1.50 kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser20368

Guest
Én is azt kerestem, remélem, hogy csak elfelejtették kiírni, mert ezeken sürgősen változtatni kellene.
 

DeletedUser23547

Guest
csak nekem tűnt fel hogy a fele játék angol lett? térkép és egyebek.
 

DeletedUser23214

Guest
Hát ez egy "nagyon jól sikerült" frissítés lett, új hiba is generálódott rendesen.
1. néha eltűnik a szomszédságól, barátlistából vagy céhtagok listájából a benne szereplők mintha üres lenne a lista - frissítés után visszajön
2. Előfordúl, hogy ha belépek egy játékos városába semmire nem tudok klikkelni mintha lefagyott volna a gép, visszatérek a saját városomba majd ismét az említett játékos városába lépek, minden helyreáll.
3.támadás után a szomszéd lista az elejére vagy a végére ugrik (eddig is volt ez a hiba, most gyakoribb lett)
4. GvG térkép terület elnevezések és sok egyébb angolul szerepel holott eddig magyarúl volt - személy szerint ez engem nem zavar :)
 

DeletedUser21403

Guest
A frssítés óta csak úgy zabálja a játék az adatforglmat!!! :( Ez azért elég kellemetlen!
 

DeletedUser22490

Guest
Én a fentebb felsorolt hibák egyikét sem tapasztaltam.
Viszont nagyon örültem a helyes fordításoknak, mivel a frissítés felsorololásai közt nem említették, azt hittem már nem is kerítenek sort rá. Kezdtem komolyan azt hinni, hogy csak a google fordítóra van pénz... Azt viszont nem értem miért kellett túlzottan hozzányúlni a régi egységek elnevezéséhez is. Most a "modern tank" is "harci tank" lett, úgyanúgy mint a jelenkorban.
 

DeletedUser23659

Guest
Én is örülök az terméknevek fordításának, s grátisz javaslom még a "rubble" helyett a "kőtörmeléken", esetleg "falmaradványon" szavakat, megkönnyítve az ultra AP egység tulajdonságainak olvasását.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent