1.65 kibeszélő

  • Témaindító DeletedUser1300
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser24474

Guest
Szuper lett a frissítés, van benne pár remek dolog. Csak épp az üzenetekből, ha törlök valakit, akkor kiírja, hogy módosítottam a címet, pedig nem. De nem lepődök meg, hogy ezt sem tudták normálisan összehozni :) Amúgy tényleg jó!
 
Üdv!

Örülök, hogy pár jó dolog bekerült és sok minden javítva lett. Ha már az üzenetekbe sikerült elhelyezni az összes céhtag hozzáadása gombot, akkor lehetne egy ugyan ilyet csak a barátlistára vonatkozóan.

Jó, hogy a sérült egységeket a végére rakja és nem kell bogarászni köztük, de gondolom ennek köszönhetően lassult be az egész csata, ami gvg-nél nagyon zavaró és sok múlhat rajta. Az jó, hogy ha más legyőzi ugyanazt az egységet akkor nem akad szét és tölt újra, hanem csak visszalép a térképre.

A nyílt fórum viszont nálam teljesen szétcsúszott.

Csak így tovább "a sárga úton"!
 

bazs25

Új tag
Sziasztok!
Úgy tudom át lehet változtatni a várost télire, hol lehet megtenni?
Köszi a választ!

balu
 

Vanek ur

Aktív tag
Sziasztok!
Úgy tudom át lehet változtatni a várost télire, hol lehet megtenni?
Köszi a választ!

balu

Ha arra gondolsz, hogy hullhat a hó, és hogy fehér lesz a háttér, akkor ahhoz a mobilos verziót kell használnod (tablet vagy olyan okostelefon). Legalábbis én úgy vettem észre, hogy ezek a grafikai pluszok csak ott élnek (a demózásuk az InnoTV decemberi adásában is tablettel volt); PC-n viszont nincs semmi. :(
 

DeletedUser24474

Guest
Sziasztok! Én úgy vettem észre, hogy a frissítéssel nemhogy csökkent, de inkább megnőtt a memóriahasználat (ami eddig sem volt gyenge). Tapasztalt valaki hasonlót?
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent