Kibeszélő 1.192

helen

Nagyon aktív tag
Volt már olyan újítás aminél megfájdult az ember szeme tőle, nem emlékszem mi volt, valami díszfa. Akkor még játszottam teszteren. Jeleztem is a problémát, amire azt a választ kaptam hogy köszönik szépen az észrevételt, javítják a dolgot. Tompítottak valamit és azután már nem volt vele probléma. Nem tudhatjuk kik játszanak a játékkal. Migrénes betegeknek a színek "fényessége" vagy hogy is mondjam.. problémát okozhat. Komoly fejgörcsöket okozhat. Ezért fontos odafigyelni hogy az adott szín ne "szúrjon ", "bántson"
 
én csak érdeklődnék,hátha valamelyik illetékes válaszolna is rá. volt szó a PvP bajnokság átalakításáról.aztán hirtelen abba maradt.
a csatatér bejövetelével a régi PvP nevetséges lett. nem mutatja objektíven a szomszédok közti erő,ill. aktivitást tisztán a céh által elért liga eredményt hasznosítja egyénre lebontva.. nevetséges így az egész PvP
 

Lef------

Nagyon aktív tag
Előtte se szólt semmiről, főleg a jutalom nagysága miatt:) Elvileg dolgoznak a v2-n, béta forumon lehet róla olvasni bővebben
 

helen

Nagyon aktív tag
az az eredeti elképzelés amit be akartak dobni, szintén nem mutatná híven a szomszédok közti erőviszonyokat, mert az a szerver minden játékosa között zajlott volna, tekintet nélkül arra hogy ki, melyik korban van.

a toronyba meg mindig is beleszámítottak az egyéni térkép csatái, a gvg.-s térkép csatái, aztán az expedíciósé is, és nem csak a szomszédok-szomszédok elleni harcok csatái számítottak bele. így nem is értem hogy miért probléma ha a csatateres eredmények beleszámítanak..
 
Akinek a szemét bántja a fényerőssége és asztali gépen játszik, az kapcsolja be az éjszakai fényt és akkor tudja szabályozni a fényerősséget oly módon, hogy sötétben se legyen vakító a fehér. Az a bizonyos "kék fény" valóban bántja a szemet. Ezzel a beállítással meg lehet oldani, hogy kicsit átszínezi a képet, a csúszka tologatásának megfelelően. Egyébként pedig magán a monitoron is van egy fényerőszabályozó, azt is érdemes alacsonyabbra állítani (nálam 10-15 % körül van) két dolog miatt is. Egyrészt energiatakarékosság miatt, másrészt a monitor élettartama is függhet tőle. Minél magasabban van ez a fényerősség, annál hamarabb bekövetkezhet pixelhiány a monitoron.
1607229591474.png
 
Utoljára szerkesztve:

dani146

Nagyon aktív tag
130000 csatát nem mondanám kevésnek. neked mennyi van?

Az valóban nem kevés. Ha ilyen sok csatád van, akkor biztos nagyon előkelő helyen állhatsz az adott PvP toronyban. Így viszont nem is lehet okod panaszra. :p
Másfelől, én sem mondanám problémának, ugyanakkor azt magam sem értem, hogy a PvP viadalokba miért számít bele más - a PvP-től merőben különböző pl.: térkép, expedíció - pontszerzési lehetőség által szerzett plusz pont. Mert így ugye az is elég tekintélyes összeget begyűjthet pontok terén, aki üt kettőt a szomszédokra, a többi pontot meg kibővíti egyéb játékmódokat kihasználva. Elég csiki-csuki megoldás ez. Egy jó régi kiskapu, amire felesleges panaszkodni mert ha létezik csak a hü... vagyis buta nem használná ki. Az más kérdés, hogy sokaknak - pl. neked is - ez bosszúságára válik. :)
 
Fent