A hiba továbbra is fenn áll

Tiborca

Új tag
Tisztelt fejlesztők!

Sajnálatos módon a számolási hiba továbbra is fenn áll!

A küldetési szállítási összegzésnél csak minden második kört számolja be, így továbbra sem lehet a feladatokat teljesíteni :(
Sajnos az erről készített videómat nem tudom megosztani mert túl nagy fájlnak minősíti. És nem tudom a telefonnal készített videót tömöríteni.
Azért további szép napot és jó játékot mindenkinek!

Üdvözlettel Tiborcs.
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Mindenkinek számolja rendesen a „köröket” (ha a körök alatt a hajó oda-vissza útját érted).
Videomegosztó létezik sok, töltsd fel, tedd elérhetővé és a linkjét küldd el nekünk.
 

Tiborca

Új tag
Mindenkinek számolja rendesen a „köröket” (ha a körök alatt a hajó oda-vissza útját érted).
Videomegosztó létezik sok, töltsd fel, tedd elérhetővé és a linkjét küldd el nekünk.
Szia!
Nem a hajó oda vissza utat nem számolta, hanem a fesztivál teljes begyűjtést. Olvastam is a fórumon, hogy tudnak a problémáról, de nyugodtan csináljuk tovább, orvosolják. Szerintem nem sikerült. De most már a küldetés után mindegy is sajnos. Reméltem, hogy kompenzálnak valamit, de ez sem történt meg...:(.
Lehet, hogy sok video megosztó létezik, Én sajnos nem vagyok ezen területen jártas. A telefonomon megvan, onnan sem tudtam elküldeni :(.
Ez van.....

További szép estét!
 

Darkpepp

Aktív tag
Az nem az a hiba volt hanem a jutalmat nem lehetett begyujteni amikor elerted a szamlalot.
Jo lenne ha ertelmesebben leirnad mi a problema mert jelenleg en is a hajo utra gondolok amit irsz.
 
Fent