Kibeszélő 1.209

helen

Nagyon aktív tag
Sokan kértük ezt a változtatást. És sokan kértük a limit felemelését is.. Nos, ez így félsiker.
De kezdetnek jó lesz. :)
 

helen

Nagyon aktív tag
Az, hogy a 80/140 megszűnik, az kb egy új játékot eredményez.
Az a változtatás elég gáz.
Miért lenne gáz ? Mindig is probléma volt hogy nem tudjuk egymást felvenni, mert bár még lehetne barátunk, de már van 80, így már nem tudjuk egymást jelölni. Most végre hosszú évek után, ez a probléma megszűnik. Azt hiszem sokan fogunk ennek örülni.
 

Xadornix

Aktív tag
Ügyesen felcímkézték a piac ajánlatkészítésnél a korokat, így most már nem fér el a két egymást követő kor összes terméke, így ha ki akarom tenni a mindent-mindenre 25 féle párosítását, még scrollozgatni is kell...
Biztos ezt kérték?? :(
 

III. Dementia

Aktív tag
Miért lenne gáz ? Mindig is probléma volt hogy nem tudjuk egymást felvenni, mert bár még lehetne barátunk, de már van 80, így már nem tudjuk egymást jelölni. Most végre hosszú évek után, ez a probléma megszűnik. Azt hiszem sokan fogunk ennek örülni.
Így a két-három legnagyobb bárkás fel fogja építeni az egész szervert.
Akinek meg nincs baromi nagy bárkája, annak nem is lesz.
Nem lesz limit a barátokban, simán cserélgetheted őket.
Kell moti, termék beüvöltesz a globálra, és már jön is a cucc.
Ez, nagyon átgondolatlan, és rossz fejlesztés.
 

sonoma

Aktív tag
Így a két-három legnagyobb bárkás fel fogja építeni az egész szervert.
Akinek meg nincs baromi nagy bárkája, annak nem is lesz.
Nem lesz limit a barátokban, simán cserélgetheted őket.
Kell moti, termék beüvöltesz a globálra, és már jön is a cucc.
Ez, nagyon átgondolatlan, és rossz fejlesztés.
ők eddig is fullon voltak ez a kisebb bárkásoknak segít
 
Utoljára szerkesztve:

sonoma

Aktív tag
Nem.
Eddig fullon voltak.
Ezentúl nincsenek fullon, és a kisebb bárkások nem jutnak majd értékes pozikhoz, mert ha 1.95-tel építhet korlátlan számú embert, neked nem jut.
Se medál, se rajz.
régen én is gondoltam erre de így is van elég építeni valójuk ennyire nem pörgetik legalábbis akiket ismerek
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Szerintem ezt az azért erősen túlgondolod. Most is nagyon sokaknak lenne lehetősége arra, 1,9 felett pakoljanak de nem élnek vele. Akármilyen okból.
És oké, annyiban igazad van, hogy lehetőség ilyesmire lesz. De egyrészt a másik fél is kell hozzá. Plusz senki nem fog azzal szórakozni, hogy napjában kismilliószor töröljön és fogadjon embereket a barátlistán az építés miatt.
 

III. Dementia

Aktív tag
Szerintem ezt az azért erősen túlgondolod. Most is nagyon sokaknak lenne lehetősége arra, 1,9 felett pakoljanak de nem élnek vele. Akármilyen okból.
És oké, annyiban igazad van, hogy lehetőség ilyesmire lesz. De egyrészt a másik fél is kell hozzá. Plusz senki nem fog azzal szórakozni, hogy napjában kismilliószor töröljön és fogadjon embereket a barátlistán az építés miatt.

Küldesz link, barátmeghívó.
Rakok, töröllek.

Ez, a változtatás komplett ökoszisztémákat rombol le, abszolút jelenlétalapúvá teszi a játékot, de olyan módon, hogy a friss belépőktől elszívja az erőforrásokat.

Hacsak nem lesz benne olyan, hogy heti tíz barátságot törölhetsz maximum.
Az, kicsit kompenzálna.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Küldesz link, barátmeghívó.
Rakok, töröllek.

Ez, a változtatás komplett ökoszisztémákat rombol le, abszolút jelenlétalapúvá teszi a játékot, de olyan módon, hogy a friss belépőktől elszívja az erőforrásokat.

Hacsak nem lesz benne olyan, hogy heti tíz barátságot törölhetsz maximum.
Az, kicsit kompenzálna.

Ahogy írtam fentebb biztosan lesz néhány "elvetemült" aki fog ilyesmit csinálni. De attól ez még korántsem lesz jellemző.
És megmondom őszintén, aki ezzel képes szórakozni, az szórakozzon vele. Engem az se zavart, hogy volt aki egész nap pörgette a harcos visszatérőt, mert nem lett kevesebb általa a városom.
Emiatt se lesz kevesebb a városom, bármennyire is bele szeretnéd ezt vízionálni.
Igen, lesznek ilyenek. Ez tény. De nem annyira sáska módon amennyire írod.
 

III. Dementia

Aktív tag
Emiatt se lesz kevesebb a városom, bármennyire is bele szeretnéd ezt vízionálni.
Igen, lesznek ilyenek. Ez tény. De nem annyira sáska módon amennyire írod.

Hát, ha nincs 80 feletti bárkád, valóban nem érint hátrányosan.
Ez, a kertészeknek kimondottan előnyös.
Meg annak a maroknyi embernek, akinek 130+ a bárkája.

Az összes többit meg belenyomja a kertészkedésbe, mert közvetlenül letermelni egymillió fp-t, elég macerás.
 

helen

Nagyon aktív tag
Hát, ha nincs 80 feletti bárkád, valóban nem érint hátrányosan.
Ez, a kertészeknek kimondottan előnyös.
Meg annak a maroknyi embernek, akinek 130+ a bárkája.

Az összes többit meg belenyomja a kertészkedésbe, mert közvetlenül letermelni egymillió fp-t, elég macerás.
Nagyon borúlátó vagy úgy érzem.
Számtalan alkalommal futottam bele abba hogy kerestem valami terméket, és azért nem tudtam megvenni, mert már sem én, sem akitől vettem volna, nem tudtuk jelölni egymást. És számtalan alkalommal futottam bele ennek a fordítottjába is, amikor én adtam volna a keresett terméket csak épp nem tudtuk jelölni egymást. És szintén belefutottam olyanba amikor kimondottan tervrajzot kerestem, csak épp nem tudtam jelölni azt, akinél építhettem volna.. vagy hogy szintlépés előtt állt egy nevim, és akit érdekelt volna az üres helye, azzal nem tudtuk jelölni egymást.
S hiába van mondjuk 130 barátod, ha egyiknek sincs az a termék amit keresel, vagy egyikük se építi pont azt a nevit amiből tervet keresel, vagy egyik sincs épp online amikor segítőket keresel építésre.
S ne mond hogy ott a céh, mert vannak olyan helyzetek amikor a céh sem tud segíteni. Ne ragozzuk, több oka is lehet.
Nem látom okát hogy ez a változás nagy problémát fog okozni. Biztos lesz aki "kihasználja", de ez minden változásra igaz , s a játék folyamatosan fejlődik, időről-időre átértékelődik, ami jó, mert azt mutatja, a játék, él.
 
Fent