Kibeszélő 1.93

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

WarBeno

Új tag
átkerült az avatárra a látogatás lehetősége (a megnyílt menüben kattints az avatárra)
7GNJ3sN.png
 

DeletedUser24266

Guest
TEGYÉTEK VISSZA A LÁTOGATÁS GOMBOT !!! ..fel sem tudom sorolni micsoda hátrányokkal jár a hiánya :/ (nameg időpocsékolás mire megtalálod az illető városát, aki csak pl. támogatást szeretet volna kérni)
 

DeletedUser25095

Guest
Sziasztok!
Nekem tetszik ez az új verzió, hogy menüből lehet látni az adott játékos nevezeteseit, nem kell végigbogarászni mindenki városát egyesével.
Egy dolgot nem értek, jó volna ha valaki felhomályosítana.

"Az Épületraktározás használatának módja kicsit megváltozik: mostantól látható, ha egy adott épület elméletben raktározható lenne, de mégse tehető meg az adott pillanatban a lakosság száma miatt."

Már a téli eventen is lehetett nyerni ilyen épület raktározó bigyót. Most itt arról van nagyba szó vagy ez valami új?
A másik meg, hogy mi köze ennek a lakosság számához? Nem inkább vissza kéne kapni lakosságot ebben az esetben ha egy épületet raktározok?
Egyedül lakóépület raktározásánál jöhet ez szóba, bár nem tudom ki szeretne lakóépületet raktározni...
Mostantól látható. Hol? Végignéztem mindent 6x de nem találok semmi erre utalót.
Köszönöm előre is a szíves segítséget!
Joci
 

Gróf úr

Aktív tag
„A játék néha lefagyott a GvG térképen a korok közötti váltásnál. Ez javításra került."

Remek! Akkor kezdhetik előről a javítást, mert továbbra is lefagy!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent