1.75 kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser24487

Guest
Vég nélküli klickkelgetések!!!

Hová is tartunk?
Csak nekem tűnik fel,hogy a játék átment vég nélküli kattintgatásba!
Arra gondoltam,a játék sokkal jobb lenne gvg nélkül:)
Igen nevetséges,hogy sokan azzal mulattassák az időt mennyit tudnak kattintani egy perc alatt!!
Több lehetséges változatot dolgoztak ki!!
Van aki egyedül ,van akik kis létszámú céhhel,és vannak akik más játékossal tetetnek magukra ostromot!
Nem lehetne ezt kiküszöbölni? pl Legyen minimum 40 tagú az a céh ,amelyik részt vehet a gvg!!
Minimum 20 tagja érje el azt a kort ahol indulni szeretne!!
Vagy vegyétek ki az egészet,mert csak trükközésre jó,nagyon sok előnyt amúgy sem ad,csak a csaták,és a pontok igy igencsak félre siklottak!!
Persze mindenki megteheti,hogy kattingat félórákat,de hol az értelme ,azt nem tom.
El is kattogok,úgy sem érdekel senkit sem:)
 

DeletedUser

Guest
rank11.png
Ismert probléma
Tudjuk, hogy bizonyos GvG stratégiákkal jelenleg sok pontot lehet szerezni. A következő verziók egyikében erre megoldást is adunk majd.
 

DeletedUser24487

Guest
Ennek örülünk:)

Annak mégjobban örülnénk,ha visszaállitanátok a pontszámokat is:)
Mármint oda ,arra az időpontra,mikor újraszámolás lett:) Akkor lenne igazságosabb!!
 

DeletedUser

Guest
Ennek örülünk:)

Annak mégjobban örülnénk,ha visszaállitanátok a pontszámokat is:)
Mármint oda ,arra az időpontra,mikor újraszámolás lett:) Akkor lenne igazságosabb!!

Ezzel nem értek egyet igen sokan már az új pontrendszer előtt is pontosan ugyanígy jártak el, és kamu pontgyárnak használták a GvG-t... Kétlem, hogy visszamenőlegesen minden ilyen kiszűrhető lenne, az pedig nem volna fair, ha csak azt vennék ki ami a pontrendszer bevezetése óta történt, mert akkor a már korábban is csalással élők járnának a legjobban... Már régóta írják, hogy lesz megoldás, kíváncsi vagyok mi az. Ugyanakkor a GvG mint olyan tulajdonképpen be is fejeződik azzal, hogy már csak egy, utolsó térkép lesz, a Free for all ugye... Mivel nem lesz központi része a játéknak új korokkal újabb és újabb térképek megtöltése, max a meglévő új egységekkel való újrarendezése, ami nem túl esélyes, hisz 1-1 korral feljebbi egységek nem annyival erősebbek, hogy olyan egyszerű legyen 80 csatát, védelmi bónusszal bíró szektoron lejátszani, mint a 20 csatás 0%-os NJK szektorokat vinni kor elején, ráadásul nincs más dolga az amúgy bentlévő céhnek, mint gyorsan védőket cserélgetni kor elején az újra, és kész, szóval a GvG, mint olyan, mellékvágány lesz csak a továbbiakban... Amit eddig összecsaltak, az meg marad, aki csak ennyire volt képes, majd úgyis szépen visszaesik ha más módokon lehet majd pontot szerezni, és a meglévő GvG-ben is kiszűrik a további csalást...
 

DeletedUser24487

Guest
Pedig jó lenne,,vannak akik két hónap alatt megduplázták a pontjaikat igy,30 millió pontot dupláztak meg!!
Elég kiábránditó tett ,bár azelőtt meg voltak akik az épitkezésben jeleskedtek,a nevezeteseknél,az sem volt tisztességes:)
Bár embere válogatja,igazán mindig is voltak ,és lesznek is,akik mindig a könnyebbik utat,az egyszerűbbet,csúnyán fogalmazva a csalást választják.
És igen ,akárki megteheti ,mert a szabályzat nem tiltja,de visszamenőleg ,el lehetne venni tőlük ezt az előnyt,,miért pont ez döntse el ki hol áll,?
Még a játékban is,a szemtelennek megy jobban:)
Többször irtuk már,hogy a gvg nagyon gyenge és nincs átgondolva,rengeteg ötletet irtunk ,de csak hagyták a régi formájában,most tisztán látszik D világban,egy ember gyémántozva többet ér el,mint 40 ,akik összedolgoznak!! Hát,szerintem aki ránéz picit bolondnak is tartja:) Elnézést tőle:)
Többi világban meg a támadó bónuszok csak nőlnek nőlnek a gvg szektorok védelmi bónuszai meg maradnak!! Most nagyképű leszek ,de egy éjszaka,egyedül akár 15-20 szektort el lehet hozni több korból persze!! akkora pofonokat adva ezzel pár céhnek,hogy elmenne a kedvük az egésztől.
Sokat lehetne rajta filózni,reméljük csak jobbat találnak ki:)
 

DeletedUser

Guest
Pedig jó lenne,,vannak akik két hónap alatt megduplázták a pontjaikat igy,30 millió pontot dupláztak meg!!
Elég kiábránditó tett ,bár azelőtt meg voltak akik az épitkezésben jeleskedtek,a nevezeteseknél,az sem volt tisztességes:)
Bár embere válogatja,igazán mindig is voltak ,és lesznek is,akik mindig a könnyebbik utat,az egyszerűbbet,csúnyán fogalmazva a csalást választják.
És igen ,akárki megteheti ,mert a szabályzat nem tiltja,de visszamenőleg ,el lehetne venni tőlük ezt az előnyt,,miért pont ez döntse el ki hol áll,?
Még a játékban is,a szemtelennek megy jobban:)
Többször irtuk már,hogy a gvg nagyon gyenge és nincs átgondolva,rengeteg ötletet irtunk ,de csak hagyták a régi formájában,most tisztán látszik D világban,egy ember gyémántozva többet ér el,mint 40 ,akik összedolgoznak!! Hát,szerintem aki ránéz picit bolondnak is tartja:) Elnézést tőle:)
Többi világban meg a támadó bónuszok csak nőlnek nőlnek a gvg szektorok védelmi bónuszai meg maradnak!! Most nagyképű leszek ,de egy éjszaka,egyedül akár 15-20 szektort el lehet hozni több korból persze!! akkora pofonokat adva ezzel pár céhnek,hogy elmenne a kedvük az egésztől.
Sokat lehetne rajta filózni,reméljük csak jobbat találnak ki:)

Ez nyilvánvaló, nem nagy kaland sokat foglalni... S az igaz, el lehetne venni a megszerzett előnyöket, csakhogy, mint írtam, már a régi pontrendszerben is csinálták sokan a pontfarmolást, dobálták a kamu ostromokat hónapokon át, heti 1-2 millió ranglista pontot szereztek, szóval csak a pontrendszer megváltozása óta elértet kiszedni nem volna jó, mert a sokkal régebben csalók járnának vele jól (az A-n a top 10-ben több olyan akad aki már háromnegyed éve is nagyon örült magának mert heti 50-60-70 millió pontot tett a holnap kor toronyba, dobálták egymásnak naphosszat az ostromokat)... Sajnos nem hiszem, hogy ez hosszú távra visszamenőleg kihámozható volna, hogy ki, milyen csatával szerezte a pontot, csalás volt, vagy rendes GvG harc... Biztos megoldható lenne, de, hogy nagyobb meló lenne, mint az egész játék fejlesztése, az sem tartom kizártnak... Szóval ami eddig volt, az már marad is. Ettől még a jövőre nézve jó volna ha a csalókat kizárnák végre, ill. az ilyen csalások lehetőségét elvennék.
 

DeletedUser24487

Guest
Voltak igen,de akkor mégsem jött elő ,most viszont igencsak előjött,és igencsak jól esne ,ha legalább a 3 negyed pontjaikat elvennék:)Tudom magamfelé beszélek,de én szeretem a tisztességes versengést:) punk tum:)
 

DeletedUser

Guest
Voltak igen,de akkor mégsem jött elő ,most viszont igencsak előjött,és igencsak jól esne ,ha legalább a 3 negyed pontjaikat elvennék:)Tudom magamfelé beszélek,de én szeretem a tisztességes versengést:) punk tum:)

Ó, hidd el, előjött ez akkor is! :) Tele vannak vele a nemzetközi fórumok is, ill. én is szídtam eleget a csalókat és alkottam véleményt róluk akkor is... :D Csak most komolyabban megmutatkozik csalásuk eredménye, mint akkor a levélíróbajnokság és termék előállítási verseny közben, amivel a többezer milliárd pontokat összeszedték akik összeszedték... Hogy a multisokat, push accosokat már ne is nagyon vegyük elő...
 

DeletedUser24487

Guest
:)
Arra használják a logikájukat,hogy kiskapukat találjanak,ahelyett ,hogy becsületesen játszana!
Nem akarok itt neveket irni,pedig az t kellene,hátha magába nézne pár ember.
 

DeletedUser

Guest
:)
Arra használják a logikájukat,hogy kiskapukat találjanak,ahelyett ,hogy becsületesen játszana!
Nem akarok itt neveket irni,pedig az t kellene,hátha magába nézne pár ember.

Nah azt ne várd tőlük... Büszkék rá, hogy milyen f*sza gyerekek ők...
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent