Kibeszélő 1.199

Lef------

Nagyon aktív tag
Ha az esélyeket nézzük akkor nem !!!!! Hiába növelem a védelmem ha nincs támadó ereje ,és az Agyag az a támadókat is ugyan úgy segíti tehát ki oltják egymást Nem a kifosztás miatt írom hisz heti szinten többet osztogatok szét forgét meg terméket , mint amit valaha is összesen elvittek tőlem ! Maga a tény ,hogy ilyen aránytalan leosztásban teljesen felesleges minden védelmi törekvés !! Majd 4 éve játszom de mióta csatatér miatt csak a támadó erők kapnak támogatást és eltolódott a játék ebbe az irányba egyre jobban elmegy a kedvem tőle !!!!! Ez már nem az a játék amit elkezdtem nagyon sajnálom de a játék egyik része teljesen okafogyottá vált !

szerintem jobb elengedni ezt a védekezési dolgot... olyan szinten torzult már egy irányba a játék, hogy évek kellenének (ha egyáltalán van szándék rá) a kiegyenesítéséhez...
 

helen

Nagyon aktív tag
Bár én csak valamivel több mint 1 éve játszom, de ahogy nézegettem az épületeket, mind a régieket, mind az újakat, nekem az jött le, hogy korábban se volt értelme a városvédelmet növelni.
Főleg, mivel autoban tolja le a dolgokat, amiről tudjuk, hogy nem épp a legokosabb.
Régen nem volt auto-mód a csatáknál, és régen nem volt ennyi épület ami a támadók erejét növelte volna. Most valóban el van tolódva a támadócsapatok támadóerejére a hangsúly , mert nem nagyon van olyan épület ami a védőcsapatok támadóerejét növelné. Bár az is igaz, hogy régen is sokan azt mondták hogy nem érdemes védelemre gyúrni mert nincs áthatolhatatlan védelem, max. gyenge a támadófél..
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Régen nem volt auto-mód a csatáknál, és régen nem volt ennyi épület ami a támadók erejét növelte volna. Most valóban el van tolódva a támadócsapatok támadóerejére a hangsúly , mert nem nagyon van olyan épület ami a védőcsapatok támadóerejét növelné. Bár az is igaz, hogy régen is sokan azt mondták hogy nem érdemes védelemre gyúrni mert nincs áthatolhatatlan védelem, max. gyenge a támadófél..

Akkor végereményben nem változott sok minden. Mármint ami a védelem fontossága miatti problémát illeti.
 

helen

Nagyon aktív tag
Supporttól azt a választ kaptam ,hogy szándékos . De nagyon remélem , hogy csak egy korán betett április elsejei tréfa a fejlesztők részéről .....Nagyon elrontották ezzel a játékot ...
Túl sok a játékos és nem bírnak el az állománnyal ? Így akarják elűzni a felesleget ? Sokan vannak akik azért hagynak abba egy jó játékot mert lassú ez, lassú az, és a hajukat tépik mire megcsinálják amit akartak. Én is ilyen vagyok. Hagytam már abba játékot lassúság vagy sorozatos laggok miatt.
 

helen

Nagyon aktív tag
Akkor végereményben nem változott sok minden. Mármint ami a védelem fontossága miatti problémát illeti.
Azért kicsit jobban egyensúlyban volt mint most. És nem volt olyasmi pl. hogy támadócsapat támadóereje, meg támadócsapat védőereje, meg védőcsapat támadóereje, meg védőcsapat védőereje. Volt a támadóerő és volt a védőerő. Tehát az épületek vagy a támadóerőt növelték, vagy a védőerőt. A mostani új épületek /eventes dolgok/ meg kimondottan csak a támadócsapatok támadóerejét növelik meg , vagy kimondottan a védőcsapat védelmét, vagy esetleg a támadók védelmét, de az ritka ami a védőcsapat támadóját növeli. Mondjuk azt nem tudom hogy mi a jobb.. ha a védőcsapat bazinagyot tud ütni, vagy az hogy jobban állja a támadók nagyobb ütéseit...
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Azért kicsit jobban egyensúlyban volt mint most. És nem volt olyasmi pl. hogy támadócsapat támadóereje, meg támadócsapat védőereje, meg védőcsapat támadóereje, meg védőcsapat védőereje. Volt a támadóerő és volt a védőerő. Tehát az épületek vagy a támadóerőt növelték, vagy a védőerőt. A mostani új épületek /eventes dolgok/ meg kimondottan csak a támadócsapatok támadóerejét növelik meg , vagy kimondottan a védőcsapat védelmét, vagy esetleg a támadók védelmét, de az ritka ami a védőcsapat támadóját növeli. Mondjuk azt nem tudom hogy mi a jobb.. ha a védőcsapat bazinagyot tud ütni, vagy az hogy jobban állja a támadók nagyobb ütéseit...

