az új 0.18-as frissítés és ami vele jár . . .

DeletedUser

Guest
Rettenetesen nagyon boldog vagyok hogy új kor van a játékban mert lassan már a végéhez közelítettem.
De ennyiben ki is merül őrületes nagy boldogságom,mert ahogy az lenni szokott ahogy jönnek egymásra a frissítések a játék konkrétan elszaródik.Az új koron kívül más értelmét nem is látom ennek az egésznek,a boldogság pontok továbbra sem lettek javítva és még sorolhatnám (valamiért én úgy érzem hogy ami eddig nem lett javítva ezután sem lesz. . .,de ez nem is fontos,ami igazán kiakasztó remélem hogy H I B A :-két elveszített terület foglalásom köszönhetem játéknak, mert NEM hiszem el hogy,5 db full életű íjász 5 életerő pontot vesz le 1 db nehéz lovastól . . . és természetesen akkor még csak a fele élete hibádzik . . . továbbá eddig nekem 3 íjász kellet 1 zsoldoshoz másoknak néha elég 2 db is ,most már csak 4 db íjásszal tudom megölni, eddig 1 hajítógépet megöltem 1 db nehéz lovassal most már 2 kell hozzá ,megnéztem eredeti angol szervert ott hogyha az egyik katona vagy bárki sérült kevesebbet sebez az ellenfélre szép és jó habár értelmetlen ,de itt nálunk kedves hölgyeim és uraim a megsebzett nehéz lovas akinek már csak 1 életerőpontja maradt, mert 5 íjász után nekimentem egy zsoldossal szigorúan zárójelben jegyezném meg 2 zsoldos megöl 1 nehéz lovast 5 életerő pont mínusz + 1 zsoldos és még mindig marad 1 élet pontja ,de ez nem elég akkorát ütött rá a teljesen ép zsoldosomra hogy a fele élete lement . . . ? ? ? ! ! ! EDDIG MAX 2 életerőpontot harapott rá és védekező ponton álltam . . . rajtam kívül másnnál is fel léptek ezen különös hibák ?
 
Fent