Barát meghívása

EricaG

Új tag
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni a PROFIL / KÖZÖSSÉGI HÁLÓ részben a feladat:
LEGYEN 100 BARÁTOD -

jelenleg 83 van, de nem enged többet jelölni, mert az az üzenet, hogy
"MÁR MEGHÍVTÁL 80 JÁTÉKOST A BARÁTAIM KÖRÉ".

Ez így ilyen formában nem fedi a valóságot, mert nem én hívtam meg mindenkit, engem is jelöltek, melyet elfogadtam.

A KÉRDÉS AZ LENNE, HOGY A FELADATOT HOGY TELJESÍTSÜK, HA NINCS RÁ MÓD!
Akik bejölölnének minket, őket sem engedi, mert ők is hasonló cipőben járnak!
Valami megoldás erre mi lenne?
Köszönöm a választ előre is.
Sziasztok: EricaG
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Olyanoktól tudsz barátjelölést fogadni, akik 80 fp alatt vannak. Ezt már rég orvosolnia kellett volna a fejlesztői gárdának, de nem sikerült eddig. Így más megoldást jelenleg nincs.
 

EricaG

Új tag
Olyanoktól tudsz barátjelölést fogadni, akik 80 fp alatt vannak. Ezt már rég orvosolnia kellett volna a fejlesztői gárdának, de nem sikerült eddig. Így más megoldást jelenleg nincs.

Köszönöm szépen!
Próbálkoztam már, és úgy is, rájuk írtam, hogy jelöljenek be, mert engem nem enged, de ugyanezt válaszolták vissza, hogy őket sem engedi a gép!

Akkor teljesen feleslegesen van ott a feladat, hogy legyen 100 barátod, ha nem enged, s ráadásul azt sem veszi figyelembe, hogy valójában ki jelölt - ki indítványozta a barátságot.
Akárkit felajánl a gép, a játék, mindenki csak várakozik. Akik jelölhetnének, olyanokat nem tesz fel. :(

Mi meg honnan is tudhatnánk, hogy kik játszanak még. ;)
 

helen

Nagyon aktív tag
Köszönöm szépen!
Próbálkoztam már, és úgy is, rájuk írtam, hogy jelöljenek be, mert engem nem enged, de ugyanezt válaszolták vissza, hogy őket sem engedi a gép!

Akkor teljesen feleslegesen van ott a feladat, hogy legyen 100 barátod, ha nem enged, s ráadásul azt sem veszi figyelembe, hogy valójában ki jelölt - ki indítványozta a barátságot.
Akárkit felajánl a gép, a játék, mindenki csak várakozik. Akik jelölhetnének, olyanokat nem tesz fel. :(

Mi meg honnan is tudhatnánk, hogy kik játszanak még. ;)
140 barátod lehet, tehát a feladatban nincs hiba. amíg a 80 barátot el nem éred, jelölni is tudsz. 81-140-ig meg csak fogadni. Globálcseten tudsz új barátokat keresni, az nem megoldás hogy ráírkálsz random emberekre hogy ugyan, jelöljenek már be.
 

EricaG

Új tag
140 barátod lehet, tehát a feladatban nincs hiba. amíg a 80 barátot el nem éred, jelölni is tudsz. 81-140-ig meg csak fogadni. Globálcseten tudsz új barátokat keresni, az nem megoldás hogy ráírkálsz random emberekre hogy ugyan, jelöljenek már be.
Rendben, köszönöm szépen!
 

EricaG

Új tag
Még egy segítséget szeretnék kérni más témában! Városrendezés!
Ezt a funkciót csak rendezésre tudom-e használni, s rögtön visszahelyezni az épületeket, vagy ideiglenesen tudom-e tárolni ott, míg nem tudok terjeszkedni?

Ezt csak azért kérdem, mert a meglévő épületet nem szeretném eladni, de nem tudok már hova építkezni, s a feladatokban pedig ilyenek érkeznek most, hogy növeljem a létszámot, a boldogságot, és építsek gazdasági épületet. Ezt pedig csak így tudnám megoldani.

Segítséget és a válaszokat előre is köszönöm!
EricaG
 

helen

Nagyon aktív tag
Még egy segítséget szeretnék kérni más témában! Városrendezés!
Ezt a funkciót csak rendezésre tudom-e használni, s rögtön visszahelyezni az épületeket, vagy ideiglenesen tudom-e tárolni ott, míg nem tudok terjeszkedni?

Ezt csak azért kérdem, mert a meglévő épületet nem szeretném eladni, de nem tudok már hova építkezni, s a feladatokban pedig ilyenek érkeznek most, hogy növeljem a létszámot, a boldogságot, és építsek gazdasági épületet. Ezt pedig csak így tudnám megoldani.

Segítséget és a válaszokat előre is köszönöm!
EricaG
A városrendezés kiváló mód arra, hogy a segítségével át tudd rendezni a városodat, mert berakja az épületeidet egy ideiglenes raktárba, és onnan tudod kilegózgatni mit hova tegyél. Régen nem volt ilyen, ez most nagy segítség. Ha nincs a városodban semmi hely, érdemes végiggondolni hogy milyen épületeid vannak lerakva, hogy nincs-e olyan ami már elavult, vagy szükségtelen.. Ezektől érdemes megszabadulni. Érdemes a városodat átnézni, hogy nincs-e benne összevisszaság, vagy nincsenek-e benne építésből kimaradt területek- lyukak, amire nem fér be semmi..- Időről-időre célszerű átnézni a várost, átgondolni hogy van-e ami már nem kell, és átalakítani, átrendezni.
 

LoveCanKill

Aktív tag
Én Nagyon örülnék neki, ha ezt a 80 baráttol nem tudsz jelölni senkit egész egyszerűen elfelejtenék..
Semmi értelme nincs.

Viszont amikor valakivel szeretnéd tartani a kapcsolatot, mert mondjuk néha kereskedtek nagy tételben, vagy csak jó fej stb... De egyikőtök sem tudja bejelölni egymást, pedig baráthelyetek mindkettőtöknek van, csak már mindketten 80 felett vagytok ez.... :/
 

LoveCanKill

Aktív tag
Uj frissítés:
Korábban 80 barátfelkérést követően már nem volt lehetőség újabb meghívót elküldeni (miközben el lehetett fogadni mástól). Mostantól kezdve összesen 140 barát lehet a listán – függetlenül attól, hogy barát felkérésről vagy elfogadásáról van szó.

Aham.. Erröl lemaradtam. :D
A panaszkodásomat ne is vegyétek figyelembe. :$ :)
 

helen

Nagyon aktív tag
Uj frissítés:
Korábban 80 barátfelkérést követően már nem volt lehetőség újabb meghívót elküldeni (miközben el lehetett fogadni mástól). Mostantól kezdve összesen 140 barát lehet a listán – függetlenül attól, hogy barát felkérésről vagy elfogadásáról van szó.

Aham.. Erröl lemaradtam. :D
A panaszkodásomat ne is vegyétek figyelembe. :$ :)
Vadiúj frissítés, majd meglátjuk mennyi haszna lesz. :) Személy szerint örülök neki. :)
 
Fent