2021. Májusi fórumjáték

Sziasztok! Nem világos, hogy mi a feladat, mire kéne válaszolni?! Látok egy fekete alapon arany vonalakból álló, így alig látható labirintust, középen egy pasi, jobbra tőle egy piros nyíl, gondolom ott kell elindulni, a labirintus bal oldalán egy tekercs, nyilván oda kell eljutni. Az útvonalat nem lehet belerajzolni, tehát nem az a feladat, hogy azt rajzoljam bele valahogy, de akkor mi a kérdés, amire válaszolni kéne?
Azt sem érem, hogy az ilyen feladatokhoz mindig szokott lenni egy link, hogy ott lehet arról beszélni, de most ez sincs.
Tud valaki valamilyen infót?
 

Rumcájsz

Szerkesztő
Csapattag
Szerkesztő
Szia!

A képet le kell tölteni, megnyitni valami képszerkesztőben, abba berajzolni az útvonalat, és új hozzászólásban csatolni.

Nem, a fórumjátékoknak nincs külön kibeszélő topicja.
 

Deme91

Aktív tag
Szia!

A képet le kell tölteni, megnyitni valami képszerkesztőben, abba berajzolni az útvonalat, és új hozzászólásban csatolni.

Nem, a fórumjátékoknak nincs külön kibeszélő topicja.
Lehet,hogy ez egy egyszerű megoldás egyeseknek,hogy képszerkesztő programmal berajzoljuk az útvonalat,de ez például az én gépemen nem teljesen megoldható...
 

ashea55

Nagyon aktív tag
Lehet,hogy ez egy egyszerű megoldás egyeseknek,hogy képszerkesztő programmal berajzoljuk az útvonalat,de ez például az én gépemen nem teljesen megoldható...
Nos csatlakozom hozzád .... én még azt se tudom mit tud a gépem nem hogy másolgatni szerkeszteni 70 felett ezt már nem fogom tanulgatni :)
 

Rumcájsz

Szerkesztő
Csapattag
Szerkesztő
És mit ajánlotok ebben az esetben, ha a XXI. században nem tudtok megnyitni egy képet, és abba valamit beszerkeszteni?
 

dani146

Nagyon aktív tag
Szükségtelen cinikusnak lenni. Azért van a fórum, hogy segítsünk egymásnak.

Nos, szerintem a leges legegyszerűbb megoldás, amit mindenki képes kivitelezni a következő:
A fórumjáték hirdetésében rákattintasz a képre (jobb egér, mentés másként, mentés helye asztal, vagy ahol megtalálod). Megnyitod a Paint programot, ez minden gépen automatice rajt van, mivel hogy Microsoft alap. A bal felső sarokban van egy olyan olyan, hogy beillesztés. Katt rá, megkeresed mit akarsz tallózni, katt arra is és máris belecsapja neked a jóságot. Ezt a képet a jobb alsó sarokban levő csúszkálva tudod nagyítani, ha nem látnád esetleg az opcionális útvonalat a labirintusban. Ezután már csak be kell rajzolnod a haladási irányt - gyakorlatilag a Paint-ben egy tucatnyi rajzeszköz van, tiéd a választás. Szerkeszteni se kell semmit.
Szerintem ez a legegyszerűbb módi.

Ariadné fonalát sajnos nem tudok mellékelni, de bízom benne, hogy segítettem. ;)
 

Rumcájsz

Szerkesztő
Csapattag
Szerkesztő
Nem cinikusság, komolyan érdekel a válasz, tekintettel arra, hogy én gyártottam le a játék feladatát.
 

ashea55

Nagyon aktív tag
Nem cinikusság, komolyan érdekel a válasz, tekintettel arra, hogy én gyártottam le a játék feladatát.
Semmi gond nincs a szerkesztéssel , én csak azt próbáltam jelezni ,hogy analfabéta vagyok a géphez !!!! Örülök,hogy játszani tudok de ennél többet nem tudok :)
 
És mit ajánlotok ebben az esetben, ha a XXI. században nem tudtok megnyitni egy képet, és abba valamit beszerkeszteni?
Pl. azt, ami egyszer már volt itt, hogy a labirintus 4 oldalán volt egy-egy bejárat, középen volt a cél, és meg kellett mondani, hogy az A,B,C vagy D bejáraton kell elindulni ahhoz, hogy célba érjél. De a bejératok számát akár növelni is lehetne.
 
Fent