2019. évi Futballkupa fejlesztései kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser26488

Guest
Nagyon Kevés a feladat amit meglehet csinálni. Főleg mikkor bejön hogy csak napi 1-et lehet. CN 2 hete kezdtem a varost. KB 5 nap alatt letoltam a 30 feladatott.
 

DeletedUser26096

Guest
Kicsit vicces, hogy a körök után, mikor már csak naponta 1 feladat lehetséges, az arany ligához már több, mint 2000 cumisüveg kell...
Gyémánt nélkül lehetetlen aranyba bejutni, de ha ez a célotok, hogy költsenek, akkor el lett ***** rendesen! :D de TI legalább jól jártok és ez a lényeg, nem? :DDD
 

DeletedUser26307

Guest
Nagyon jó, hogy a korfejlesztő helyett az oltárt lehet fejleszteni. Annak, aki nem az első körre tartogatott. De jó, hogy kiderült a változás. Az első kör végére...
#korfejlesztőtcserélnékoltárfejlesztőre
 

DeletedUser26262

Guest
Nekem sem tetszi, h a jelenlegi rendszerben a lassabban játszó, kvázi kevesebb játékidőt és energiát beleölő játékosok lesznek így plusszba dijjazva.
Ha már nullázva lettek az eddigi eredmények, és az határok csak azoknak érhetőek el akik sokat fizetnek érte vagy akik keveset játszanak az milyen jelzést hordoz pontosan a játék fejlesztési irányáról?
 
Kicsit vicces, hogy a körök után, mikor már csak naponta 1 feladat lehetséges, az arany ligához már több, mint 2000 cumisüveg kell...
Gyémánt nélkül lehetetlen aranyba bejutni, de ha ez a célotok, hogy költsenek, akkor el lett ***** rendesen! :D de TI legalább jól jártok és ez a lényeg, nem? :DDD
Nem tudtad itt minden a pénzről szól!
 

DeletedUser26065

Guest
Jól elcsillagoztátok. :)
3 korfejlesztőre gyúrtam, 3 kis liga elég is lett volna rá, meg az elérhető 6700 fogkrém. Öngól.....megyek is haza a kupáról.
 
Kicsit vicces, hogy a körök után, mikor már csak naponta 1 feladat lehetséges, az arany ligához már több, mint 2000 cumisüveg kell...
Gyémánt nélkül lehetetlen aranyba bejutni, de ha ez a célotok, hogy költsenek, akkor el lett ***** rendesen! :D de TI legalább jól jártok és ez a lényeg, nem? :DDD
De ha meg is szerzed, ha nem vagy benne az 1%-ba tök feleslegesen strapáltad magad, kapsz esetleg 10fp-t?
 

Vanek ur

Aktív tag
Megjegyzés: ez egy stratégiai (vagyis köznyelvileg gondolkodó) játék. Aki egyből végigszalad a küldetéseken, és elszórja az italjait, az nem gondolkodik. Aki gondolkodik, az rájön, hogy a legtöbben és legtöbbet az első héten költik a játékosok, így ezért abba a bajnokságba nem is száll be. Vagyis 0 ital használatával kap 5fp-ot. Aki tovább gondolkodik, az mindig megvárja a hét végét, és az akkori árak alapján dönt, hogy beszáll-e vagy sem. Így optimálisan két ezüst liga is meglehet gyémánt nélkül (de a harmadik sem elképzelhetetlen). A többiek (a 'nemgondolkodók') meg szidják a játékot, pedig csak egy kicsit kellett volna előre gondolkodni... :)
 

DeletedUser23560

Guest
És vannak azok, akik a napidíjak közt várják azt, amiért nekik megéri passzolgatni, kevésbé törődve a ligaeredményekkel. :)
 

DeletedUser26112

Guest
Megjegyzés: ez egy stratégiai (vagyis köznyelvileg gondolkodó) játék. Aki egyből végigszalad a küldetéseken, és elszórja az italjait, az nem gondolkodik. Aki gondolkodik, az rájön, hogy a legtöbben és legtöbbet az első héten költik a játékosok, így ezért abba a bajnokságba nem is száll be. Vagyis 0 ital használatával kap 5fp-ot. Aki tovább gondolkodik, az mindig megvárja a hét végét, és az akkori árak alapján dönt, hogy beszáll-e vagy sem. Így optimálisan két ezüst liga is meglehet gyémánt nélkül (de a harmadik sem elképzelhetetlen). A többiek (a 'nemgondolkodók') meg szidják a játékot, pedig csak egy kicsit kellett volna előre gondolkodni... :)

Tisztelt Vanek ur!
Én kb. fél éve ,hogy elkezdtem ezt a játékot és nagyon sok mindenem nincs amik a napi jutalmak kapcsán megnyerhetők. Én örömmel fogadok minden tanácsot azoktól akik már évek óta játszanak és természetes, hogy nagyobb stratégiai ismeretekkel rendelkeznek. Írásod alapján én is a " nemgondolkodók" közé tartozom. De, nem szidom a játékot. , pedig vannak észrevételeim. Szóval az első fordulóban gyémánt felhasználása - nem vettem és nem is fogok gyémántot vásárolni - nélkül Arany Ligás lettem, és örülök a jutalmaknak. A továbbiakban a napi 50 és a küldetésben kapott 60 életitallal gazdálkodom. Ha megérem és megélem - 64 éves vagyok - pár év múlva gondolom másként fogok állni a játékhoz.
 

DeletedUser26096

Guest
Szerintem meg jó gagyira sikerült a fejlesztésetek, de hiába is mondom el, hisz úgyse történik semmi, ahogy a viking falu is el lett b***va, de azért köszi a hozzájárulást. A mottóm: "A lényeg, hogy ti jól jártok a sok - sok gyémivel."

Hajrá forge és a csapat.
Azért reménykedve, egyszer majd egy jó event is lesz a forge of empires történelmében. Lehet, hogy csak hiú ábrándot kergetek... :)
 
Szerintem meg jó gagyira sikerült a fejlesztésetek, de hiába is mondom el, hisz úgyse történik semmi, ahogy a viking falu is el lett b***va, de azért köszi a hozzájárulást. A mottóm: "A lényeg, hogy ti jól jártok a sok - sok gyémivel."

Hajrá forge és a csapat.
Azért reménykedve, egyszer majd egy jó event is lesz a forge of empires történelmében. Lehet, hogy csak hiú ábrándot kergetek... :)
Kedves Lordom! Te ingyen dolgozol? Ami neked játék, az nekik munka. Inkább annak örülj, hogy lehetőséged van ezt a játékot ingyen is játszani. És nyilvánvaló, hogy azoknak, akik fizetnek is érte valamennyit, nagyobb lehetőségek nyílnak. Mondom ezt úgy, hogy én is ingyen játszom, méghozzá elvből, bár néha elgondolkodom rajta, hogy kisebb tétel gyémántot vegyek, de eddig még megálltam (nem akarok rászokni).
Ennek ellenére eddig minden eventben elértem az ezüstöt, egyszer az aranyat is. Ebben a futballkupában is ezüst érmes voltam az első körben, igaz utána már csak az amatőrig lehetett eljutni.

Mondjuk az nekem sem tetszik ebben annyira, hogy a körök után lenulládózunk, vagy ha már így van, akkor szerintem értelmes lenne a végén a 4 kör eredményét összesíteni, és úgy felállítani a végleges rangsort.

De mindentől függetlenül: ez egy játék, méghozzá nem is rossz, élvezd a magad elé tűzött célok elérését, amit meg ajándékba kapsz, annak meg próbálj meg örülni szerintem. Ismered a mondást: ajándék lónak ne nézd a fogát.
 

manningi

Új tag
Na elérkezett a nagy pillanat. Az event, ami arra való, hogy valami pluszt hozzon és vigyen :) a játékba, számomra érdektelenségbe fulladt. A töménytelen irracionális feladat miatt lényegében reszeltek ennek. Már több tízezer boldogságponttal továbbra is kulturális épület építését megadni feladatként több mint röhej, sőt fantáziátlan kisszerűség, konkrét kib.....szás. Ráadásul a múltkor vastag önéljenzés közepette beharangozott ömlengés a vagylagos feladatokról is megbukott hiszen építs egy kulturális épületet ebből a korból, vagy kettőt az előzőből. Hát köszi! :) Ez is annyira sekélyes képzelőerőre vall, hogy méltatlan a játék alapjaihoz. Ezek engem protest arra késztetnek, hogy ne költsek gyémit, mert annyira semmiért mint a következő szint elérése méregdrága gyémántot elszórni több mint dőreség. Még alapanyagot sem ér meg, pedig azt már elszórtam több milliót. Kár volt. Legközelebb már ezt sem nyelem be.
 

Vanek ur

Aktív tag
Mondjuk az nekem sem tetszik ebben annyira, hogy a körök után lenulládózunk, vagy ha már így van, akkor szerintem értelmes lenne a végén a 4 kör eredményét összesíteni, és úgy felállítani a végleges rangsort.
Eddig végig összesített rész volt, most jött egy kis változás, egy kis csavar. Szerintem ez még jól is jön a focihoz, hiszen ott sem jelent már semmit, hogy a csoportkörben mit ért valaki el, meg hogy összesítésben mi lenne.
 
Eddig végig összesített rész volt, most jött egy kis változás, egy kis csavar. Szerintem ez még jól is jön a focihoz, hiszen ott sem jelent már semmit, hogy a csoportkörben mit ért valaki el, meg hogy összesítésben mi lenne.
Na jó, ez biztos így van, de én nem értek a focihoz (miután nő vagyok, és mint általában a nőket, nem is érdekel), úgyhogy ez nekem nem sokat mond. ;)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent