Kibeszélő 1.201

Visszajött a késleltetés a visszatérőkhöz. Bár nem olyan mértékű mint múltkor, de több problémám is van vele.
- múltkor Sedar azt mondta, hogy ez szándékos és várják róla a véleményeket, Lilith pedig azt hogy ez egy bug és hamarosan javításra kerül, azóta sem tudtuk meg hogy melyik igaz
- ha ez szándékos, miért nincs a changelogban (múltkor sem volt sem a bevezetése sem a "javítása"),
- mellesleg ha ez botok/scriptek ellen van, meg lett már beszélve az összes fórumon itt és nemzetközieken is, hogy az ellen nem véd, ha az aszteroidás harcolós nevik "kihasználása" ellen, akkorez legyen már nyíltan vállalva
- ha nem szándékos, akkor komolyan sikerült ugyanazt a hibát ismét belerakni a verzióba amit egyszer már kijavítottak?

más téma: gvg térképre visszajöttek a fák ami szintén nincs említve változásként, ahogy a kikerülésük sem volt :)
 
Igen, pl. a "Nem születésnapi buli" gombjainak aktívvá válásánál érzékelhető, hogy megint véletlenül arra jártak a fiúk...
Valamint GvG-n a "Főhadiszállás középre igazítása" gomb még mindig nem működik.
 

Lef------

Nagyon aktív tag
Ne legyetek elégedetlenek, újabb felületekre került ki a világos háttér, így most már csak hónapok kérdése, hogy a játék karakteres jellege és olvashatósága végleg eltűnjön
 

Zsu1964

Új tag
Sziasztok! A raktárban lévő épületek zárolásával kapcsolatban kérdezném, hogy van-e mód feloldani, mert nekem nem sikerült. Nálam pl. egy 5. szintű pékműhely került zár alá, amire nincs szükségem, szerintem nem is nagyon akarom majd később sem kiegészíteni, viszont jó lenne eladni az ócskásnál. Ez különben direkt igy lett tervezve, hogy ott ne lehessen, csak ha leteszem és simán adom el? Akkor meg nem éri meg :( Ez nem éppen a "véletlen törlést" akadályozza csak meg, hanem az ócskásnál való kereskedést.
 

Rumcájsz

Szerkesztő
Csapattag
Szerkesztő
A zárolást le tudod venni a tárgyakról, ha a jobb felső sarokban található lakatra kattintasz. Ugyanitt tudsz tárgyakat saját magad is zárolni.
 

pontaz3

Új tag
Pár napja frissítettem erre a verzióra és azóta a Push üzeneteket elnyelte a föld. Nem hogy nem kapok, de még a játékon belül a beállításaik is eltűntek. Erről semmilyen infót nem találok, pedig szerintem nem annyira érdektelen funkció, hogy szó nélkül eltűnjenek.
 
Most már ez az újdonság, sajnos az aktív, sokat építő(és ezáltal a "költs el x fp-t") és visszatérők használatának a mennyisége csökkent, kár,hogy erről semmi info nincs, az ilyeneket nem szokták beírni?
prntscr.com/117d8vl
 

Zsoo1

Aktív tag
Most már ez az újdonság, sajnos az aktív, sokat építő(és ezáltal a "költs el x fp-t") és visszatérők használatának a mennyisége csökkent, kár,hogy erről semmi info nincs, az ilyeneket nem szokták beírni?
prntscr.com/117d8vl

legközelebb a napi aratást, nevibe pakolást fogják nerfelni vagy a csatákat :D
 
Utoljára szerkesztve:
Legalabb most nem arrol irogatunk h mekkora szemethalom lesz az uj nevi, van vegre mas amivel Inno eluldozi a jatekosokat XD
A tendecia alapjan mar most sírok h milyen nevi lesz a venusz utan.
 
Számítógépen a csata egy kínlódás!! Sem közelebb hozni, sem nagyítani nem lehet. Alig látok valamit, különösen ha csak a közelről támadható katona tűnik el. Vagy lehet állítani valahogyan, csak én nem tudom?
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Számítógépen a csata egy kínlódás!! Sem közelebb hozni, sem nagyítani nem lehet. Alig látok valamit, különösen ha csak a közelről támadható katona tűnik el. Vagy lehet állítani valahogyan, csak én nem tudom?
Át lehet állítani teljes képernyős módba, akkor egy kicsit nagyobb terület látszik.
Ctrl és + illetve ctrl és - gombokkal lehet nagyítani és kicsinyíteni.
 
Fent