Kibeszélő 1.199

Jaja, nálam is lelassult evvel az új verzióval :( Amikor a küldetés megszakítása gombra nyomok, kb 1 mp-ig szürke marad, majd a jön a köv., aminél természetesen szintén 1mp-es delay van a megszakítások között. Így visszatérő küldetések használata nagyon lelassul, ami nagyon nem jó(mikor az ember több 1000 fp-t visszatérőkkel pakol) :(( Ez valami hiba lehet szerintem. Ezt PC-n tapasztaltam, telefonon nem tudom,hogy milyen(mivel még az új verzióra ott nem frissült)
 

ashea55

Nagyon aktív tag
A játékban úgy veszem észre,hogy minden a támadó seregekre van kihegyezve ! Tudom sokakat nem érdekel a városa védelme én mégis úgy érzem,hogy nem ártana már végre olyan épületet is adni ami a városvédelem támadó erejét növelné mivel ezidáig ez nagyon elenyésző a többi fejlesztésekkel szemben ! Én gondot fordítok a városom védelmére ,de ha ez így megy tovább csak szélmalom harc az egész ! Nagyon felborították az egyensúlyt ami amúgy se volt rendben !
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
A játékban úgy veszem észre,hogy minden a támadó seregekre van kihegyezve ! Tudom sokakat nem érdekel a városa védelme én mégis úgy érzem,hogy nem ártana már végre olyan épületet is adni ami a városvédelem támadó erejét növelné mivel ezidáig ez nagyon elenyésző a többi fejlesztésekkel szemben ! Én gondot fordítok a városom védelmére ,de ha ez így megy tovább csak szélmalom harc az egész ! Nagyon felborították az egyensúlyt ami amúgy se volt rendben !

A Vazul és a Deal és Agyag nem elég?
 
Béta fórumán napok óta panaszkodnak a játékosok az ismételhető küldetések megszakításának késleltetése miatt.
De egyetlen egy választ se kaptak még az illetékesektől a panaszra.
Enélkül is rengetegszer jelenik meg a képernyő közepén a villogó pajzs, vagy a betöltőkarika. Naponta az ilyen kattintások utáni töltögetések miatt legalább 15 perce megy el az embernek, mire mindenkit végigtámogat.
A piacra is lassan helyezhetőek ki az ajánlatok, és csak egyesével lehet.
Sok kicsi sokra megy, hosszú percekké válnak naponta ezek az 1-2 másodperces töltőképernyők, és most már az ismételhető küldetéseket is nerfelték, hogy további perceket elvegyen a játékosoktól, ha ismételhető küldetéseket akar csinálni, ami az aszteroidakorban nagyon sokáig tart, legalább a felét mindig skip-pelik a játékosok.
Ha mindezzel csak az volt a cél, hogy a csatázós küldetések által szerzett ranglistapont szerzés minimalizálásra kerüljön, elég lett volna azt a 2 küldetés törölni aszteroidakorból és akkor nem sújtaná az összes játékost az a sok késleltetés.
 

Zodanga

Új tag
Értem én, hogy ez a játék is az idővel üzletel, de ez a visszatérő küldetések megszakításának lassítása egy alattomos húzás volt. Eddig általában pozitív volt az élményem a játékkal kapcsolatban, de ez most arcul ütött :( :( :( A frontit is elértéktelenítették ezzel :( "Örülhetnek", akik már megépítették és rengeteg fp-t öltek bele.
 
Béta fórumán napok óta panaszkodnak a játékosok az ismételhető küldetések megszakításának késleltetése miatt.
De egyetlen egy választ se kaptak még az illetékesektől a panaszra.
Enélkül is rengetegszer jelenik meg a képernyő közepén a villogó pajzs, vagy a betöltőkarika. Naponta az ilyen kattintások utáni töltögetések miatt legalább 15 perce megy el az embernek, mire mindenkit végigtámogat.
A piacra is lassan helyezhetőek ki az ajánlatok, és csak egyesével lehet.
Sok kicsi sokra megy, hosszú percekké válnak naponta ezek az 1-2 másodperces töltőképernyők, és most már az ismételhető küldetéseket is nerfelték, hogy további perceket elvegyen a játékosoktól, ha ismételhető küldetéseket akar csinálni, ami az aszteroidakorban nagyon sokáig tart, legalább a felét mindig skip-pelik a játékosok.
Ha mindezzel csak az volt a cél, hogy a csatázós küldetések által szerzett ranglistapont szerzés minimalizálásra kerüljön, elég lett volna azt a 2 küldetés törölni aszteroidakorból és akkor nem sújtaná az összes játékost az a sok késleltetés.
Amúgy ha egyszerre 2 vagy 3 ismételhető küldetés van megszakítva, nem észlelhető a késleltetés, csak ha egyesével van megszakítva.
 

ashea55

Nagyon aktív tag
A Vazul és a Deal és Agyag nem elég?
Ha az esélyeket nézzük akkor nem !!!!! Hiába növelem a védelmem ha nincs támadó ereje ,és az Agyag az a támadókat is ugyan úgy segíti tehát ki oltják egymást Nem a kifosztás miatt írom hisz heti szinten többet osztogatok szét forgét meg terméket , mint amit valaha is összesen elvittek tőlem ! Maga a tény ,hogy ilyen aránytalan leosztásban teljesen felesleges minden védelmi törekvés !! Majd 4 éve játszom de mióta csatatér miatt csak a támadó erők kapnak támogatást és eltolódott a játék ebbe az irányba egyre jobban elmegy a kedvem tőle !!!!! Ez már nem az a játék amit elkezdtem nagyon sajnálom de a játék egyik része teljesen okafogyottá vált !
 

Gugyigú

Új tag
Ha ez a késleltetés a visszatérőknél szándékos az elég szemét húzás és nem esett szó róla a changelogban.
Van rá hivatalos állásfoglalás, hogy ez hiba vagy szándékos?
Supporttól azt a választ kaptam ,hogy szándékos . De nagyon remélem , hogy csak egy korán betett április elsejei tréfa a fejlesztők részéről .....Nagyon elrontották ezzel a játékot ...
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Ha az esélyeket nézzük akkor nem !!!!! Hiába növelem a védelmem ha nincs támadó ereje ,és az Agyag az a támadókat is ugyan úgy segíti tehát ki oltják egymást Nem a kifosztás miatt írom hisz heti szinten többet osztogatok szét forgét meg terméket , mint amit valaha is összesen elvittek tőlem ! Maga a tény ,hogy ilyen aránytalan leosztásban teljesen felesleges minden védelmi törekvés !! Majd 4 éve játszom de mióta csatatér miatt csak a támadó erők kapnak támogatást és eltolódott a játék ebbe az irányba egyre jobban elmegy a kedvem tőle !!!!! Ez már nem az a játék amit elkezdtem nagyon sajnálom de a játék egyik része teljesen okafogyottá vált !

Bár én csak valamivel több mint 1 éve játszom, de ahogy nézegettem az épületeket, mind a régieket, mind az újakat, nekem az jött le, hogy korábban se volt értelme a városvédelmet növelni.
Főleg, mivel autoban tolja le a dolgokat, amiről tudjuk, hogy nem épp a legokosabb.
 

Gugyigú

Új tag
És a szándékosság okát is elmondták?
Kérdésemre azt írták ,az okokról bővebb információt nem tudnak adni ,egyenlőre csak a visszajelzéseket kell továbbítaniuk a fejlesztők felé. Talán lesz elég negatív vélemény ahhoz,hogy rájöjjenek ,nem volt jó húzás .....
 

III. Dementia

Aktív tag
Mondjuk, ha olyan fontos dolgokat tudnak jelezni, hogy megjavítottak valami sosem észlelt animációs hibát, akkor legalább illett volna jelezni azt az apróságot is, hogy ezentúl háromszorosára fog nőni a visszatérő küldetések ciklusa.
Nem azért, mert nem vesszük észre, hanem mert ez az aktív játékosoknak egy elég fontos, hogy úgy mondja húsba vágó információ.
Meg akkor nem kell hallgatni a rinyát, hogy bugos a rendszer.
 
Fent