Na, mondjuk ezt a támadó, támadó védőt én is néztem amikor elkezdtem játszani, hogy minek kellett ennyire megbontani. :)
 
Azért kicsit jobban egyensúlyban volt mint most. És nem volt olyasmi pl. hogy támadócsapat támadóereje, meg támadócsapat védőereje, meg védőcsapat támadóereje, meg védőcsapat védőereje. Volt a támadóerő és volt a védőerő. Tehát az épületek vagy a támadóerőt növelték, vagy a védőerőt. A mostani új épületek /eventes dolgok/ meg kimondottan csak a támadócsapatok támadóerejét növelik meg , vagy kimondottan a védőcsapat védelmét, vagy esetleg a támadók védelmét, de az ritka ami a védőcsapat támadóját növeli. Mondjuk azt nem tudom hogy mi a jobb.. ha a védőcsapat bazinagyot tud ütni, vagy az hogy jobban állja a támadók nagyobb ütéseit...

Ez mennyire volt régen? :D
én 6 és fél éve játszok akkor már létezett ez a 4féle, bár az igaz hogy egészen tavalyig minimális lehetőség volt a támadósereg védelmének és a védő sereg támadójának növelésére.

Na de ne térjünk el a tárgytól XD kérek mindenkit akinek nem tetszik a visszatérők szándékos belassítása, hogy fejezze ki elégedetlenségét itt is és külön a supportnál is, mert ha nem lesz elég negatív vélemény, egészen biztos hogy így marad.
 

Ele 67 1407

Új tag
Valóban nagyon bosszantó ez a dolog. 1-1 másodperc az hosszú távon nagyon sokat jelent időben. Nem is beszélve arról hogy sokkal kevésbé van értelme frontit fejleszteni. Számomra a fejétődés egyik alapvető eleme a visszatérőzés
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Ha az volt a cél, hogy a visszatérő küldetéseket lassabban lehessen pörgetni, akkor szerintem kéne még a megszakításhoz egy megerősítő kérdés is, hogy biztosan meg akarom-e szakítani a küldetést. Ezzel még egy kicsit tudnának rajta lassítani.
Ha viszont valami más volt a cél és ez csak egy mellékhatása a módosításnak, akkor sürgősen kéne a visszatérő küldetések teljesítésekor megjelenő begyűjtés gomb alá/mellé egy másik gomb is valami ilyen szöveggel, hogy: begyűjtés és ugyanez a küldetés kezdése újból.
 

Gugyigú

Új tag
bosszantó. a játék pörgését veszik az ilyennel el. mintha a fejlesztők a játékosok ellen volnának. értem én hogy üzlet, de ebben mi a haszon?
Ezt nem értem én sem ,hogy ebben mi a logika. Mert ezzel gyémánt vásárlásra nem ösztönöznek senkit ,az biztos .Sőőőőőt ! Ezzel jó pár esetleges vásárlót vesztenek , mert nem kevés játékos építette a visszatérőre a játékát .Emiatt az idegőrlő belassítás miatt sokan gondolkodnak a befejezésen .... Nem hiszem ,hogy ez lenne a cél .....
 
pedig engem komolyan érdekelne a miértje.mi hasznuk,ill. mi előnyük származik ebből? mondjuk van sejtésem,de nem írom le mert még ötletet adok a fejlesztőknek. :-(
tényleg egyre jobban elveszik az ember kedvét.nem elég hogy este 8-kor a gvg alatt sokszor kritikán aluli a szerver,még napközben is lehet mérgelődni.
 

helen

Nagyon aktív tag
S nem csak a küldetések megszakításánál ilyen lassú.
Hanem a fizetős küldik teljesítése is ilyen lassú. :( / fizess x alapanyagot és pénzt küldikre gondolok../
 

Shaman land

Új tag
Közben kiderült hogy a lassulás az hiba A fejlesztők dolgoznak rajta, reméljük hamarosan javításra kerül.

Én most olvastam a support válaszát, nekem ilyet nem írtak. Te honnan tudod? Rettentő bosszantó egyébként. Engem hol érdekel, hogy a játékosok többségének elegendő ez a sebesség? Mert ezt írták, de ha én gyorsabban szeretném nyomkodni? És van aki tőlem is gyorsabban?
 
Fent