Kibeszélő 1.123 verzió

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser23560

Guest
Ha volt egyáltalán frissítés, a lőtávkijelzés ugyanolyan tré maradt, mint előtte. Pár hete lett elcseszve, okát sem értem... :(
 

DeletedUser24160

Guest
Valami volt, mert most már azt sem mutatja normálisan a terepen, hogy melyik egységre viszed az egeret a kezdeményező sávban. Legalábbis nem úgy mutatja, mint eddig, és nem úgy mint a saját egységet. Csak a szokásos minőségi frissítés... A "javítások" többsége alibimunka, olyanok, amik senkit nem érdekelnek. Jelentős részével én nem is találkoztam. Pl. az FP csomagok üres tooltipjével igen (valaki felhívta rá a figyelmet, egyébként észre nem veszem), de túléltem, hogy üres volt. Ezzel szemben az ellenség hatótávját jó lenne látni, gondolom nem ketten vagyunk így ezzel. A múltkori frissítéssel lett ilyenre "javítva", ami azért érdekes, mert nem is volt róla említés, hogy a harccal kapcsolatban valamit változtattak, talán egyedül a medúza hatótávját, de nehezen tudom elképzelni, hogy az ilyen megjelenítésbeli hibákat okozzon. Főképp olyan harcban, ahol nincs is medúza.
A tooltippek kitöltögetése helyett esetleg inkább meg lehetne próbálni megoldani azt, hogy ne fagyjon le a kép ablakváltások közt. Legalább fél éve ismert a hiba, és az is csak úgy megjelent egyszer. Nem igaz, hogy nem lehet kijavítani.

"Az eredményeket azonnal be lehet zárni, nem kell megvárni az animáció végét." - Erről van valakinek fogalma, hogy mit takar? Meg kellett néznem az angol fórumot, hogy számomra kiderüljön. A játékban egyébként Teljesítményeknek hívják őket, lehet, nem ártana következetesen használni a kifejezéseket, csak hogy tudjuk, miről van szó.
 

DeletedUser23560

Guest
Ablakváltások között - állítólag - a flash hibája miatt fagy le, azt pedig nem ez a gárda szervizeli. Remélhetőleg a HTML5 alatt már nem tapasztaljuk.... majd. :)
 

DeletedUser23560

Guest
A GvG-s, belső hibát okozó helyzetet - amikor az általad nyúzott sereget a csatád alatt valaki más legyőzi - viszont már egyszer meg tudták oldani, bő fél éve visszakerült, és azóta is őrli az idegeket. :mad:
 

DeletedUser24160

Guest
Ablakváltások között - állítólag - a flash hibája miatt fagy le, azt pedig nem ez a gárda szervizeli. Remélhetőleg a HTML5 alatt már nem tapasztaljuk.... majd. :)
Az tény, hogy a Flash sza... akarom mondani nem a legjobb, de akkor ezek szerint hasonló hiba van mindenben, ami Flash-en fut? Ha igen, akkor valóban azt a csapatot kellene megdádázni. Viszont amennyiben nem általános a jelenség, akkor a FoE fejlesztők tudnának tenni ellene, ha nem a városok körüli fűszálak kiegyenesítésével lennének elfoglalva.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent