Active Ones - R.I.P.

Ötzi

Aktív tag
M E G H A L T ! ! ! RIP ! ! !

A brisgardi szerver legrégebbi céhét, az Active Ones-t szeretnénk felvirágoztatni a Wanvillannyal közösen! Olyan játékosok jelentkezését várjuk, akik részt tudnának venni és segítségünkre lennének abban, hogy az Active Ones ismét régi néven és fényében villogjon. :)



- Meghalt. Béke poraira! :eek:


--
 
Utoljára szerkesztve:

Ötzi

Aktív tag
Az Active Ones az egyik legrégibb céh a globálison, akik mindig is a top10-ek között voltak. Ez egy nagynevű céh, nem szabad hagyni, hogy eltűnjön a süllyesztőben! Voltak jobb és voltak rosszabb korszakai, de mi, villanyosok azon vagyunk, hogy ismét versenyképes céh legyen. Az elért szintjei alapján napi 3 forge pontot ad a tagoknak a Városháza, mindenképpen van jövője a céhnek!
 

DeletedUser24487

Guest
AZ Active ones ,már 6 hónapja bekrepált!!!
Nincs már meg a nevük sem,Ez csak egy újabb kiskapu kinyitása lenne?
Elég sajnálatos dolog,hogy erre használjátok fel a régi céhet! Több lelkiismeret is lehetne a játékotokban,ahelyett ,hogy álandóan az ilyen mellékutakat keresitek,......Sok időd van:)
 

Ötzi

Aktív tag
Egész jó írói vénád van Mézes Barack. Miért nem írsz? :)

Mondjuk nyithatnál egy topikot a lelkiismeretességről és a kiskapukról. Biztos nagy sikere lenne. :)
Itt mi toborozni szeretnénk, bár a negatív reklám is reklám, függetlenül attól, hogy amit írsz, igaz-e vagy sem.
 

DeletedUser24487

Guest
Ez az igazság,ha bántó,akkor is !!

Nem nektek szántam a kritikát,hanem a játék fejlesztőinek,persze ők nem reagálnak:)
Szerinted hányan olvasnak itt a játékosok közül,én kb olyan 50 re tippelek,és ők sem egy halott céhbe vágynak:)
Itt toborozni? :)
Irigyellek ,hogy még mindig mekkora elszántság van benned:)
 

DeletedUser23244

Guest
Sok sikert kívánok a munkátokhoz!

Felélesztitek a céh régi szövettségeit is?
Mert pár hónapig társcéhek voltunk /vagyis ez nem is szünt meg... :)/.
Volt köztünk is szabad átjárás, barátkozás, pontcsere, közös fórum... /ez utóbbit pár napja töröltem, mert már úgysem használta senki.. :( / Tudom, nekünk nincs nagy múltunk, a céhem se ér túl sokat...
De azért kíváncsi vagyok , mi a tervetek az AO - RÓZSA - szövettséggel.
Hisz mint írtam, ez hivatalosan, nem szünt meg, csak "elaludt" az AO hanyatlása miatt.

- - - Updated - - -

A szabad átjárás a mi esetünkben arra vonattkozott, hogy akik közülünk szerettek volna részt venni a GVG-ben, és már elég fejlettek voltak, átmentek az AO-ba, onnan meg jöttek át hozzánk olyanok, akik kevésbé voltak aktívak.
A terv az volt, hogy ha kisebb játékos jelentkezik az AO-ba, hozzánk kerűl amíg meg nem erősödik, és ezután megy át, illetve ha ott épp nincs hely, akkor az új tag nálunk kezd, üresedésig...
Erre a célra, 10 hely volt fenntartva nálunk...
 

DeletedUser23214

Guest
Sziasztok

Hajrá, sok sikert hozzá!!! - A helyetekben lehet, hogy szétnéznék a kissebbek között, akad jópár lelkes és aktív játékos közöttük, kis útmutatással és némi pátyolgatással szépen kinőhetik magukat.
 
Fent