Barát keresése motiválás/takrítás céljából

DeletedUser24373

Guest
Rendszeres látogatáshoz keresek partnereket!

Sziasztok!

Társaimat keresem kölcsönös, rendszeres (naponta - 2 naponta) látogatáshoz. Városnévben és profilszövegben is megtalálható nálam a sorrend (iPad-on nem látni a profilszöveget...). Ha nálad is az előny, mivel esetenként mobilról játszom.

Köszönettel: ernac
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser21408

Guest
Sziasztok!

Rendszeres motiválás/takarítás céljából keresek barátokat akiknek megfelel az automata motiválás.

Üdv. v1963s
 

DeletedUser20506

Guest
Sziasztok!

Rendszeres tak/mot-hoz keresek barátokat, akinek megfelel a támogatás gomb!!! :)
Részemről teljesen megfelel, csak nagy épületeket tudsz tak/mot-olni!

Nitu
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok,

Rendszeres, napi támogatás céljából keresek barátokat.
Jelölj be bátran! Amíg van hely fogadom a meghívásokat. :)

cloud82
 

DeletedUser24379

Guest
Üdvözletem minden játékosnak!

Csatlakozva az előttem szólókhoz: Brisgard ősi földjén keresnék oly barátokat, akik segítenék városom fejlődését!
Igyekszem a motiválásban, és a takarításban aktívan részt venni - kinek, mire van szüksége. Veszem a "fáradtságot" meglátogatni a barátaimat, és próbálok minél kedvezőbb előnyökhöz juttató épületeket támogatni! Gondolok itt többek között a céhpontok növelésére a "Hírességek csarnoka" támogatásával, vagy a "Tudás szentélyének" motiválására, mely plusz Forge pontot biztosít, vagy minden egyéb olyan különleges épületre, melyek jelentősen több pénzt, alapanyagot, illetve boldogságot biztosítanak. Természetesen, a neveszetes épületek építésében is besegíthetek!

Lehetőleg olyan játékosok jelentkezését várnám, akikre viszont számíthatok!
Dicsőség nektek!

Üdvözlettel:

Theodrul
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser22280

Guest
Sziasztok!
Barátokat keresek jelenleg napi tojás csere később támogatás céljából.
 

DeletedUser24550

Guest
jeez ez jó régi hsz.. most küldtem meghívót ha még játszol.. ma kezdtem..:p
 

DeletedUser24629

Guest
Sziasztok!

Első sorban bronz/vaskorszakban lévő barátokat keresek takarítás/motiválás céljából!
Keressetek bátran! Nem bánjátok meg! :)

Üdv!

nyest01
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser24616

Guest
Sziasztok! Én és párom is monika19910213 barátokat keresünk. Jelöljetek bátran mindkettőnknek!
 
Sziasztok!

Barátokat keresek kölcsönös mativálásra/takarításra.
Ha aktív vagy, akkor jelölj be barátnak, én minden felkérést elfogadok.

Üdv: karmantomi
 
Fent