0.16 verzió kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser3243

Guest
Amit nem ír változásnak, de az angol szerveren a 0,16-al bejött, hogy amikor motiválod a céhedet a pörgés megszűnt, helyette mindig az elejére megy, és keresgélheted hol hagytad abba. Ez a funkció egyre rosszabb sajnos.
 

DeletedUser

Guest
Nem változás, hanem a 0.16 verzió típushibája. :) Mindig van egy ilyen...
 

DeletedUser4561

Guest
Amennyiben 7 napig nem erősíted meg az e-mail címedet, bizonyos funkciók elérhetetlenné válnak számodra.

Nekem ezzel van bajom. Az a helyzet, hogy nem kaptam aktiváló e-mailt, spam-be sem. Az újraküldés gomb pedig alapból inaktív volt már az elején. Változtattam e-mail címet is, hátha az a baja, de ez sem segített (és biztos, hogy nem gépeltem el, mert a váltásról viszont kaptam levelet). Írtam ez ügyben Supportra is, de annyi választ kaptam tömören, hogy így jártam, nem tudnak mit csinálni. Na most ha ez már hátránnyal is jár, akkor rohadtul kéne valamit csinálni, mert hogy nem az én hibámból nem tudom aktiválni az biztos.
 

DeletedUser11

Guest
Írtam ez ügyben Supportra is, de annyi választ kaptam tömören, hogy így jártam, nem tudnak mit csinálni.

Ez elég fura. Ilyenkor javaslom a G-Mail fiókokat, minden tekintetben, sokkal gyorsabban érkeznek meg a levelek. Egy próbát mindenképpen megér.
 

DeletedUser3

Guest
Nekem ezzel van bajom. Az a helyzet, hogy nem kaptam aktiváló e-mailt, spam-be sem. Az újraküldés gomb pedig alapból inaktív volt már az elején. Változtattam e-mail címet is, hátha az a baja, de ez sem segített (és biztos, hogy nem gépeltem el, mert a váltásról viszont kaptam levelet). Írtam ez ügyben Supportra is, de annyi választ kaptam tömören, hogy így jártam, nem tudnak mit csinálni. Na most ha ez már hátránnyal is jár, akkor rohadtul kéne valamit csinálni, mert hogy nem az én hibámból nem tudom aktiválni az biztos.

Azóta sok minden történt, többek között ebben is tudunk segíteni már. Ha nem vagy benne biztos hogy aktivált az azonosítód vagy nem, nyiss jegyet ismét és megnézzük illetve amennyiben szükséges, aktiváljuk neked.
 

DeletedUser3

Guest
Amit nem ír változásnak, de az angol szerveren a 0,16-al bejött, hogy amikor motiválod a céhedet a pörgés megszűnt, helyette mindig az elejére megy, és keresgélheted hol hagytad abba. Ez a funkció egyre rosszabb sajnos.

Ezt már jeleztük, hamarosan javítják, a következő verzióban már nem így lesz.
 

Csiliz

Aktív tag
Ezek a fejlesztések, újítások bevezetése hibák javítása hozzá tartoznak a játékhoz. Ez által lesz a játék egyre jobb élvezhetőbb. De az utóbbi idő azt tapasztalom, hogy a játék egyre jobban lelassul. Néha emiatt a kedvem is elmegy tőle. Ha rákattintok valamire fél, 1 vagy akár több percet is kell várnom, hogy történjen valami. A játék kezdetekor ez még nem volt. Ezzel nem lehetne valamit csinálni!?
 

DeletedUser11

Guest
Ez természetesen attól is függ, hogy milyen géped van, meg hogy hányan vannak online, mennyire van leterhelve a rendszer. Minden frissítés egyre több energiát igényel. Ezért néha-néha lassabbak a serverek, de egy frissítés néha csodákat tesz.
 

Csiliz

Aktív tag
Ez természetesen attól is függ, hogy milyen géped van, meg hogy hányan vannak online, mennyire van leterhelve a rendszer. Minden frissítés egyre több energiát igényel. Ezért néha-néha lassabbak a serverek, de egy frissítés néha csodákat tesz.

Azt már régóta tapasztalom, hogy a flash-ek nagyon le tudják terhelni a gépet. Jobban, mint bármilyen más program. Például, ha hosszabb ideig játszom ezt a játékot kilépés nélkül, akkor akár 1 GB memóriámat is felfalhat!! A frissítésnél mire gondoltál?
 

DeletedUser11

Guest
Azt már régóta tapasztalom, hogy a flash-ek nagyon le tudják terhelni a gépet. Jobban, mint bármilyen más program. Például, ha hosszabb ideig játszom ezt a játékot kilépés nélkül, akkor akár 1 GB memóriámat is felfalhat!! A frissítésnél mire gondoltál?

