Auto T/M

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser10514

Guest
Nos, az auto T/M szerintem jó dolog, különösen a nem harcoló tervrajzvadászok örülnek neki szerintem. Másrészt nem jó, céhen belül háborgáshoz vezethet, ha az automata nem azt csinálja, amit szeretnénk. Mondjuk én se szeretem, ha például kitakarítja a pálmafámat amikor a régi gambrel házam motiválásának több hasznát látnám, de azt nem veszi figyelembe, mert 1-2 korral régebbi...
Több megoldás is létezhetne, mert ugye, attól hogy nem tölti be a várost, az adatait még le kell kérdeznie az automatának, az látszik is az 1-2 mp-s gondolkodási időből. Tehát ésszerű lenne, hogy lekérdezi az aktuális boldogság értéket is és csak akkor állna neki takarítani, ha van belőle haszon.
Másik megoldás, hogy a játékos szabályozhatná mit szeretne és mit nem. Egy menüben beállíthatnánk, hogy mit lehet nálunk csinálni, takarítani/motiválni, esetleg ezt megfejelni azzal, hogy fontossági sorrendet is beállíthatnánk, tehát motiválásnál az automata mit preferáljon, díszeket egyáltalán ne takarítson ki, stb. Akár teljesen is le lehetne tiltani az auto T/M-et, de hogy az eddigi rendszer megmaradjon, attól még lehetne látogatással támogatni.
 

DeletedUser23004

Guest
Amit leírtál nagyon is jogos. De az még mondjuk haggyán, hogy fölöslegesen takizik dekort, de még abból is a kissebbet.
Régebben mindig mindenki kiírta, hogy mire kér takit/motit. Most kb. ugyanez lehetne, úgy ahogy írtad. Az ember kiválaszthatja saját maga.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent