1.24 verzió kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser20654

Guest
Gondolom az volt a cél ezzel a "javítással", hogy a játokosok egymás elleni harcát most már teljesen megszüntessék!
 

DeletedUser22549

Guest
Üdv, nekem az lenne a kérdésem, lehet-e Tervrajzokat küldeni barátnak, vagy elcserélni?
Ha igen, hogyan?

A másik kérdés, hogy lehet kapni tervrajzokat? (Újakat)
 

DeletedUser22818

Guest
Szia!
Tervrajzokat nem tudsz küldeni, vagy cserélni barátokkal, csak az adott nevezetes épületben tudsz 2:1 arányban cserélni.
Új tervrajzokat pedig a szomszéd/céh/barát látogatások során takarítással, motiválással (szomszédok esetében akár a támadás utáni fosztással) tudsz szerezni. Amelyik korban van az adott épület amelyen tak/mot/fosztás-t végeztél abból a korból kaphatsz tervrajzot. Emellett, ha már megvan egy tervrajz akkor 200 gyémántért célirányosan tudsz venni tervrajzot, illetve ha más játékosnál segíthetsz a nevezetes épület építésében, akkor jutalomként akár tervrajzot is kaphatsz.
További információt a nevezetes épületekről itt olvashatsz.
Ha bármi egyéb kérdésed van, itt tudod feltenni.
Remélem, tudtam segíteni. :)
 

DeletedUser22549

Guest
Tudtál de sajnos megint kérdek :))
Az adott nevezetes épületben 2:1 arányban hogyan lehet cserélni?
 

DeletedUser

Guest
Szia farrvince!

Ha van 2 olyan reszleted az adott nevezetes epuletben amibol ketto van, rakattintasz mind a kettore utana a kereskedelemre ... es kapsz 1 reszletet ( ha szerencsed van olyat amibol meg nincs, tehat hianyzik. ).
Remelem tudtam segiteni ;)

Udvozlettel:
Lady Drakhe
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent