hanem azokat is, akik nem támogatnak, pedig aktívak. És még levélszpemmelni sem kell senkit.


Ezzel csak az a baj, hogy simán lehet hogy valaki 1-nap, vagy pár napig nem tud fellépni. (amiket fentebb írtam... munka, nyaralás, betegség, stb..)
és akkor ha x napig, legyen mondjuk 5, figyelgetem az eseménynaplót, össze kell írni hogy mondjuk a 120 barát közül ki az, aki 5 nap alatt egyszer sem támogatott... Ez nagyon macerás tud lenni. :/

Tudom.. Velem van a baj, csak én tényleg örülnék ha picit kényelmesebb lenne, mások ezt simán megoldják.. De.. Na.
Nemszeretem az eseménynaplót böngészgetni. :D :)
 

Rumcájsz

Szerkesztő
Csapattag
Szerkesztő
Ezzel csak az a baj, hogy simán lehet hogy valaki 1-nap, vagy pár napig nem tud fellépni. (amiket fentebb írtam... munka, nyaralás, betegség, stb..)
és akkor ha x napig, legyen mondjuk 5, figyelgetem az eseménynaplót, össze kell írni hogy mondjuk a 120 barát közül ki az, aki 5 nap alatt egyszer sem támogatott... Ez nagyon macerás tud lenni. :/

Tudom.. Velem van a baj, csak én tényleg örülnék ha picit kényelmesebb lenne, mások ezt simán megoldják.. De.. Na.
Nemszeretem az eseménynaplót böngészgetni. :D :)

Elég ha mondjuk hétfőnként vizsgálod egyszer. Az már 7 napos intervallum lesz.
 

LoveCanKill

Aktív tag
A FOE helpert most letöltöttem, és megtaláltam a "Motiválás / kitakarítás segítő" részt. De ott szinte mindenkinek azt irja ki pirossal, hogy sohasem (Never) pedig rengetegen szoktak... és én is őket. :/ (összesen 4 emberkét ír, ki zöldel, hogy "o days")

Nemtudom, hogy ez most jolműködik, vagy sem.. . :/


Am valami ilyesmi tökéletes lenne, ha alapbol lenne a játékban, nem pedig külön böngészős cuccot kellene használni. :)
Rengeteget segítene. Legalább ez a része legyen benne valahogy valamilyen formában...

Tudom, hogy már mondtam, de én tényleg örülnék neki. :))
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Csak szólok, (később ne legyen siránkozás miatta), hogy semmilyen harmadik féltől származó kiegészító, játékot segítő alkalmazás használat NEM megengedett addig, amíg az InnoGames másképp nem dönt.
(Még nem döntött másként!)
 

helen

Nagyon aktív tag
Az eseménynapló 5 napra megy vissza, nem 7.

Fruzsi, nem vizsgálgatni kell.

Ha valaki motivál vagy kocsmázik nála, bekerül a naplódba.
Csak annyit kell tenned hogy megnyitod, és látod jobb oldalon a nevek mellett a "támogatás"-gombot, és mindegyikre szépen rákattolsz. Minden lapon így végigmész, ahol sárga a gomb, arra katt. Azután megnézed a barátlistádat. Akiket így lemotiváltál, azok az elmúlt 5 napban, jártak nálad. Akiknél még ezután tudsz motiválni, azok nem voltak nálad az elmúlt 5 napban, tehát ha törölni szeretnéd, törlöd őket. Ilyen egyszerű. Nem kell semmi listát készíts. Ha arra vagy kíváncsi hogy épp 1 adott személy mit csinált nálad, akkor rá is tudsz szűrni, de ez nehézkes ha mind a 140 barátodat így meg szeretnéd nézni. Én azokat nézem meg a szűrővel akik nem motiváltak.. akkor látom hogy vettek-e le mondjuk piacot..
Sajnos mostanában egyre több barátnál tapasztalom az ilyen "lépj ki "-leveleket. Én ha ilyen levelet kapok, nem csak a levélből lépek ki, hanem az adott barátságból is, mert az ilyen levelek, zavarnak.
 

ashea55

Nagyon aktív tag
A FOE helpert most letöltöttem, és megtaláltam a "Motiválás / kitakarítás segítő" részt. De ott szinte mindenkinek azt irja ki pirossal, hogy sohasem (Never) pedig rengetegen szoktak... és én is őket. :/ (összesen 4 emberkét ír, ki zöldel, hogy "o days")

Nemtudom, hogy ez most jolműködik, vagy sem.. . :/


Am valami ilyesmi tökéletes lenne, ha alapbol lenne a játékban, nem pedig külön böngészős cuccot kellene használni. :)
Rengeteget segítene. Legalább ez a része legyen benne valahogy valamilyen formában...

Tudom, hogy már mondtam, de én tényleg örülnék neki. :))
Szép elgondolás ..... de az álmok csak álmok maradnak , mármint a motiválás vissza jelzése , és teljesen igaza van Hellenek az a legegyszerűbb módja az ellenőrzésnek , Később már lesz annyi rutinod , hogy az időnként felbukkanó neveket ki szűröd .
 

Rumcájsz

Szerkesztő
Csapattag
Szerkesztő
De 7 napot... mondjuk 120 baráttal.. Az rengeteg időnek tűnik. :/
Jegyzetelés, ellenőrzés... váá... :S

Félreérted.
Hétfő reggel mindenkit motiválsz.
Onnantól kezdve mindenkit eseménynaplóból motiválsz.
Jövő hét hétfőn, miután eseménynaplóból mindenkit motiváltál, végigszaladsz a barát fülön, és ahol aktív a támogatás gomb, na ő nem támogatott, mehet a törlés... Semmit nem kell jegyzetelni.
 

helen

Nagyon aktív tag
Regisztrációkor az ASZF-t kell elfogadni. Ebben ilyen pont nincs.

Ne vedd kötekedésnek, csak szeretném tudni, hogy mi alapján mondod, hogy tilos a helpert használni.
van egy lista arról hogy mit szabad és mit nem. ha egy játékkal játszani kezdesz, automatikusan el is fogadod annak a szabályzatát. ha nem ismered meg, akkor is vonatkozni fog rád.
 

Rumcájsz

Szerkesztő
Csapattag
Szerkesztő
Regisztrációkor az ASZF-t kell elfogadni. Ebben ilyen pont nincs.

Ne vedd kötekedésnek, csak szeretném tudni, hogy mi alapján mondod, hogy tilos a helpert használni.

§ 1. Az ÁSZF érvényessége, az ÁSZF módosítása
1.1 Az InnoGames...
[...]
Az ÁSZF-en felül (amennyiben elérhetők) ugyancsak érvényesek az adott letöltött alkalmazásban, vagy a weboldalakon közzétett játékszabályok és játékleírások
[...]


És ezt te ugyebár regisztrációkor, ahogy írod is, elfogadtad, így a fent linkelt 6. pont is a játékszabályokból elfogadásra került általtad.
 
Opsz az egy link volt, my bad.

Ebből továbbra sem tűnik tiltottnak számomra, hisz semmilyen olyan dolgot nem csinál, mint ami a példáknál fel vas sorolva, de így már tudom mire hivatkozva mondod tiltottnak és elfogadom az álláspontodat.:)
 
Fent