66.6%

Keaira

Aktív tag
Sziasztok!
Az alábbi linken olvasható egy érdekes infó angolul arról, hogy a béta szerveren kísérleti jelleggel bevezetik azt, hogy a cst-t az ostromtáborok és tornyok max 66.6%-al csökkenthessék a demoralizáltság növekedésének esélyét. Megszűnne a lehetőség, hogy 5 táborral már ingyen vihetőek a szektorok.
Kíváncsi vagyok a véleményetekre.


frissítés: Időközben láttam, hogy másik topikban is felmerült már a téma, ennek ellenére ha van kedvetek itt is ki lehet beszélni.
 
Utoljára szerkesztve:

LoveCanKill

Aktív tag
Hát.. Röviden.:
-Az aktívabb játékosréteget negatívan érinti majd, a kevésbé, napi pár percre felnézőket "pozitívan".
-Sokaknak a fejlődése lelassul majd (ez inkább a kicsi, de aktív játékosokra értem)

Ez az egész azért van, mert a gyémánt ligában, vagyis a legnagyobb ligában nem tudtak "érvényesülni" a gyengébb közösségek a náluk sokkal erősebb, összedolgozóbb céhek ellen, és voltak akik emiatt sokat panaszkodtak, ahelyett, hogy egy stratégiai közösségi játékban próbáltak volna a saját közösségükben fejlődni, fejleszteni,

Pedig akik tényleg harcolni akartak, azoknak eddig is volt lehetőségük.

Pozitívum:
-Lesz lehetősége a gyengébb játékosoknak is napi 10x-50x támadni a csatateren. (amire eddig is volt lehetőségük...)
-Az aktívabb játékosoknak picit több idejük lesz, amit nem a játékkal töltenek el. + kevesebb gyémántot költenek tornyokra.
 

Treyna

Tag
-Az aktívabb játékosoknak picit több idejük lesz, amit nem a játékkal töltenek el. + kevesebb gyémántot költenek tornyokra.

Szerintem nem csak a tornyokra, táborokra. Egy komolyabb seregbónusznövelés is csak pár csata pluszt fog jelenteni, így nem fogja megérni eseményépületekre sem költeni a gyémántot.

Emellett mivel nem az összes épületre vonatkozik a változtatás, csak a tornyokra és a táborokra; így a csapdák, erődök (de talán még a 'sima' ütésszámnövelők is) aránytalanul erősek lesznek.
 
Utoljára szerkesztve:

Roberta60

Új tag
Ezzel megint a kis létszámú, de a csatatéren aktív céhekkel szúrnak ki. A kis létszámú céheknek így is kevés esélye van a csatatéren a nagy létszámú céhekkel szemben ezzel még rosszabb helyzetbe hozzák őket. Ha már ezt tervezik, akkor azonos létszámú céheket sorsoljanak össze egy csatatérre.
Nem lesz értelme kimenni a csatatérre és nem fogunk gyémántot költeni az ostromtáborokra. Tényleg megéri változtatni?

Nem tudom ki hogy van vele, de a csatatérre a játékososk elsősorban a saját érdekükben mennek a beszedhető nyeremények miatt és kevés játékosnak van akkora egoja, hogy ekősorban a céh érdekeit nézze.
Ezzel a céhek lassabban fognak fejlődni... és akkor mi van?
 
Utoljára szerkesztve:
Fent