Admin tevekenyseg

50.Zax

Új tag
A magan beszelgetes magan jellegu ne nyuljatok bele . Ha az illetonek nem tetszik letilthat. Egyebkent is ha belenyultok a beszelgetesekbe akkor miert nem a megfelelo helyen pl a piac nem a csoport beszelgetes helyen van. Magan beszelgetes nem csoportos. A csoportok kommunikaciojat szurjetek. Az adott komunikacios csatornakra ra kell vezetni a jatekosokat. Ha nem tudjak mit es hol ebbe segitseget nyujtani . Ha keves az admin vegyetek fel. A postai etikett nagyon kidolgozott akar szabvany is lehet a beszelgetesek ellenorzesere es a jogosultsagok sem kerdesesek. A demokraciat ne zuzzuk szet ha van ra mod! Az egyenek jogairol nem is beszelek.
 

Vanek ur

Aktív tag
A magánbeszélgetést nem szűrik. Viszont ha a magánbeszélgetés másik résztvevője jelent téged, és megmutatja a hozzászólásodat (ami kifogásolható - vagyis játékbeli szabályzatba ütközik), akkor fel fognak lépni. Vagyis a jogaidra nem hivatkozhatsz, hiszen azzal, hogy elkezdtél játszani, elfogadtad, hogy betartod az oldal szabályzatát (bizonyos dolgok cselekvéséről önként lemondasz - pl. a szólásszabadság egy bizonyos részének korlátozásáról (további pl.: sértegetés, rasszista megnyilvánulás és hasonlók)).
 

maszkos

Új tag
Sziasztok! FELJELENTÉST TESZEK A BIGPOINTNÁL, AMENNYIBEN NEM KAPOK ELÉGTÉTELT HAMIS ÁRULÓ JOGTALAN AKADÁLYOZÁSÉRT ÉS A NEVENINCS ADMIN FÉLE FIGYELMEZTETÉSÉRT.
INDOKAIM A KÖVETKEZŐK: ÉN IDE JÁTSZANI JÖTTEM, DE...
A PROBLÉMA A CSALÓK ÉS MULTISOK. Az, hogy a Relax céh mit tett velem, természetesen senkit nem érdekelt. BEKAPCSOLT VÉDELEM ALATT MÉGIS HOGYAN TUDTAK FOSZTANI? és akkor ma kaptam Fel Dranghyr szerveren egy nevenincs admin féle figyelmeztetést még én!! amikor a zöld sasok céhben is ugyanazok a csalók vannak mint a relax-ban. Az, hogy üzenetben azt írtam egy apa361975 néven futónak, hogy meg fogom keseríteni a játékát úgy, hogy önként töröl, nem volt nyilvános, hanem magán. Ez megtette a magáét, kiugrott a nyúl a bokorból... minden áldott nap és addig lopott, míg végül teljesen leblokkolt, nem tudok fejlődni megint. Nézem ma, és mit találtam? hogy apa361975 - ellenségként - és antilles - barátként - ugyanaz! Annyira buta, hogy az Antilleses profiljára még ki is írta, hogy senki ne küldözgessen neki üzeneteket.
na most vigyázzatok de nagyon, mert előttem nincs titok, visszajöttem a halálból nem egyszer. ÉRTSD JÓL. MINDENT LÁTOK TUDOK ÉS KÉSZ. KI NEM ÁLLHATOM AMIKOR HAZUG CSALÓK UNDORÍTÓ MÓDON VESZIK EL AZ ÖRÖMÖT AZOKTÓL, AKIK TUDNAK JÁTSZANI, MERT ŐK KÉPTELENEK! nem ma kezdtem... se az életet se a játékot. Ideteszek 3 print screenes képet bizonyítéknak, a többit majd ti megoldjátok.
Mivel nincs időm786374656 féle topicban keresgélni, ezt találtam- nem kellene bonyolítani se a játékot, és nagyon nem kéne védeni a csalókat, még akkor sem ha pár koszos gyémántért fizetett. Engem nem érdekel más CSAK AZ IGAZSÁG.! FÁJDALOMDÍJAT AKAROK GYÉMÁNT FORMÁBAN MINDAZÉRT A LASSÍTÁSÉRT, HAZUGSÁGÉRT ÉS SZÁNDÉKOS BÁNTALMAZÁSÉRT, AMI TELJESEN ALAPTALAN VOLT! nevenincs moderátornál.
Tájékoztatásul közlöm, mivel az én lelkem tiszta és csak kedvtelésre regisztráltam, mert szeretem a stratégiai játékokat, és tudok is játszani, tehát jó ha tudjátok életem során minden pert megnyertem. Ezt is.
Elvették a játékélményt az örömöt és lehetőséget tőlem aljas hazug csalók, a relaxban még sértegettek is, így most betelt a pohár végleg.
Az igazság mindig legyőz mindent, ahogy a szeretet. nincs többféle, csak EGY!
Elég volt. mindenki azt csinál, amit akar. Az, hogy én a tudásommal értem el pár hónap alatt amit mások évek alatt sem, az nem életellenes bűncselekmény, egyetértünk ebben? Jól tudom mennyi politikus, börtöntöltelék, és mindenféle csaló játszik ezzel, mert itt akarja bizonyítani hogy mekkora játékos, de közben nem az. tehát meguntam, lássuk, kik és miért zaklatnak engem folyamatosan? A profilomat is feltörték már nem egyszer,
Remélem megfelelő választ és elégtételt kapok mindazért, amit elkövettek ellenem, mint EMBER ellen. JOGOM VAN JÁTSZANI. ELVETTÉK AZ ÖRÖMÖT ÉS LEHETŐSÉGET TŐLEM. ELÉGTÉTELT AKAROK!
Lássuk ki küldte személy szerint azt a nevenincs adminos üzenetet, amire persze nem lehet válaszolni! AZ IGAZSÁG MINDENEK ELŐTT!

