Kibeszélő 1.213

III. Dementia

Aktív tag
Az legyen a legnagyobb probléma, hogy fél perccel tovább tart, míg valaki végigszalad az expedíción.
Nem a lassítás a baj, hanem az, hogy nem mondják.
Én meg szidom a szolgáltatót, a telefont meg ezek felmenőit, felmenőinek genitáliáit stb.
Pedig, csak sumákba' átírták a szoftvert.
 

helen

Nagyon aktív tag
a csatateres dolgokat kéne végre rendberakni.. a céhünkben sokan panaszkodnak hogy nem tudnak telefonról csatázni, mert kivágja őket a játék, mert olyan lassú hogy mire ütne, már meg is van a szektor , vagy hogy nem frissít a számláló csata közben, és emiatt gyakran kerül beütésre 1-1 szektor..
 

Próféta

Nagyon aktív tag
Nesze semmi, fogd meg jól!
Szerintem, akkor kellene legközelebb szólni, ha valóban érkezne valami fejlesztés, mert ez édes-kevés!
 

rkgy

Új tag
Kritikán aluli a csatatér lassúsága telefonról.
Harmadik csatatér, ami üthetetlen!
Ezt kéne javítani, nem feleslegesebbnél feleslegesebb fejlesztésekkel terhelni a játékot.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Az még hagyján, hogy lassú a csatatér, de van, hogy az ütésszámláló nem mozdul csata után, aztán ugrik 8-10-15-öt.

Egyik céhtársamnak, azt mutatta, hogy üres a szektor és üthető. Miközben valójában tiltón volt és be is ütötte. Szóval elég komoly gondok vannak telefonon.
De érdekes, hogy típusfüggő is.
 

Kalap23

Aktív tag
A frissités már megjött?
Mert az van kiírva,hogy 09.15.-én ehez képest 10-perce nem tudok belépni a forgéba.
Úgy tudom már vegvolt a frissités.
 

rkgy

Új tag
Az még hagyján, hogy lassú a csatatér, de van, hogy az ütésszámláló nem mozdul csata után, aztán ugrik 8-10-15-öt.
Ez pont azért van mert csak tölt, meg tölt karikázik.... Mire beér az ütés már akik gépről ütik 30at belevertek. Engem nagyon felháborít, hogy ezzel ennyire nem akarnak, vagy nem tudnak mit kezdeni. Az meg méginkább, hogy minden egyes ezzel kapcsolatos supportnak írt levélre a válasz az, hogy köszönik a türelmet, a fejlesztő csapat már javította a hibát! Hol? Kinél? Melyiket? Mert ebben a játékban, nálunk, a csatatér befagyását biztos nem.
 
Utoljára szerkesztve:

helen

Nagyon aktív tag
nem tudom a frissítéssel függ össze vagy mi van, de nem működik a céhes levelek lezárása funkció.. nem csak nálam nem működik, a céhem alapítója is jelezte hogy nem tudja lezárni a levelet
 
Fent