1.45 kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Szép napot!

Örülök, hogy a nevezetes tervrajz darab sárga színére fehérrel írja a darabszámot!!!!!!!!!!!!!! (a raktárban lévő tervrajzokra gondolok)

Ha ráviszem kiírja, hogy mennyi darab van belőle de eddig legalább ránézésre láttam, miből mennyi van. Az előző sokkal használhatóbb volt számomra. Vagy inkább láthatóbb!?

Esetleg vissza lehetne állítani az előzőt?
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser24488

Guest
Kedveseim:)

Legközelebb olyan újításokat hozzatok be ha kérhetünk titeket ami értelmes. Mondjam mi a probléma? Feleslegesen újítotok butaságokat, már elnézést.
1. Ha kapok egy tervrajzot, az összes fehér, de ahová kapom az zöld keretes, bravó!!!
2. Raktárban ha megnézem, 3 percig kell hunyorítanom hogy meglássam miből mennyi van, fehér alapra, fehér írás, bravó!!!
3. Ez a zene kincsvadászatnál egy hatalmas felfedezés, ettől zavaróbb dolgot ki sem találhattatok volna, egy picit sem zavaró, kinéztem az ablakon hol jön egy hajó:) Bravó!!!
Tudom nem ti tehettek róla, de ez a frissítés annyira kellett mint Makónak a hagyma:)
 

DeletedUser23505

Guest
Sziasztok!

Azért léptem fel a fórumra, hogy ezt megirjam, nem látszik többé a rajzok darabszáma! :D
Ilyen módositásokért valaki még fizetést is kap? :D
Pedig nagyon fontos lenne, hogy jól lehessen látni a tervrajzokat, hiszek azok lettek a legojáték legfontosabb ékkövei! :D
 

DeletedUser

Guest
No én néha a régi, néha az új verzióját látom a részleteknek.
Pl amikor belépek akkor még a régi szerint olvashatóan van kiírva. De ha látogatás után kapok egy részletet, akkor borul a bili bejön az új verzió, amivel eléggé bogarászni kell h ki tudjam sakkozni miből mennyi van :D
 

Dahnar

Új tag
Tiszteletem!

Én is csatlakoznék az előttem szólókhoz. A tervrajzoknál van hogy nem láthatóak a számok.. S csak itt a fórumon olvastam, hogy a felugró buborékban látható. Vagy legyen mindkettő, mármint látható számok és felugró buborék, vagy csak látszódjanak a számok ;)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent