Kibeszélő 1.206

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Fejlesztések


  • A Céhes Csatatér sorsolási mechanizmusa a továbbiakban nem a céhek azonosító sorszáma szerint fog végbemenni, hanem a ligák szerint, véletlenszerűen.

Azért ez is jól mutatja, hogy a fejlesztők, mennyire teljesen más dimenzióban mozognak mint a játékosok. :)
Ettől függetlenül üdvözítő, hogy megoldották.
 
"A Céhes Csatatér sorsolási mechanizmusa a továbbiakban nem a céhek azonosító sorszáma szerint fog végbemenni, hanem a ligák szerint, véletlenszerűen."

- én úgy tudtam a hivatalos álláspont az, hogy a sorsolást az mmr-en kívül csakis a véletlen határozza meg :)
 

Shaman land

Új tag
Én meg úgy gondolom, hogy a CE-hez hasonlóan ne egy-két, netalán három 60 fős céhvel legyen összesorsolva már egy 30 fős céh :( De úgy látom ez kivitelezhetetlen a fejlesztők számára :( Pedig nem kell hozzá doktori, egy pár sor a kódba és kész is lenne.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Én meg úgy gondolom, hogy a CE-hez hasonlóan ne egy-két, netalán három 60 fős céhvel legyen összesorsolva már egy 30 fős céh :( De úgy látom ez kivitelezhetetlen a fejlesztők számára :( Pedig nem kell hozzá doktori, egy pár sor a kódba és kész is lenne.

Na, ezzel mondjuk nem értek egyet. A céh létszáma a céhvezetőkön, és a tagokon múlik. Ezt már egy másik topic-ban fejtegettem. Pont az a gond, hogy boldog boldogtalan céhet tud alapítani, elég könnyen el lehet jutni gyémántligába aztán jön a hidegzuhany.
Kicsit jobban kellene értékelnie a tagoknak a céhet és nem alapítani újat, hanem megtanulni csapatként működni.
 

Shaman land

Új tag
Na, ezzel mondjuk nem értek egyet. A céh létszáma a céhvezetőkön, és a tagokon múlik. Ezt már egy másik topic-ban fejtegettem. Pont az a gond, hogy boldog boldogtalan céhet tud alapítani, elég könnyen el lehet jutni gyémántligába aztán jön a hidegzuhany.
Kicsit jobban kellene értékelnie a tagoknak a céhet és nem alapítani újat, hanem megtanulni csapatként működni.

Ezért nem vagyunk 60+-os céh. De nyilván nálunk is akad aki inaktív néha. Persze, vannak 60+-os céhek akiket simán legyűrünk a csatatéren, de amikor a top 10-esből kapunk két-három céhet, akkor mi nézzük a partvonalról az eseményeket. Ezért gondoltam erre.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Ezért nem vagyunk 60+-os céh. De nyilván nálunk is akad aki inaktív néha. Persze, vannak 60+-os céhek akiket simán legyűrünk a csatatéren, de amikor a top 10-esből kapunk két-három céhet, akkor mi nézzük a partvonalról az eseményeket. Ezért gondoltam erre.

Nincs összefüggés. Annyian vagytok amennyien. Lehet hirdetni, hogy van felvétel nálatok. Erre van jónéhány lehetőség. Azért azt nem várhatja el senki, hogy a fejlesztők ilyesmit is figyelembe vegyenek. Sőt, addig a jó, amíg nem néznek ilyesmit, mert megint kitalálnak valami hasonló értelmetlen megoldást mint a céh id általi összesorsolás.
Ha úgy érzitek, hogy kevesen vagytok, toborozzatok. Ha nem teszitek, akkor elégedettek vagytok azzal amit így el tudtok érni. Ez ennyire egyszerű.
 
Fent