Kibeszélő Aztékok

  • Témaindító Deleted member 28593
  • Kezdés ideje

dani146

Nagyon aktív tag
Nem tűnik rossznak. Én mondjuk személy szerint jobban örültem volna, ha a védőbónuszt nem a támadó sereg kapja, hanem a várost védő sereg. Az a 30 % azért már jól jönne minden védőnek. Nincs is olyan kulturális település jutalom, ami védő seregnek adna védő bónuszt.
De sebaj, ez se rossz :D
 

Lef------

Nagyon aktív tag
a kutyát nem érdekli a városi védelem... van számos megoldás rá, hogy ne nagyon érjen kár, ha valaki fosztogató kedvében van...
 

tomix0

Új tag
Sziasztok!Nekem meg se jelenik a kikötőben a település csak a vikingek japánok és egyiptom.Ez miért van?
 

*MATRIX*

Új tag
Sziasztok! 2 napja csinálom az Azték küldetést, amit eddig tapasztaltam: 1. A főépület napi 600 kakaót termel-1 egység út 200 kakaóba kerül...ez nagyon aránytalan ár :( 2. A szentély 1 óra alatt termel 106 babot, 8 óra alatt 424-et... 3. Szerintem gyémánt nélkül esély sincs befejezni a megadott idő alatt...szóval én kicsit csalódott vagyok.
 
Utoljára szerkesztve:

Hellgate76

Aktív tag
Sziasztok! 2 napja csinálom az Azték küldetést, amit eddig tapasztaltam: 1. A főépület napi 600 kakaót termel-1 egység út 200 kakaóba kerül...ez nagyon aránytalan ár :( 2. A szentély 1 óra alatt termel 106 babot, 8 óra alatt 424-et... 3. Szerintem gyémánt nélkül esély sincs befejezni a megadott idő alatt...szóval én kicsit csalódott vagyok.
Nagyon figyelni kell. Sokat számolni épiteni, törölni. Főépület a lényeg. Jáde szoborból 1 is elég.
 

helen

Nagyon aktív tag
Ha végigérek a most futó egyiptomin, belevágok én is az aztékba. kÍváncsi vagyok milyen.
 

Hellgate76

Aktív tag
Mini játék lejátszás után az első harcnál ( térkép, szomi) másnak is felugrik a kis ablak, hogy nyert azték terméket? Animáció jön fel a terméket nem kapom meg.
 
Most mi a fene van? Egyszerűen használhatatlan a játék.! És ezt nem vették észre? Már négy napja semerre sem lehet jutni, nehogy előre. Annyi fizetőeszköz nem jön össze, hogy elindíthassak egy termelést. A mini játéknál még a gyémántért vásárlás sem jött össze. Szerencsére úgy látom, legalább a gyémántokat nem vette el.
 
Fent