Kibeszélő 1.242

.Tiberius.

Új tag
Kedves játékosok,

Az 1.242-es verziófrissítésről ITT olvashattok, amit ebben a topicban lehet kibeszélni. :)

Minden visszajelzést szívesen látunk!
 

XIA*

Új tag
Amindenki támogatása funckió használata segített fő küldetések befejezésében. Ez mosttantól már nem így lesz

Hát ez nagyon jó... Miért kell megnehezíteni az egészet? Pont jó volt, hogy a funkcióval meg lehetett oldani egyben a küldit is. Mi haszna lesz a gombnak, ha manuálisan kell a küldetéshez takarítgatni?
 

.Tiberius.

Új tag
Ez egy jogos kérdés, de valószínűleg azért, hogy ne erőltesse rá a játékosokat arra, hogy e miatt megnézzenek egy videót. Elképzelhető, hogy ez változni fog a közeljövőben.
 

.Tiberius.

Új tag
Amindenki támogatása funckió használata segített fő küldetések befejezésében. Ez mosttantól már nem így lesz

Hát ez nagyon jó... Miért kell megnehezíteni az egészet? Pont jó volt, hogy a funkcióval meg lehetett oldani egyben a küldit is. Mi haszna lesz a gombnak, ha manuálisan kell a küldetéshez takarítgatni?
Szép jó reggelt.

Azóta volt egy kis frissítés, és javítottam is a szöveget, hogy pontos legyen. A küldetésekben ezek után is segíteni fog, nem kell egyesével motiválni/takarítani.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
"
  • A mindenki támogatása funckió használata segített kampány (térképes) küldetések befejezésében. Ez mostantól már nem így lesz."
Akkor ezt kifejtenéd érthetőbben? Mert ezzel a megfogalmazással nem igazán érthető, hogy mi is az ami nem lesz.
 

.Tiberius.

Új tag
Volt rá példa, hogy amikor egy játékos a Mindenki támogatása funkciót használta, hogy motiváljon/takarítson, az véletlenül befejezett olyan küldetéseket, amelyeknek az volt a feltétele, hogy a játékos előre haladjon a térképen/meghódítson provinciákat.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Volt rá példa, hogy amikor egy játékos a Mindenki támogatása funkciót használta, hogy motiváljon/takarítson, az véletlenül befejezett olyan küldetéseket, amelyeknek az volt a feltétele, hogy a játékos előre haladjon a térképen/meghódítson provinciákat.

Tehát ugyanott vagyunk mint a korábbi megfogalmazásnál, csak most még kevesebben értik, hogy mire is gondolt a költő. :)
Viszont ha ez így igaz, akkor nem igazán érthető, hogy a mindenki támogatása funkció miért nem fog működni küldetésekre. Hisz ha manuálisan csinálta valaki (mert évekig nem volt más) úgyanúgy történhetett "véletlen".
 

Sedar

Community Manager
Csapattag
Community Manager
A funkció továbbra is a megszokott módon fog működni. A hiba abban állt, hogy amikor egy küldetés a térképen szektor vagy tartomány elfoglalását kérte - és ezzel párhuzamosan a mindenki támogatása is futott - a feladat elfogadottnak minősült akkor is, amikor nyilvánvalóan nem került elfoglalásra a szektor/tartomány.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
A funkció továbbra is a megszokott módon fog működni. A hiba abban állt, hogy amikor egy küldetés a térképen szektor vagy tartomány elfoglalását kérte - és ezzel párhuzamosan a mindenki támogatása is futott - a feladat elfogadottnak minősült akkor is, amikor nyilvánvalóan nem került elfoglalásra a szektor/tartomány.

Ez így oké. Csak akkor ezt kellene a hirdetményben is írni. :)
 

Dylan.

Új tag
Üdv. Esetleg a Temető/Temetőfejlesztéssel nem terveztek csinálni valamit? Nem lenne rossz épület (nekem pl tetszik is), de mivel csak boldogságot ad így önmagában eléggé karcsú.
 
"Ezalatt a fejlesztők az egyik funkció kibővítésén dolgoznak"
Ez lehet a CE frissítés? Nem tudom, hogy ki van fenn a Beta Forumon,
de ott van néhány erre utaló spoiler...
 

erika5503

Aktív tag
jó lenne ha elolvasom a rendszer üzenetet nem villogna továbbrais olvasatlannak ---mert idegesítő, hogy elolvastam és állandóan jelzi a nem olvasást, ennyire" hülyének" néznek minket? lassan már oda jutok, hogy egyáltalán nem érdekel az ilyen villogó üzenetek----- vegyétek ki,mertsemmit nem jelent számunkra ---azt csináltok amit ti akartok a játékosok véleménye egyáltalán nem fontos számotokra.
 

Kalap23

Aktív tag
jó lenne ha elolvasom a rendszer üzenetet nem villogna továbbrais olvasatlannak ---mert idegesítő, hogy elolvastam és állandóan jelzi a nem olvasást, ennyire" hülyének" néznek minket? lassan már oda jutok, hogy egyáltalán nem érdekel az ilyen villogó üzenetek----- vegyétek ki,mertsemmit nem jelent számunkra ---azt csináltok amit ti akartok a játékosok véleménye egyáltalán nem fontos számotokra.
Hű, ezt nem teljesen értem... a villogó üzenetből eluttotál oda, hogy a fejlesztők nem csinálnak semmit, és csak a saját érdeküket nézik....
Őszintén te képes lennél megcsinálni egy ilyen játékot, és amÍg nem fizetős adig ne pampogj itt, de a véleményedet tiszteletbe tartom.
 

erika5503

Aktív tag
Hű, ezt nem teljesen értem... a villogó üzenetből eluttotál oda, hogy a fejlesztők nem csinálnak semmit, és csak a saját érdeküket nézik....
Őszintén te képes lennél megcsinálni egy ilyen játékot, és amÍg nem fizetős adig ne pampogj itt, de a véleményedet tiszteletbe tartom.
majd ha te is játszol több éve, rá fogsz jönni, hogy miről is írtam , de ezt még nem éred fel mert iparis vagy -kevés ideje játszol még
 

Kalap23

Aktív tag
Értemén, hogy te 2-szer annyi ideje játszól, mint én, de akkor is miből következteted, és, ha ennyire nem tetszik a játék akkor miért játszól 6 éve?
ezt mond meg nekem....
Mondjuk én élvezem a játékot és örülök annak, hogy tudok egy ilyen játékal játszani alapból INGYEN
Mindegy
 
Fent