Köszönöm a megértést, ha nem gond, intelligens ember válaszát várom, aki nem fenyegető módban próbál meg mindenáron csalókat védeni. Ez tapasztalatból tettem ide. Jól tudom mi folyik. de ha nem kapok elégtételt, akkor majd a BIG POINT lesz terítéken.

További szép napot!
maszkos
 

Csatolmányok

  • NEVENINCS MODERÁTOR.jpg
    NEVENINCS MODERÁTOR.jpg
    334 KB · Megtekintések: 25
  • ugyanaz a profil.jpg
    ugyanaz a profil.jpg
    180,5 KB · Megtekintések: 26
  • apa361975.jpg
    apa361975.jpg
    563,7 KB · Megtekintések: 26
  • Antilles.jpg
    Antilles.jpg
    533,1 KB · Megtekintések: 24

LoveCanKill

Aktív tag
Sziasztok! FELJELENTÉST TESZEK A BIGPOINTNÁL, AMENNYIBEN NEM KAPOK ELÉGTÉTELT HAMIS ÁRULÓ JOGTALAN AKADÁLYOZÁSÉRT ÉS A NEVENINCS ADMIN FÉLE FIGYELMEZTETÉSÉRT.
INDOKAIM A KÖVETKEZŐK: ÉN IDE JÁTSZANI JÖTTEM, DE...
A PROBLÉMA A CSALÓK ÉS MULTISOK. Az, hogy a Relax céh mit tett velem, természetesen senkit nem érdekelt. BEKAPCSOLT VÉDELEM ALATT MÉGIS HOGYAN TUDTAK FOSZTANI? és akkor ma kaptam Fel Dranghyr szerveren egy nevenincs admin féle figyelmeztetést még én!! amikor a zöld sasok céhben is ugyanazok a csalók vannak mint a relax-ban. Az, hogy üzenetben azt írtam egy apa361975 néven futónak, hogy meg fogom keseríteni a játékát úgy, hogy önként töröl, nem volt nyilvános, hanem magán. Ez megtette a magáét, kiugrott a nyúl a bokorból... minden áldott nap és addig lopott, míg végül teljesen leblokkolt, nem tudok fejlődni megint. Nézem ma, és mit találtam? hogy apa361975 - ellenségként - és antilles - barátként - ugyanaz! Annyira buta, hogy az Antilleses profiljára még ki is írta, hogy senki ne küldözgessen neki üzeneteket.
na most vigyázzatok de nagyon, mert előttem nincs titok, visszajöttem a halálból nem egyszer. ÉRTSD JÓL. MINDENT LÁTOK TUDOK ÉS KÉSZ. KI NEM ÁLLHATOM AMIKOR HAZUG CSALÓK UNDORÍTÓ MÓDON VESZIK EL AZ ÖRÖMÖT AZOKTÓL, AKIK TUDNAK JÁTSZANI, MERT ŐK KÉPTELENEK! nem ma kezdtem... se az életet se a játékot. Ideteszek 3 print screenes képet bizonyítéknak, a többit majd ti megoldjátok.
Mivel nincs időm786374656 féle topicban keresgélni, ezt találtam- nem kellene bonyolítani se a játékot, és nagyon nem kéne védeni a csalókat, még akkor sem ha pár koszos gyémántért fizetett. Engem nem érdekel más CSAK AZ IGAZSÁG.! FÁJDALOMDÍJAT AKAROK GYÉMÁNT FORMÁBAN MINDAZÉRT A LASSÍTÁSÉRT, HAZUGSÁGÉRT ÉS SZÁNDÉKOS BÁNTALMAZÁSÉRT, AMI TELJESEN ALAPTALAN VOLT! nevenincs moderátornál.
Tájékoztatásul közlöm, mivel az én lelkem tiszta és csak kedvtelésre regisztráltam, mert szeretem a stratégiai játékokat, és tudok is játszani, tehát jó ha tudjátok életem során minden pert megnyertem. Ezt is.
Elvették a játékélményt az örömöt és lehetőséget tőlem aljas hazug csalók, a relaxban még sértegettek is, így most betelt a pohár végleg.
Az igazság mindig legyőz mindent, ahogy a szeretet. nincs többféle, csak EGY!
Elég volt. mindenki azt csinál, amit akar. Az, hogy én a tudásommal értem el pár hónap alatt amit mások évek alatt sem, az nem életellenes bűncselekmény, egyetértünk ebben? Jól tudom mennyi politikus, börtöntöltelék, és mindenféle csaló játszik ezzel, mert itt akarja bizonyítani hogy mekkora játékos, de közben nem az. tehát meguntam, lássuk, kik és miért zaklatnak engem folyamatosan? A profilomat is feltörték már nem egyszer,
Remélem megfelelő választ és elégtételt kapok mindazért, amit elkövettek ellenem, mint EMBER ellen. JOGOM VAN JÁTSZANI. ELVETTÉK AZ ÖRÖMÖT ÉS LEHETŐSÉGET TŐLEM. ELÉGTÉTELT AKAROK!
Lássuk ki küldte személy szerint azt a nevenincs adminos üzenetet, amire persze nem lehet válaszolni! AZ IGAZSÁG MINDENEK ELŐTT!

