Böngészőmentes, 'Standalone' alkalmazás, Flash leváltás

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser23547

Guest
Hello
Az ötletem a következő, aki tudja hogy mit jelent a Standalone kifejezés játékok terén, annak nem kell bemutatni..
A lényeg, hogy lehetne egy kliens-szerűség, amivel a játék ugyanúgy játszható, csak böngésző nélkül, mint egy külön alkalmazás Windowson belül. El tudnám képzelni.
A kérdésem pedig, egyre többen szakadnak el a Flash alapú dolgoktól (youtube, facebook, stb), mert régi, tele van hibalehetőségekkel, biztonsági résekkel, és egyebekkel.. Tudom, nem 5 perc újraírni az egészet, a közeljövőben elképzelhető valami efelé hajló változtatás?
 

DeletedUser24853

Guest
Szerintem nem. Nem érné meg nekik. Teljesen alapjáról véve elölről kéne kezdeni a játék programozását, sokkal több munka lenne mint ami visszatérülne. Természetesen én is örülnék neki, nem szeretem a flasht, de akkor már a HTML5 játékot is valószínűbbnek tartom.
 

DeletedUser23547

Guest
Flash leváltás alatt a HTML5 is szóba jön, hiszen a Youtube is arra állt át, ha jól tudom.
 

DeletedUser24853

Guest
Jól tudod, de eddig, mint ahogy a téma címe is jelzi, böngészőmentes alkalmazásról beszéltél. HTML5 té alakítani pedig nem hiszem hogy sokkal kisebb feladat lenne, mint egy önálló alkalmazásba.
 

Vanek ur

Aktív tag
A cég viszonylag friss játéka az Elvenar; ami már akkor indult, amikor elkezdődött a nagy flash-leváltási hullám. Ennek ellenére az is flash alapú, és fel sem merült senkiben (már a készítőkben, mert mi kérdezgettünk, de érdemi választ nem kaptunk), hogy nem flash-es lesz.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent