Kibeszélő A/B teszt kibeszélő

Gazficzko

Új tag
1: Ha már mindenképpen szükséges, hogy elviseljük a hirdetéseket, akkor jó lenne elsősorban, azt megoldani, hogy ha mégis megnéznénk, mert esetleg kellene az általa kapható bónusz, akkor ezek a hirdetések ne max hangerővel induljanak el, hanem inkább hang nélkül és, akit még pont érdekel is a megjelenő hirdetés az adjon rá magának hangot. :);)

2: Máshol már olvastam, hogy páran örülnek neki, mert sok új játék hirdetése jelenik meg, csak nehogy az legyen, hogy innen elcsábítja a játékosokat egy-egy jobb játék..

3: Szomorú, hogy azok sem élvezhetik továbbiakban a hirdetésmentességet, akit vásároltak már gyémántot, ezáltal támogatták a játék fejlesztését...

4: Lecsökkent a gyémántvásárló játékosok száma? Talán az oka az lehet, hogy elég sok szerveren lehet már játszani egyszerre és többen hoznak létre úgynevezett gyémántvárosokat, hogy ott termeljék meg a játékukhoz szükséges gyémántot, ezáltal mentesülnek a vásárlástól...

5: Nagyon jó lenne, ha fogadóba mikor belépünk, akkor nem az első fül az lenne, hogy nézzük meg a hirdetést, tényleg kattintson oda, nézze meg, aki megakarja, de ne tolják direkt az arcunkba:mad:.. a megjelenő hirdetéseket, ahogy néztem a google adatgyűjtője alapján kapjuk, szóval mindenkinek más és más, Én személy szerint hányni tudnék az összestől, mert annyira érdektelen hirdetésekkel bombáznak, más alkalmazásokban is, hogy az már inkább sértő, mint elviselhető.
 

lacm

Új tag
Jó húzás volt, gratulálok. Immáron eldőlt, hogy egy fillért sem fogok a jövőben elkölteni a játékra. Mert ha azt nem tisztelitek, hogy valaki vásárol gyémántot és annak a képébe is betoljátok a hirdetéseket, akkor így jártatok. Minusz 1 játékos, aki finanszírozni fogja a fejelesztéseteket. De biztos megérte.

Aztán majd jól itthagyom az egészet egy idő után.
 
lacm: ugye tudod, hogy nem ok fejlesztik a jatekot de te meg ugy szidod oket mintha ok lennenek a fejlesztok pedig nemetek a fejlesztok.
 

lacm

Új tag
Tényleg? Nem mondod... Soha nem gondoltam volna...
Egyébként meg úgy is tesznek a játékosok véleményére.
 
Hát, ha már itt tartunk, érdemesebb lenne agytrösztnek, ötletgazdának, tervezőnek hívni a játék megalkotóit, de semmiképp sem fejlesztőknek.
Utóbbiak ugyanis csak a programhibákért felelnek, nem a játékmenetért! :D
 
hívhatjuk őket akárminek,fejlesztőnek vagy ötlet gazdának,az üzlethez nem értenek,és rengeteg pénzt kivesznek a tulajdonos zsebéből. gondolok itt arra hogy nem mindegyik játékos kapta meg most az eventen a felső sort.kicsit utána érdeklődtem,és rajtam kívül még páran a céhből nem kapták meg,pedig mindegyikünk rendszeres vásárló.ezzel szemben több olyan játékos megkapta aki eddig nem költött gyémántra,és most sem fog.mért nem lehetett oda adni mindenkinek a választás szabadságát és akkor hiteles lett volna a felmérés is.amiért bosszant hogy pl. a hősfogadó aranyfejlesztőjét ott lehetett megszerezni.igaz van egy alul a 325. lépésnél ha azt el is érem az akkor is csak egy és kettő fogadó van lent nálam.ez szerverenként nem kis bevétel kiesés a tulajdonosnak. de hát ők tudják..... vagy nem.
 

Lef------

Nagyon aktív tag
lehet,de akkor sokba került nekik a kíváncsiság.túl azon hogy azért sok pénztől estek el.
a magyar piac végtelenül kis szegmensét vetted alapul... valószínűsíthetően akik kitalálták, hogy így legyenek a dolgok, azok nem ostoba emberek, s van stratégia a rendszer mögött...

persze, az is lehet, hogy igazad van és elrontották... :)
 
a magyar piac végtelenül kis szegmensét vetted alapul... valószínűsíthetően akik kitalálták, hogy így legyenek a dolgok, azok nem ostoba emberek, s van stratégia a rendszer mögött...

persze, az is lehet, hogy igazad van és elrontották... :)
ha azt veszem hogy csak az A szerver,és azon belül is a céh tagság,valamint a baráti körben végzet érdeklődésem,alapján kijelenthetem hogy a rendszeres vásárlók közül a többség nem kapta meg a lehetőséget arra hogy a legfelső sort megvegye.igen az egész magyar piac kis szegmense,de ha az arányokat kivetitjük az egészre akkor már szerintem tetemes az az összeg. de a kérdés még mindig az hogy milyen felmérés és teszt üzem az ahol kihagyják a játékosok jelentős részét? az így kapott eredmény mennyire helytálló?
 

Lef------

Nagyon aktív tag
ha azt veszem hogy csak az A szerver,és azon belül is a céh tagság,valamint a baráti körben végzet érdeklődésem,alapján kijelenthetem hogy a rendszeres vásárlók közül a többség nem kapta meg a lehetőséget arra hogy a legfelső sort megvegye.igen az egész magyar piac kis szegmense,de ha az arányokat kivetitjük az egészre akkor már szerintem tetemes az az összeg. de a kérdés még mindig az hogy milyen felmérés és teszt üzem az ahol kihagyják a játékosok jelentős részét? az így kapott eredmény mennyire helytálló?
A világ óriás szereplői is így csinálják... pl: netflix, meta, apple stb... bizonyos körökben (pl 1 ország) futtatják csak meg az új fejlesztést...
 
Fent