A Zeusz szobor az első szinten +5 támadást és védekezést ad vagy +5%-ot?

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Szóval a kérdésem többek között az lenne hogy a Zeusz szobor az első szinten +5 támadást és védekezést ad vagy +5%-ot? Mert elég zavaros, ugyanis ha pihentetem az egeret a Zeusz szobor menüjében ( ahol írja hogy milyen bónuszokat ad) akkor azt írja hogy "Az egységek az aktuális szinten +5 támadást és védekezést kapnak. A következő szinten az egységek +10% támadást és védelmet kapnak." Szóval akkor most mi van?? Az első szinten még sima +5 aztán a második szinten meg százalékot ad? Ezt nem értem, ráadásul a "Bónusz az aktuális szinten" alatt is +5% van írva... Szóval akkor most % vagy nem???
És miért kell ennyire össze vissza írkálni? Ezt szerintem azonnal ki kellene javítani mert nagyon zavaros.
További kérdésem hogy a többi Nevezetesnél ( ami hadsereg javítást ad) hogy van ez? Van amelyik tényleg %-ot ad és van ameik nem?

Előre is köszönöm a válasz(t/okat) és kérem minnél előbb orvosolják ezeket a súlyosnak mondható hibákat/elírásokat!
 

DeletedUser21403

Guest
Mindegyik %-ot ad! Szintenként mindegyiknél 5%-al növekszik a támadó egységek támadó és védelmi bónusza!
 

DeletedUser

Guest
De akkor ennek nincsen semmi értelme, legfeljebb akkor ha már maximum szinten van (+50%) mert amúgy ha +5% akkor ha pl van egy 8 támadással bíró katonád akkor ugye a 8-nak az 5%-a 0,4 szóval 8,4 lesz a támadása a Zeusz szoborral... Szóval jól értem hogy semmit nem növel az első néhány szinten és utána is keveset? :S Ez nem tetszik.
Akkor minek építettem én fel?
 

DeletedUser21403

Guest
Az első szinteken még tényleg nem ér sokat nagyjából 20-30 %-nál van már érezhető különbség aztán a jelentősége meg jobban nő! Lehet hogy most még csak olyan egységed van aminek 8 a támadása de pl korai harcosok támadása már 10 felett van aminek ugye már a 10%is legalább 1 de majd később ahol a támadó érték alapból 20 30 vagy még annál is több annak már nagyobb lesz sokkal ugye az a 10% mármint pontban! Mire eléred a max szintet vele már egészen biztosan érezni fogod a különbséget:D
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent