Barát keresés nevezetes épületek építéséhez

DeletedUser

Guest
Sziasztok!
Motiválás, termék és forgepont cserére keresek barátokat, ezenkívül Szt. Márkhoz, Alcatrazhoz, Alexandriaihoz és Zeuszhoz tudok részleteket adni.
 

DeletedUser24541

Guest
Hali!
Most épül a Bábel tornyom, jelenleg 1es szintű. Várom a tervrajz vadászokat! Jelöljetek bátran!
Üdv, Spisskyné
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Utolsó 49 FP-s technológiát kezdtem el építeni a techfán . Kb. 2 nap múlva befejezem. Keresek napi 20-25 FP cserére partnert. Csak a teljes mennyiség 1 emberrel történő cseréje érdekel, nem cserélek 5 6-7-10 FP-t 2-3-4 emberrel,mert követhetetlenné válik. Olyan cserepartnert keresek, aki nem 4-5 emberrel húzatja ugyanazt a nevezetest, mivel ekkor az első hely megszerzése rengeteg többlet FP feláldozásával lenne csak lehetséges.
 

DeletedUser23703

Guest
Sziasztok!
Minimum modern korban lévő játékosokat keresek a barátlistámra piacozás, támogatás, és esetleges nevezetes támogatáshoz. Helyem van bőven, ha esetleg nem tudtok jelölni, majd én jelölök.
Köszönöm!
 

DeletedUser23703

Guest
Sziasztok!

Napi 40, de ha az sok akkor 30 pontra keresek cserepartnert.
Ateszko26
 

DeletedUser24632

Guest
Sziasztok! Tak/motra keresek barátokat, valamint később nevezetesekben segíteni oda-vissza.

Tyrlen
 

DeletedUser24696

Guest
Sziasztok, barátokat keresek Tepihun néven. Előre is köszönöm a jelöléseket!

Üdv:
Tepihun
 

DeletedUser24939

Guest
Sziasztok! Ha valakit érdekel Alcatraz, egyedül építem, 30/90 pontnál áll.
 

DeletedUser26110

Guest
Sziasztok, bár úgy látom a fórum eléggé halott azért meg próbálok itt barátokat szerezni. id.: milanbert
 

DeletedUser26123

Guest
Sziasztok zsolti1222 a felhasználó nevem,nevezetes épületeim,
Delphi jósda,zeus szobor,alexandriai világítótorony.
Ezeknek az építéséhez,egyebek beszerzéséhez,és főként fogadóhoz ,motiváláshoz keresek barátokat.
Nagyon aktív vagyok,ha nekem küldesz meghívót biztos lehetsz benne,hogy minden nap megyek a fogadódba,és szelektíven motivállak.
Küldj meghívót.
 

DeletedUser26123

Guest
Egyre szaporodó nevijeimhez ,napi motiváláshoz,fogadózáshoz keresek barátokat.Ha valamely nevimben védett hely kell,írd meg. A védett helyes nevik építése aktív,a kívánságod szerint.Rajzszerzés céljából időnként én is építek,ilyenkor nagyon aktív vagyok "napi 20-60 fp".Küldj mehívást.
 

DeletedUser26598

Guest
Hali
Himihez szeretnék nyersanyagot és rajzokat gyűjteni és ehhez keresek partner(eke)t.
Üdv Kurec
Cirgard
 
Sziasztok ! Nagyon új vagyok, és az a feladatom, hogy szó szerint " vegyél fel egy barátot " a játékot még nem nagyon ismerem, de szeretném megismerni, ezért kérlek, ha olvasod, és lennél a barátom, én örömmel fogadlak :)
 
Fent