Köszönöm a megértést, ha nem gond, intelligens ember válaszát várom, aki nem fenyegető módban próbál meg mindenáron csalókat védeni. Ez tapasztalatból tettem ide. Jól tudom mi folyik. de ha nem kapok elégtételt, akkor majd a BIG POINT lesz terítéken.

További szép napot!
maszkos



 

LoveCanKill

Aktív tag
Egyébként most tényleg nem értem, hogy mi a problémád. Az, hogy lefoszt?
Mi az, hogy nem tudsz haladni a játékkal attol, hogy valaki kifoszt? :O
A játékon belül számos módod van védekezni a fosztás ellen...

Időzített betakarítás, olyan barátok szerzése, akik motiválják/ takarítják az épületeidet.. (akkor nem fosztható) De még egy nevezetes épület is van, ami x eséllyel megvédhet a fosztástol. (bár nem érimeg vele foglalkozni szerintem..) DE még vissza is támadhatsz.

Ha valaki fosztogat, 24-óránként csak 1 épületedet tudja lefosztani. Ennyi ideje van. Ha a sikeres támadása után aktiváltad a védőpajzsot, akkor lehet, hogy még volt x ideje arra, hogy fosztogasson nálad. (ha valaki sikeresen megtámad valaki mást, 24 órája van, hogy kiválaszon 1 épületet, amit fosztani akar, ha nem is tud rögtön, később visszanézhet hozzád.)

Ha szerinted a barátlistádon szerepel az emberke "másik profilja", és ez zavar téged, akkor töröld a barátlistádrol.

Miböl gondolod, hogy csalt az emberke?

Ez egy stratégiai játék, amiben előfordulhat, hogy más játékosok fosztogatnak, megtámadnak téged, de te is tudsz ugyanúgy...
Ne haragudj, de tényleg nem értelek.

Ha valaki pedig "bánt", vagyis sérteget, jelentheted, de tilthatod is. Nem értem, elvileg egy felnőtt ember vagy, (vagyis gondolom az vagy, ha bíróságra járogatsz..) tudnod kellene kezelned az ilyesmiket.
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Ez szép hosszú... és értelmetlen. Ez azért nem kizáró ok, nyugodtan játszhatsz tovább.

Megjegyzem, amennyiben nem úgy beszélsz a játékostársaddal (mindegy, hogy ellenfél vagy nem), és az illető jelenti ezt, akkor bizony figyelmeztetést kapsz. De ha megüti a mércét, akkor még bant is kaphatsz.

Ez pont ugyanígy működik fordítva is, ha te jelented a „csúnyán” beszélőt, akkor ö lesz figyelmeztetve/büntetve.
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Ja, majd elfelejtettem. A megfelelő módon kell jelenteni, itt a fórumon háboroghatsz nyugodtan, senki nem fog eljárni a problémáddal kapcsolatban.
 
Fent