1.34 kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Camello

Új tag
Sziasztok!
Lehet rossz helyre írok, de szerintem a hírességek csarnoka elvette a GvG háborúk jelentőségét. Túl sok támogatást adnak nulla befektetéssel, miközben a háború rengetegbe kerül (idő, szervezés, anyagok), és minimális pontokat ad.
 

DeletedUser23505

Guest
Szia Camello, azert azt nem mondanam, hogy elvesztette. A Globalis ranglistan pl. csak GvG csatakkal tud a ceh Haderot gyujteni, ezert igazabol az tukrozi egy-egy ceh helyt allasat a GvG-n..
Az, hogy a ceh szint emelkedesehez Hadaerot ad? Szerintem ez a minimum. Nezd mas szogbol. :)
Sokan 9-45 kockanyi teruletrol mondtak le a varosukban(es ez nem nulla befektetes! :D ), csak azert, hogy a cehuk szintje megfelelo utemben emelkedjen. Es nem csak hogy ezaltal hadi, termelo, egyeb egysegektol esnek el, na meg jo kis motitol is, mert elsodlegesen azt motivaltatjak a profiljukben, azaz a ceh erdekeit elobbre tartjak a sajatuknal. Ennyi aldozatert igenis jar a Csarnok. :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser23505

Guest
A friss ujitas, a chat ablak mellett megjeleno uj ablak, ami az esemenyeket direktben kozli, jo dolog. Jo, hogy nem kell kattintgatni, viszont meg jobb lenne, ha a nyilat a nevre vezetve feljonne egy valasztas menu, ahol ``Latogatas`` es ``Tamadas`` lepne a varoshoz, vagy a sereg iranyitashoz. Innen lehetne vissza motivalni azoknak, akik csak viszonoznak, vagy vissza tamadni tamadoinknak. Mindez az Esemenynaplobol nehezkesebb.
Tovabbi otletem meg, hogy tobb informaciot nyerjunk, a profilkepre vezetve a nyilat, megjelenne a jatekos profil szovege, ami a cselekves elott elolvashato. Talan sikerul meg hasznosabba tenni ezt az ujitast. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser21972

Guest
Sziasztok:)

Biztosan van akinek tetszik ez az újítás, de képzeld el az egyik céhtársam épp harcolt mikor elfogadtam 10 ajánlatát..és felugrott neki 10 kis ablak:)))
..úgy tudom nagyon örült neki...engem pl. zavarnak ezek a folyton felugró ablakokcskát...de ez legyen az én problémám:)
...meg mondjuk a bekeretezés vagy kiemelés is érdekes egy valami....eddig talán nem ismertük fel magunkat ( lehet ,hogy kőrözött játékosok lettünk, vagy mindenki a hónap játékosa:D).
 

DeletedUser23505

Guest
Szia Lizzy, hat ilyesmibe bele sem gondoltam. :D Biztos, hogy kellemetlen, lehetett 10 ablak... :D
A keretes kiemeles a profilunkon szerintem az onbecsulesunket hivatott javitani, mi mas szerepe lenne, ugyanis eddig is remekul megtalta Mindenki a sajat profiljat. :D
 

DeletedUser10514

Guest
Gratulálok az új verzióhoz. Rendszeresen lefagy a világtérkép megnyitása illetve csata közben, ilyenkor ráfrissítés segít csak, de akkor is órák hosszat gondolkodik a szerver...
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent