Kibeszélő Automata csata

DeletedUser24487

Guest
Inkább a gvg-vel csinálhatnátok már végre valamit,mert egy nagy nulla!!
Ötleteket is adok:pl 8 védő hely emelhetnétek 20 ra!! ,mert igy egy személy lassabban vinné el a szekiket!! aztán a főhadi erejét már emelhetnétek mondjuk a magasabb korokban 150 esre is,mert már sokak mutató ujja fáj a sok pötyögtetéstől:)
Igy nem élvezhető az egész, értelme annyi ,mint hullának a csók.Bár vannak hulló falevelek,akik erre szálltak rá,de szerencsére hülyékből is kevés van,belőlük is.:)
 

DeletedUser23560

Guest
"Szerintünk ez a funkció nagyon hasznos azoknak, akik biztosak benne, hogy megnyerik a csatát és ez sok időt takaríthat meg nektek :). "
Szerintem meg ez a funkció azoknak hasznos, akik abban biztosak, hogy az automata is megnyeri nekik a csatát. Ugyanis hiába vagyok én biztos benne, hogy megnyerem, ha az AI elbénázza. :p
 

DeletedUser22490

Guest
Jól látom, hogy az automata csata gomb a visszavonulás gomb helyére került? Értelme csak annyi, hogy esélyed van többet veszteni egy csatában, így orvosolván azt a vállalhatatlan problémát, hogy a játékosoknak túl sok katonája gyűljön fel. Hátha valami kretén rákattint, az automata, meg le is rendez neki egy nyolcas veszteséget. Köszönjük ezt is. Mindegy GvG:
A JÁTÉK GVG RÉSZE 2-3 ÉVE SEMMI FEJLESZTÉST NEM KAPOTT!!!!! VÁLLALHATATLAN ÉS SZÉGYEN !!! A JELENLEGI ÁLLAPOTÁBAN MEGÉRETT A KOMPLETT FELSZÁMOLÁSRA !!! HA A MÉLYEN TISZTELT FEJLESZTŐCSAPAT SZÁNDÉKOSAN KÖVETTE EL EZT A NEMTÖRŐDÖMSÉGET, HOGY NE TERHELJE A SZERVERÜKET, AKKOR INKÁBB SZÜNTESSE BE! A MINDENKOR-TÉRKÉPET FELTÉTLENÜL, MERT A JÁTÉK SZÉGYENE AZ AMI OTT FOLYIK, MINŐSÍTI A JÁTÉKOSOKAT ÉS AZ EGÉSZ INNOGAMES CSAPATOT!!!
 

DeletedUser20654

Guest
A hivatalos válasz az inno részérő (bétan írták).
A GVG-n való változtatás még tervben sincs.
 
Fent