Kibeszélő 1.210

  • Témaindító Deleted member 28593
  • Kezdés ideje

Xadornix

Aktív tag
  1. A globális rangsor ablak nevezetes épületek ablakja javult. Hozzáadtunk egy legördülő gombot, amely lehetővé teszi a keresési szűrő preferenciájának kiválasztását játékos vagy nevezetes épület szerint (kérjük, vegyétek figyelembe, hogy ez a funkció egyelőre csak a böngészőben érhető el, de hamarosan mobilon is elérhető lesz).
  2. Megerősítő üzenetet adtunk hozzá, amikor megpróbáltok törölni egy kulturális település utcát. Ez a megerősítő kérés bármikor letiltható a játékbeállítások menüben.
  3. ... Ezzel a változtatással többé nem kell rengeteg üzenetet böngészned, hogy megtaláld az adott csevegésben megosztott konkrét ajánlatot...
  4. Az ugráló csillagok a motivált épületeken animációs viselkedése megváltozott. Mostantól az ugráló animáció csak akkor jelenik meg, ha az épületek készen állnak a gyűjtésre.
1, A legördülő már korábban megjelent, csak a szűrő hibásan működött, remélem ez javul most.
2, Ennek az opciónak a NEM ingyenes utak esetében lenne értelme, még szerencse, hogy kikapcsolható!
3, Miért keresném a piacon a konkrét ajánlatot, ha egyszer linkelve van? (A szűrés lehetőség persze nagyszerű, csak nem erre)
4, Remélem, ez azt jelenti, hogy ott lesz begyűjthetőség előtt is, csak akkor nem ugrál.
 

Lef------

Nagyon aktív tag
Az eredeti felhívás arról szólt, hogy olyan funkció ötleteket várnak a fejlesztők, amelyek gyorsan megoldhatóak.
Érkezett többszáz javaslat, s ebből sikerült nagyjából 5-öt megvalósítani, s sajnos ez az 5 is olyan, hogy inkább kozmetika, mint tényleges fejlődés...
 

-Ecu-

Új tag
Csalódott vagyok és dühös... Jól elhúzták a mézesmadzagot, aztán jött a nesze semmi fogd meg jól... Mondták többen, hogy kár leírni az ötleteket, mert a kutyát sem érdekli valójában, de azért én hittem benne, hogy mégis... Tévedtem...
 

DeletedUser

Guest
Sajnáljuk hogy csalódtatok. De ne felejtsétek el, hogy a fejlesztőknek több ezer kérésből kellett választaniuk. De mint ti is láthatjátok, mindig fejlesztés alatt áll a játék.
 

Xantos Philus

Aktív tag
Hát ...
Tényleg ennyi volt?
Mondjuk én nekem pont nem jutottak eszembe ezek a problémák, de főleg az üzenetküldőnél lehetett volna azért jobbakat is csinálni pl alap szövegformázási lehetőségek használata (aláhúzás, vastagítás, dőlt betű...) és én annak is örültem volna, ha lehetet volna csoportos üzeneteknek adni leírást...
Nem akarok senkit bántani, de azért leírhattátok volna, hogy kb. 10 javaslatot fogtok figyelembe venni, mert úgy volt ám az egész meghirdetve, mint valamilyen húdenagy akció, melyben kikéritek a véleményünket, csak annyi volt ott, hogy maradjunk a pár hónapos időkerethez mérten realisztikusak. Már az első turnusban néztem, hogy ez aztán nem volt olyan érdekes, mint hittem, de akkor még reménykedtem a másodikban.
Szóval ez egy nagy flop volt.
 

Xadornix

Aktív tag
Ez a meserészlet jut eszembe:
...
- Jutalmul kérhetsz valami apróságot!
- Egy kastélyt szeretnék!
- Mondom apróságot!
- 10 hektó pálinka?
- Apróságot...
- 1 centis lehet?
- Igen, az jó lesz, csak mondd már!
- 1 centis gyémánt!

Előre megmondták, hogy csak olyannal foglalkoznak ami (számukra is) rövid idő alatt megvalósítható.
Na, hát ha erre képesek, akkor betartották, nem? :p

Az új piacos szűrők a minap is keringtek valamelyik ötletelős topicban, reméljük a megvalósítása elfogadható lesz.
Mást, amit fejlesztésnek illene titulálni én sem látok.
 

Xadornix

Aktív tag
NA, hát:
  • A nevezetes rangsor új szűrője továbbra sem találja meg az összeset... de legalább nem a 80000 feletti 8-12 darabot találja, mint eddig hanem az első ~100-at.
  • A piac új szűrői hibás elnevezés volt a részemről. Mindössze egy új szűrő van, a hirdető neve. A hirdetés szövege alapján tévesen gondoltam, hogy itt több újdonság lesz :-(
  • A tak/mot csillagok nem ugrálnak aratási idő előtt! Remélem valaki nagyon vágyott erre, legyenek elégedettek is az 1.210-el :p
  • A copypaste úgy látom szépen működik, bár csak az üzenet hozzászóló által írt szövegére. Kis kényelem...
  • Válaszadásnál link (piac vagy nevi) nem fér a válaszba, nem is enged linkre válaszolni
 
Fent