Kibeszélő Archeológiai esemény

Ishayu

Új tag
Összegyűjtöttem az 5 darab szilánkot, de szerencsére még nem kell beváltanom. Ha holnap is találok/kapok, az hozzáadódik a már meglévő 5 darabhoz? (Tehát 6/5-ként lesz jelölve? ) Köszönöm
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Sziasztok!
Tud arra valaki választ adni, hogy a drágakőszilánkokból lehet 5-nél többet összegyűjteni előre?
A végétől félek, hogy nem marad tekercs drágakövet találni és biztos, hogy kelleni fog az a 2 fejlesztő a naptár végén. Előre gyűjtögetnék, de ha csak 1-et (5/5) lehet, akkor az nem biztos, hogy elég lesz.

Összegyűjthetsz 5-nél többet.
 
Csak nekem van olyan erzesem, hogy a kerek 8-9-10. szintjet nem lehet majd megszerezni gyemizes nelkul?
Eddig 5. szintig van meg, jon meg 1 a kuldikbol, 1 a fonyeremenybol,(vagy 2 ha ugy jon ki a lepes) es ennyi, nincs tovabb.
2 jon a naptarbol de ugye baromi nagy szerencse kell, hogy a vegen meglegyen.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Csak nekem van olyan erzesem, hogy a kerek 8-9-10. szintjet nem lehet majd megszerezni gyemizes nelkul?
Eddig 5. szintig van meg, jon meg 1 a kuldikbol, 1 a fonyeremenybol,(vagy 2 ha ugy jon ki a lepes) es ennyi, nincs tovabb.
2 jon a naptarbol de ugye baromi nagy szerencse kell, hogy a vegen meglegyen.

Az arany szobrokat kihagytad a felsorolásból. Onnan is tudsz még szerezni.
 
Csak nekem van olyan erzesem, hogy a kerek 8-9-10. szintjet nem lehet majd megszerezni gyemizes nelkul?
Eddig 5. szintig van meg, jon meg 1 a kuldikbol, 1 a fonyeremenybol,(vagy 2 ha ugy jon ki a lepes) es ennyi, nincs tovabb.
2 jon a naptarbol de ugye baromi nagy szerencse kell, hogy a vegen meglegyen.
1(esemény meglepetés doboz)+3(mérföldkő)+2(kalendárium)+4(8 főnyeremény - küldetések tekercsei)+2(3 főnyeremény - mérföldkő tekercsei)+2*1(főnyeremény - történész jutalom eszközei)= 14 szint
Ez akkor is teljesíthető 10 szintre, ha nincsesemény meglepetés dobozod, nem sikerül a kalendárium, és csak 1 történész jutalmat tudsz összehozni.
 
- Naptar kuka, azt csak gyemanttal lehet megszerezni, akinek mind a 21 kiesik az mazlista.
- Akinek annyi tekercse van, hogy ki tudja szedni mind a 4-t fonyeremenybol az tuti gyemantozott, en kuldikbol bejott tekercs mennyisegbol 2-t tudtam kiszedni. (+3 masik termek)
- Milyen 3 merdfolko? Csak 2 szerezheto kuldikbol…
- Milyen tortenesz jutalom?!
Szoval az ezust agyagtabla 3 es az arany agyagtabla tartalmazz 1-1 fejlesztot?
Mert pont ez a 2 hianyzik es a tobbi megvolt vagy 3x is, de nem adott egyik se.

Ha ugy szamolunk, hogy 0 azaz NULLA gyemantot koltunk akkor is max 8.szint lehet meg.
Ha akinek a 9. es a 10. is meglesz az vagy kibaszott mazlista vagy nem tudom.
 
Utoljára szerkesztve:

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
- Naptar kuka, azt csak gyemanttal lehet megszerezni, akinek mind a 21 kiesik az mazlista.
- Akinek annyi tekercse van, hogy ki tudja szedni mind a 4-t fonyeremenybol az tuti gyemantozott, en kuldikbol bejott tekercs mennyisegbol 2-t tudtam kiszedni. (+2 masik termek)
- Milyen 3 merdfolko? Csak 2 szerezheto kuldikbol…
- Milyen tortenesz jutalom???!!!

Ha ugy szamolunk, hogy 0 azaz NULLA gyemantot koltunk akkor is max 8.szint lehet meg.
Ha akinek a 9. es a 10. is meglesz az vagy kibaszott mazlista vagy nem tudom.

Szerintem a nem tudom nyert nálad. Valószínű nem látod át az eventet. De ezt így látatlanban nehéz megállapítani nekünk.
A tapasztalat azt mutatja, hogy amit Kisgosti leírt az úgy van. Ha valakinek mégsem megy, akkor valamit, vagy valamiket rosszul csinál.
 

helen

Nagyon aktív tag
A történész-jutalom nálam nem fog játszani, mert nem jön össze az összes kő hozzá..
Ez minden ilyen eventen így van, soha nem jön ki az összes gyűjtenivaló bizgentyű.
3 hiányzik most, és több olyan is van amiből 4-5 darabokat is találtam már.

A keréken megint csak nem jön ki hogy minden nap kapjak valamit.. pedig most a napi feladaton is szilánkokat gyűjtök.
 
A történész-jutalom nálam nem fog játszani, mert nem jön össze az összes kő hozzá..
Ez minden ilyen eventen így van, soha nem jön ki az összes gyűjtenivaló bizgentyű.
3 hiányzik most, és több olyan is van amiből 4-5 darabokat is találtam már.

A keréken megint csak nem jön ki hogy minden nap kapjak valamit.. pedig most a napi feladaton is szilánkokat gyűjtök.
6os a kerekem, esemény feladatokkal jön még 1, főnyereménynél még kell 21 szobrocska, amire lesz 8 napom, és a maradék 2 simán behúzható ajándéknaptárból. Eddig minden nap megtaláltam a drágakövet+szilánkokból is van már 13.
Végére lesz 20 szilánkom, tehát a hátralevő 8 ajtóból csak 4 drágakövet kell találnom. Van még 8 nap és 8 feladat az 8*(40+50) tekercs+ a meglévő 365, összesen 1085 tekercsem lesz erre a meglévő 27 ecset, 16 ásó és 23 dinamit mellé.
 
Fent