Kibeszélő 1.197

  • Témaindító Deleted member 28593
  • Kezdés ideje

Gróf úr

Aktív tag
Nagyon ostoba ötlet volt a termelés indító ablak ilyetén történő átalakítása!
Nyomorékok játszanak, akik nem képesek egyenként kattintani a termelőkön és indítani? Évekig sikerült, most mi változott?
Zavaró és értelmetlen!
 

Rumcájsz

Szerkesztő
Csapattag
Szerkesztő
Nagyon ostoba ötlet volt a termelés indító ablak ilyetén történő átalakítása!
Nyomorékok játszanak, akik nem képesek egyenként kattintani a termelőkön és indítani? Évekig sikerült, most mi változott?
Zavaró és értelmetlen!
Szerintem, habár nem vagyok nyomorék, ez egy nagyon jó fejlesztés. Várj, te nem tudod, hogyan működik?
 

Zsoo1

Aktív tag
Nagyon ostoba ötlet volt a termelés indító ablak ilyetén történő átalakítása!
Nyomorékok játszanak, akik nem képesek egyenként kattintani a termelőkön és indítani? Évekig sikerült, most mi változott?
Zavaró és értelmetlen!
teljesen jó fejlesztés.. majdnem felér a prémium funkcióval :rolleyes:
 

Gróf úr

Aktív tag
Szerintem, habár nem vagyok nyomorék, ez egy nagyon jó fejlesztés. Várj, te nem tudod, hogyan működik?
Van négy alapanyag gyártóm amiket használok. Ezen felül van tizenhat vadászház (megvan a maga oka).
Belépek egy aktuális korbeli gyártóba, indítok. Az eltűnik és jön egy vadászház. léptetés a másik olyanra, ahol indítani akarok. Indítás, vadászház. És így tovább.
Aztán, ha küldetés, vagy egyéb ok miatt pár vadászházban is kell indítani, akkor szeretem eldönteni, hogy melyikben indítok, melyikben nem. De ebből a listából nem tudom eldönteni, hogy melyikben indul, ha kattintok. Persze mondhatod, hogy ki is léphetek és választhatok, csak akkor éppen hogy igazolódik, hogy szükségtelen rossz.
 

7kilenced

Új tag
Szerintem, habár nem vagyok nyomorék, ez egy nagyon jó fejlesztés. Várj, te nem tudod, hogyan működik?
Akkor lenne jó, ha ki lehetne kapcsolni.
Majd én eldöntöm, hogy melyik épületben (helyileg) hogy fogok termelni.
Azonkívül az, hogy akármit választok, vagy nem választok, bezumol az egész ablak, .... áááá :((
 

ashea55

Nagyon aktív tag
Nem értem mi a bajotok ?? Sokkal egyszerűbbé vált a játék ezen része ! Fel ugrik az ablak?? Kilépsz és kész , a nagyítás valóban zavaró ,de kibírható kellemetlenség .
 

Ötzi

Aktív tag
Nem értem mi a bajotok ?? Sokkal egyszerűbbé vált a játék ezen része ! Fel ugrik az ablak?? Kilépsz és kész , a nagyítás valóban zavaró ,de kibírható kellemetlenség .
Nekem kiugrik a a kibírható kellemetlenségtől a szemem, amikor a végén rázoomol, amúgy megint egy olyan fejlesztés, ami a kutya sem kért, de azt, hogy éjjel 1 órakor kik vannak még a gépnél a céhes csatatérnél céhen belül, azt bezzeg még mindig nem sikerült kifejleszteniük.
 

7kilenced

Új tag
" Nem értem mi a bajotok ?? Sokkal egyszerűbbé vált a játék ezen része ! Fel ugrik az ablak?? Kilépsz és kész , a nagyítás valóban zavaró ,de kibírható kellemetlenség . " ashea55
Az a baj vele, hogy pont többet kell kattintgatni, ráadásul akármit is csinálsz (mégha semmit sem) akkor is felnagyítja az egészet, és görgózni is kell.
Mindezt pluszba a "fejlesztés" előtti verzióhoz képest.
Legalább ki lehetne kapcsolni
 

ashea55

Nagyon aktív tag
Ha nem kattintasz rá a termelő épületre akkor nem fog nagyítani , Ha semmi dolgod vele akkor minek nézegeted?
 

karak-ter

Szerkesztő
Csapattag
Játék operátor
Eddig 10 épület 30 kattintás volt,
most 10 épület 12 kattintás.
Szerintem ez jó.

A zoom nem kéne, de az egérrel ezt is egyszerű visszaállítani.
 
" Most már könnyedén átugorhatsz a gyártási épületről a másikra, ha egyszerűen rákattintasz a nyílra (balra és jobbra). Ezenkívül, ha rákattintasz egy gyártási opcióra, az automatikusan átkerül a következő gyártási épületbe, így már nem kell minden épületet manuálisan megnyitni. "

Ezt ki lehet valahogy kapcsolni, vagy legalább úgy beállítani, hogy az utolsónál ne zoomboljon be?
 

Ötzi

Aktív tag
Legyen opcionális, aki a zoomolósat kéri, válassza azt, aki pedig ettől meg akar szabadulni, az pedig válassza azt.
 

Ötzi

Aktív tag
Nem marad meg véglegesen a Zoom.. hiba, aminek a javításán már dolgoznak a fejlesztők.
Akkor addig be sem kellett volna vezetni, mert így kétszer annyi ideig tart begyűjteni és elindítani, mint ahogy eddig tartott. Ha kijavítják sem szeretném.
 

draco313

Új tag
" Most már könnyedén átugorhatsz a gyártási épületről a másikra, ha egyszerűen rákattintasz a nyílra (balra és jobbra). Ezenkívül, ha rákattintasz egy gyártási opcióra, az automatikusan átkerül a következő gyártási épületbe, így már nem kell minden épületet manuálisan megnyitni. "

Ez nagyon hasznos.
Viszont meg lehetne azt oldani, hogy ha az utolsó termelés is el van indítva, akkor ne zoom-oljon bele a városba? Ez zavar engem benne csak.
 
Fent