Kibeszélő 1.197

  • Témaindító Deleted member 28593
  • Kezdés ideje

Umsty

Új tag
Aki kitalàlta a szabad nèvvàltoztatàst annak tennèm kötelezővè mindennap a nèvvàltoztatàst. A lehető legnagyobb hiba ez.... nem fejlesztès
 

Lifestyles

Új tag
A céhes beszélgetéseket el lehetett rejteni, ezt kijavítottuk mivel ezeket soha nem szabad elrejteni.

Remélem ez csak félrefordítás. Az angol nyelvű leírásban a FŐ céhes beszélgetésről ír, nem az összesről ami a Céh fülön van.
 

helen

Nagyon aktív tag
Csatlakozom az előttem szólóhoz.
Nem mindenki használja a forge-láncokat . Miért ne lehessen elrejteni azokat, hogy ne zavarjanak ?
 

ashea55

Nagyon aktív tag
Egyszerű a megoldás kilépsz belőle és kész , szólsz az illetékes elvtársnak,hogy te nem használod és ne tegyen vissza :)
 

helen

Nagyon aktív tag
Dehogynem lehet kilépni ! Ha te nem tudsz szólj annak aki bele rakott és kivesz .
A céhes fülön indított beszélgetésekből nem lehet kilépni, minden céhtag automatikusan látja, új belépők is, és amikor valaki kilép a céhből, akkor automatikusan kikerül belőle. Ez nagy előny, mert így nem kell minden új be-illetve kilépésnél, frissíteni ezeket a leveleket, illetve nincs olyan probléma hogy miért lép ki valaki a fontos üzenetekből, holott kéred hogy ne tegye. A láncokat is minden céh ezen a céhes fülön indítja, pont a fül előnyei miatt. Viszont nem minden céhtag használja ezeket. Vagy nem minden láncot. A kicsik pl. biztos nem fognak 100 pontosat használni, a nagyok meg többnyire a kicsi-pontos láncokat nem használják. Persze van kivétel, de ritka. És olyan személy is van, aki egyik láncosat sem használja. Ezért aztán élünk az "elrejtés" opcióval, hogy ne lássuk őket, illetve hogy ne villogjon folyamatosan az üzenetközpont.
Céhes fülön bármelyik céhtag indíthat üzenetet, amit mindenki lát, az így elindított levelet viszont csupán a céh kijelölt vezetői törölhetik, még aki indította, az sem tudja törölni. S ezek gyakran fölösleges levelek, pl. bedob 1 nevit az illető, holott direkt van nevisegítős levél. Ez roppant zavaró. Ezekre is az elrejtés az egyetlen megoldás, míg valamelyik vezető nem jön, és törli.
Szóval a fentiek miatt volt az előző kis majré.. :p

Nos, ha már szóba került az üzenetek törlése céhes fülön.. Nem lehetne megoldani azt, hogy ne tudjon itt minden céhtag üzenetet indítani, csak az, akinek erre joga van ?? Ott van a céhes-jogok beállítása, ugye eredetileg céhes-joghoz volt kötve a céhes-körlevél írása. Ez a beállítási lehetőség az új üzenetközpont bevezetésével nem került ki a játékból, viszont a rendszer jelenleg felülírja ezt a beállítást. Engem roppant-mód zavar az, hogy akár kispista is indíthat semmitmondó üzeneteket, holott a céhes fülön minden témát lefednek a levelek. Úgy ahogy a levelek törlése csak a vezetőknek a kiváltsága, jó lenne ha az új üzenetek elindítása is csak a vezetők kiváltsága lenne. Illetve amelyik tagnál be van jelölve az engedély a levél írására, az indíthatna, és törölhetne levelet.
Vagy a másik opció hogy kerüljön ki a játékból az a körlevél-írásos-jog beállítási opció..
 

ashea55

Nagyon aktív tag
Jogos amit le irtatok -én is a vezetőkre gondoltam hogy ők ki tudnak rakni én pl: sose láncoztam a 3 és fél év alatt . Így állandóan ki kellett lépnem belőle mert ha új tag jött akkor mindig vissza tettek :(
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Ez a frissítés pc-re nem igazán sikerült...
" Mostantól a játékbeállításokon keresztül megváltoztathatod a felhasználónevedet. "
Nem találni ilyen opciót.

" Most már könnyedén átugorhatsz a gyártási épületről a másikra, ha egyszerűen rákattintasz a nyílra (balra és jobbra). Ezenkívül, ha rákattintasz egy gyártási opcióra, az automatikusan átkerül a következő gyártási épületbe, így már nem kell minden épületet manuálisan megnyitni. "
Nem jelentkezett ez a funkció.

A többinek a leírás alapján semmi látszata nem volt és a fejlesztés után sincs.
 

Rumcájsz

Szerkesztő
Csapattag
Szerkesztő
" Most már könnyedén átugorhatsz a gyártási épületről a másikra, ha egyszerűen rákattintasz a nyílra (balra és jobbra). Ezenkívül, ha rákattintasz egy gyártási opcióra, az automatikusan átkerül a következő gyártási épületbe, így már nem kell minden épületet manuálisan megnyitni. "
Nem jelentkezett ez a funkció.
Nekem az azték faluban jelentkezett, és azt kell, hogy mondjam, hogy nagyon, nagyon jó. :D
 
Fent