Barátlista

DeletedUser5320

Guest
Sziasztok!

Motiválás és takaritás illetve későbbiekben nevezets épületek épitésére várok barát felkéréseket!

Nevem: Malboroman
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok tuzko vagyok! Nevezetes épületemhez a zeusz szobromhoz keresek barátokat.

Ui: hamarosan Bábeltornyám is lesz.
 

DeletedUser22965

Guest
Sziasztok! Aki vállalna velem kölcsönös motiválást napi szinten az jelöljön barátnak!
 

Ötzi

Aktív tag
A C-n keresek barátokat napi motiválás/takarításra. A franc sem akarta a C-n elkezdeni a játékot, de véletlenül rákattintottam bejentkezéskor és beadta Mucsafalvát, most már kénytelen vagyok barátokat a C-n is verbuválni! :) Mucsafalvából már nagyközség lett, de jelöljetek már be a C-n barátnak, állandóan depis a falusi népem és szüttyögök...
 

DeletedUser23355

Guest
Sziasztok!

Barátokat keresek én is, szokásos napi-kétnapi motiválás céljára. Továbbá megörököltem egy Céhet, Szabadelvűek a neve. Próbálom gatyába rázni, de a társaság elég inaktív. Nincsenek nagyon nagy igények. Ha valaki kedvet kapott kérem írjon :)
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!
Barátokat keresek!
Jelöljetek bátran!
üdv:-KicsiCsíra-78
 

follo

Tag
ha aktiv vagy és kell egy plusz taki vagy moti jelőlj barátnak nem baj ha kicsi vagy follo vagyok naponta játszom :)
 

DeletedUser23631

Guest
Szia.
Kölcsönös motiválás és takarítás miatt keresek barátokat.
Elég kevés a szomszédom (sajnos) így leromlik az esélye annak hogy tervrajzokat találjak a saját koromból.
Ha gondolod vegyél fel barátnak.

nostromo70
 

DeletedUser20430

Guest
Sziasztok minden nap takarítás motiválás a cél .....Ha ilyen tipusú játékos vagy keres meg jelölj barátnak robroy51
De ez természetesen oda vissza ha van nevezetes épületed és gondolod hogy teszel az enyémbe akkor mehet a pont csere is
 

Vanek ur

Aktív tag
Sziasztok minden nap takarítás motiválás a cél .....Ha ilyen tipusú játékos vagy keres meg jelölj barátnak robroy51
De ez természetesen oda vissza ha van nevezetes épületed és gondolod hogy teszel az enyémbe akkor mehet a pont csere is

Egy Robroy75-öt találtam. Te vagy az, vagy más névvel futsz?
 

DeletedUser24896

Guest
Sziasztok!

Baráti jelöléseket fogadok kölcsönös takarítás/motiválás céljából. Támogatás gombot használom, egyszerre küldöm mindenkinek 1-2 naponta. Cserébe nekem is megfelel a gomb. :) Aki gondolja jelöljön bátran :)
 

DeletedUser26123

Guest
Sziasztok zsolti1222 a felhasználó nevem,nevezetes épületeim,
Delphi jósda,zeus szobor,alexandriai világítótorony.
Ezeknek az építéséhez,egyebek beszerzéséhez,és főként fogadóhoz ,motiváláshoz keresek barátokat.
Nagyon aktív vagyok,ha nekem küldesz meghívót biztos lehetsz benne,hogy minden nap megyek a fogadódba,és szelektíven motivállak.
Küldj meghívót.
 
Fent