1.56 kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser2883

Guest
Na, príma! Eddig is az agyonanimálás vágta haza ezt a játékot. Erre most még egy animáció berakása következik. Ahelyett, hogy a szomszédlista hibáját javítanák.
 

Vanek ur

Aktív tag
Hibajelzés...
Nálunk a céhen belül több embernél is jelentkeztek az alábbi hibák a mai frissítés után:
- pvp harc utáni rablás után a rablónál jelentkezik a kifosztás jelzés (többen csodálkoztak, hogy ez most hogyan, hiszen nem is támadták meg őket; és sehol nem találták a kifosztott épületet)
- sereggyártás után akkor is ott marad a 'holdas pihenő jelzés', ha már nem lehet több egységet gyártani

Vagyis ismét valamit nagyon elszúrtak valakik. Nem hiszem, hogy a bétában ez nem tűnt fel senkinek... Vagy azóta rontottak el valamit a kódokban?
 

DeletedUser24307

Guest
Ugyan azok a jelenségek vannak amit a Vanek ur is felsorolt.
Minden frissitésnél jönnek az új jelenségek és a hibák.

- - - Updated - - -

De van egy másik hiba is ami csata közben szokott elöjönni.
Nagyban csatázik az ember és egyszer csak megjelenik valamelyik nevezetes a térkép előtt.
De az is előfordul hogy megakad a csata és semmit nem tudok csínálni mint meghátrálni, mert minden egyébnél azt írja ki hogy belső hibatörtén.
Még frissitéssel és a csata folytatásával sem lehet előbbre jutni mert jön a tábla hogy belső hiba történt.
 

DeletedUser23652

Guest
Akkor ha már hibajelentések vannak soron. Jelezném, h hetek óta, de lehet hogy már hónapok óta az a hiba áll fent nálam, hogy ha belépek a játékba és bezárom az esemény naplót a bezárás gombbal, akkor ami mögötte van abba belelép. Gondolok itt pl ha nevezetes van a bezárás gomb mögött, akkor abba lép bele. Ha nincs "legelve", akkor lelegeli. Nem csak belépéskor van így. Találkoztam olyan verziójával is, hogy ha listát jobbra pörgetem a nyíllal, akkor is (néha) belép, legel. Reméltem, h ez az idegesítő hiba javítva lesz, de még mindig nincs!!!

Azt is jó ötletnek gondolnám, h a Kincstárnak vezessenek be egy esemény naplót. Ki,mikor és mennyit rakott be. Elég ha a klánalapító és leader rangúak látják. Nyomon követhetetlen ez így. Nem is értem, hogy enélkül hogy gondolták, hogy ez jó lesz így. Ez is hiányos hiba....
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Akkor ha már hibajelentések vannak soron. Jelezném, h hetek óta, de lehet hogy már hónapok óta az a hiba áll fent nálam, hogy ha belépek a játékba és bezárom az esemény naplót a bezárás gombbal, akkor ami mögötte van abba belelép. Gondolok itt pl ha nevezetes van a bezárás gomb mögött, akkor abba lép bele. Ha nincs "legelve", akkor lelegeli. Nem csak belépéskor van így. Találkoztam olyan verziójával is, hogy ha listát jobbra pörgetem a nyíllal, akkor is (néha) belép, legel. Reméltem, h ez az idegesítő hiba javítva lesz, de még mindig nincs!!!

Azt is jó ötletnek gondolnám, h a Kincstárnak vezessenek be egy esemény naplót. Ki,mikor és mennyit rakott be. Elég ha a klánalapító és leader rangúak látják. Nyomon követhetetlen ez így. Nem is értem, hogy enélkül hogy gondolták, hogy ez jó lesz így. Ez is hiányos hiba....

Laptopról vagy asztali gépről játszol ?

A második bekezdést az ötletekhez írd le ,kidolgozva és ha megfelelő ,akkor eljuttatjuk a fejlesztőkhöz az ötletet.
 

Vanek ur

Aktív tag
Laptopról játszom igen...

Én meg asztaliról (igaz, ez a gép van már lassan 10 éves), és nálam is hasonló jelenség van már iszonyatosan rég óta.
Pontosabban mióta kötelezően behozták a 'grafikus gyorsítás'-t; mert addig ezt kikapcsolva nálam nem volt gond. Persze azt mondják, hogy ez csak egy merő véletlen, mert tuti, hogy nem emiatt van; de nekem túl sok a gyanús egybeesés...
 

DeletedUser

Guest
Laptopról játszom igen...

A videókártya beállításainál állítsd át szoftveres írányításról ,hardveresre.Pontosabban a videókártyád beállításainál az integrált grafikáról, állítsd a nagy teljesítményű processzorra
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16887

Guest
Üdv!
Észrevételem ill. kérdésem lenne.
Van a Bazaar épület 1 órás termelése... 2dicsőséget termela céhnek, korona a jele ugye.
Hova termeli azta dolgot? már gyártogatom egy ideje.
Nézem a céhben a szint ablakot ugye, ott van ez a dicsőség korona dolog, de ot nem emelkedik semmi.
Nem oda kéne mennie?
A hozzáértőtől a választ előre köszönöm
 

DeletedUser20654

Guest
A napi kalkulációkor adódik csak hozzá, vagyis este 8-kor.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent