Kibeszélő 1.124

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

danika 123

Új tag
Jó lenne, ha nem csak a bétán lenne majd az áttervezés, mert így korlépéseknél elég nehezen lehet csak megcsinálni a város átrendezését a nagyobb épületek bekerülése miatt.
 
Jó lenne, ha nem csak a bétán lenne majd az áttervezés, mert így korlépéseknél elég nehezen lehet csak megcsinálni a város átrendezését a nagyobb épületek bekerülése miatt.

Türelem.

Ami a betan van, az ide is jon.
Gondolom nem szeretnéd itt tesztelni, és hibákkal hasznalni?
 

DeletedUser23560

Guest
Jó lenne, ha nem csak a bétán lenne majd az áttervezés, mert így korlépéseknél elég nehezen lehet csak megcsinálni a város átrendezését a nagyobb épületek bekerülése miatt.

és abban mi a jó, ha minden könnyen megy? hol a kihívás? mi serkenti a gondolkodást?
 

DeletedUser20654

Guest
Aztán amikor a nevezeteseket beteszed átrendezésre és nem tudod kivenni, akkor is ezt írod? :)
 

DeletedUser22444

Guest
Legjobb az lenne, ha úgy ahogy van kikerülne a játékból a motiváló készlet és ennek bármilyen más alfaja is. Nagyon idegesítő, hogy halomban állnak a raktáramban, használhatatlanok, és a hatásuk egyébként is kiváltható a kocsma segítségével. Vagy már annak is örülnék ha kikerülne az expedícióból és az event jutalmak közül (3szor nyitottam motiválókészletet 3x60 lámpásért... elég frusztráló).
 

DeletedUser25751

Guest
Sziasztok!

Eddig tetszik a játék.
De Én a helyetekben nem vettem volna ki az expedíciókat.
Illetve mondjuk a gyarmatosítás koráig elérhetővé tenném minden játékosnak.
A modernebb korokban már tényleg nincs rá szükség.
Viszont a kezdő játékosoknak óriási segítség a napi 17 forge pont lehetősége.
Vagy éppen 10 extra ponttal indítani a reggelt.

Gondoljátok át!
 

DeletedUser24512

Guest
Na ennek a városátépítősnek már igencsak ideje lesz! Éljen-éljen-éljen!
Az kincskeresés törlése is tetszik, már semmi szükség nem volt rá.
A termelés megszakítás jóváhagyás kiszedése is remek ötlet.
Csak ámulok és bámulok, mi történt a főhadiszáláson? Felvettek valaki igazi játéktervezőt is? ;)
Ha még kapunk egy csataszimulátort is, akkor veszek gyémántot megint! :)
Illetve ha az új kor végre valami űrhajós-futorisztikus lesz, mert a földi helyszínötletek már a könyökömön jönnek ki! Űrálomást szeretnék, meg WARP hajtóműves csatahajókat, szervópáncélos-kiborgokkal, szóval ízig-vérig sci-fit! :D
 

DeletedUser24512

Guest
és abban mi a jó, ha minden könnyen megy? hol a kihívás? mi serkenti a gondolkodást?
Nem tudom, de nekem ez csak szimpla szivatás volt, meg egyszerűen nem lehetett hová tenni, megoldottam várostervezővel, de inkább csak unalmas favágás volt nem igazi kihívás. De akinek ez kihívás, az majd jól nem használja a funkciót... ;)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent