Kibeszélő 1.192

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Elég fura lett a leírás. :)
A kék kör az nekem inkább lilának látszik. És azt sem teljesen értem, hogy a rémségek házából miért csak az alapépületet lehet megvenni kereskedőnél.
Illetve a képernyő jobb oldalán látható sáv stílusát hol lehet majd megváltoztatni?
 

dani146

Nagyon aktív tag
Nem kell semmit megváltoztatni. A frissítés után alapból az új külső fog megjelenni. Gondolom én...
 
Elég fura lett a leírás. :)
A kék kör az nekem inkább lilának látszik. És azt sem teljesen értem, hogy a rémségek házából miért csak az alapépületet lehet megvenni kereskedőnél.
Illetve a képernyő jobb oldalán látható sáv stílusát hol lehet majd megváltoztatni?
A remseg alappal max kitorolni lehet igy magaban XD
Nem, nekem például 4 rémségek fejlesztő maradt.
 

Rumcájsz

Szerkesztő
Csapattag
Szerkesztő
Hát én nem találtam meg, hogy hol lehet állítani a stílusát a jobb oldali sávnak.

Ez most akkor elírás:
"képernyő jobb oldalán látható sáv mostantól fogva több stílusban is elérhető lesz"?

Vagy megoldható valahogy a

1606297622769.png,

és én vagyok a béna? :)
 

dani146

Nagyon aktív tag
Hát én nem találtam meg, hogy hol lehet állítani a stílusát a jobb oldali sávnak.

Ez most akkor elírás:
"képernyő jobb oldalán látható sáv mostantól fogva több stílusban is elérhető lesz"?

Vagy megoldható valahogy a

935 bővítmény megtekintése,

és én vagyok a béna? :)

Szerintem elírás volt. Most, hogy lement a frissítés, már automatikusan a képen látható stílussal jelenik meg a sáv. :)
 
Nekem nagyon szemet bántó PC-n,hogy a nevezeteseknél a fenti zöld sávba lévő Fp mennyiséget Félkövér formátumba tették
 

helen

Nagyon aktív tag
Hát én nem találtam meg, hogy hol lehet állítani a stílusát a jobb oldali sávnak.

Ez most akkor elírás:
"képernyő jobb oldalán látható sáv mostantól fogva több stílusban is elérhető lesz"?

Vagy megoldható valahogy a

935 bővítmény megtekintése,

és én vagyok a béna? :)
Ráadásul ez a zöld bántja a szemet. Mármint nem úgy hogy csúnya lenne - mondjuk nem is szép- hanem úgy hogy befénylik, bevilágít az ember szemébe. Nem tudom jobban elmagyarázni a problémát, de nem esik jól rá nézni.
 

Rumcájsz

Szerkesztő
Csapattag
Szerkesztő
Szerintem elírás volt. Most, hogy lement a frissítés, már automatikusan a képen látható stílussal jelenik meg a sáv. :)

Ja, sajnos igazad van, az angol leírásban szó sincs több stílusról.
Engem amúgy a vízszintes része érdekelt volna.

A lelkesedést amúgy nem lehetne kivenni? Az amúgy is kint van fixen odafent. :)
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Az több stílus fordítási elírás volt. Elnézést érte (a csapat nevében)!

Új stílus a jó, de ezt már gondolom észrevettétek.

A nevezetesek Forge-sávjában nem lehetett rendesen látni a számokat (sokak szerint) és ezért változott (a fehér szín viszont eléggé szúrós így).

(Mellesleg [mert valaki írta, hogy zavarja a zöld], a zöld szín nyugtatólag hat a szemre, ez terheli a legkevésbé. Függetlenül a játéktól! :-D)
 

helen

Nagyon aktív tag
Az több stílus fordítási elírás volt. Elnézést érte (a csapat nevében)!

Új stílus a jó, de ezt már gondolom észrevettétek.

A nevezetesek Forge-sávjában nem lehetett rendesen látni a számokat (sokak szerint) és ezért változott (a fehér szín viszont eléggé szúrós így).

(Mellesleg [mert valaki írta, hogy zavarja a zöld], a zöld szín nyugtatólag hat a szemre, ez terheli a legkevésbé. Függetlenül a játéktól! :-D)
nem a zöld zavar, hanem a szín fényereje.. nem tudom jobban megmagyarázni.. túl fényes.. a város körül és minden zöld és az nem zavar. az nem fénylik ennyire, nem zavarja a látást. megfájdul az ember szeme-feje tőle.
 

dani146

Nagyon aktív tag
nem a zöld zavar, hanem a szín fényereje.. nem tudom jobban megmagyarázni.. túl fényes.. a város körül és minden zöld és az nem zavar. az nem fénylik ennyire, nem zavarja a látást. megfájdul az ember szeme-feje tőle.

Szerintem értem mire gondolsz. A zöldnek ez az árnyalata tényleg kicsit erős. Nem is tudom, kicsit neonba hajlik.
Eddig mondjuk fel se tűnt, de most, hogy felhívtad rá a figyelmem, már nem tudok másra figyelni. :p
 
Fent