Szia,

Hogy frissítsd az ablakot. Sokan nem értik, köztük én is, hogy miért Flash Player alapúra csinálták a játékot, hisz ennél sokkal jobb megoldás is lett volna, de biztosan volt valami értelme. Nekem például már maga a játék sem jön be, így én nem is játszom (amúgy sem köt le a játék).
 

DeletedUser

Guest
Nekem a térképnél kell időtlen időkig várni, mire bejön az egész... hm, nem tudom, mi lesz anyukám gépén, de ha nála leszek, akkor nemigen fogok harcolni (bár ígysem nagyon harcoltam onnan)
 

DeletedUser11

Guest
Nekem eddig magával a játékkal volt gond. Nem jött be az egész város, egy része zöldes-kék volt, a másik része pedig erdős. De most már jobb a frissítés óta.
 

DeletedUser

Guest
Szia,

Hogy frissítsd az ablakot. Sokan nem értik, köztük én is, hogy miért Flash Player alapúra csinálták a játékot, hisz ennél sokkal jobb megoldás is lett volna, de biztosan volt valami értelme. Nekem például már maga a játék sem jön be, így én nem is játszom (amúgy sem köt le a játék).

A Flash miatt énis morcos vagyok, lassú és erőforrás gyilkos megoldás egy ilyen szintű játékhoz. Gyanúm szerint újabb korok bevezetésével egy fullra kiépített város kb játszhatatlan lesz.
Másrészt a játék rendkívül sablonos, időben véges, újrajátszhatósági értéke a 0-hoz közelít. Úgyhogy bár nagyon tetsztett amikor elkezdtem és eleinte lekötött, de ahogy haladtam előre a játék nem nehezebb és összetetteb lett, csak lasabb és hétről-hétre egyre unalmasabb. Ami pedig még nagyobb baj, hogy az újabb verziókon sem látszik a törekvés, hogy ezzel valamit kezdjenek. :confused:
 

DeletedUser11

Guest
En speciel halara unom magam rajta. Ahogy mondtad az elejen lekot, de ha elersz az utolso korba, akkor mi van? A provinciaknak csak annyi ertelme van, hogy kifejleszthesd a fejleszteseket, es egy nagy korforgas az egesz.

Remelem ki fognak valamit talalni a fejlesztok, mert ez igy eleg unalmas.
 

DeletedUser

Guest
Az 1 napos ház elég érdekes. Teljesen értelmetlenné teszi a 8 órás ház használatát. Ugye elvben 24 / 8 = 3, csak éppen nincs azaz ember aki percre 8 óránként gépelé tud ülni. A gyakorlat azaz, hogy a 8 órás házat napi 2x lehet leszedni így viszont kisebb az aranytermelés és akkor még ottvan a népesség is.
Ezt a problémát csak úgy lehetne áthidalni, hogy a 8 órás házból 10 órásat csinálni és megnövelni a termelését is. Vagy lerövidíteni 7 órásra, úgy reális esély lenne a napi 3x-i begyújtésre. A gyakran belépőknek meg marad az órás épület.

Egyre inkább kijön, hogy a fejlesztők nem rendelkeznek ésgyaníthatóan soha nem is rendelkeztek a teljes játékra szóló átfogó koncepcióval, maximum homályos elképzelésekkel. A kő-, bronz-, vaskort nagyon elnagyolták, mondhatni összecsapták. Közben a gyarmatosítás korához már az ipari forradalmat is bekeverték úgytűnik, hogy tartalommal tudják feltölteni. Ráadásul a térképen kitakart terület nagysága még legalább további 1 kort sejtet a gyarmatosításon felül.

A játék kezdés túl gyors volt. Napi 4-5 kutatás, az aranyat, nyersanyagot olyan mennyiségben lehetett termeni amit elkölteni se nagyon lehetett. Egyszerűen nem voltak összhangban a költségek a termelési lehetőségekkel. A késő középkorra, és most a gyarmatosítás korára ez főleg igaz lesz, hogy sajnos sikerült átesni annak a bizonyos lónak a tulsó oldalára.

áthelyeztem a gyarmatosítás kor kibeszélőjéből

tito
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser4561

Guest
Nos, ami engem eléggé zavar ebben a verzióban, az az, hogy sűrűn vűlt felbontást a játék, hol éles a kép, hol pedig szemcsésebb, pixelesebb. Nem tudom, hogy ez direkt van-e így, vagy csak így sikerült a frissítés, de minden esetre elég zavaró, és lassítja is a játékot, mert mikor vált a 2 felbontés között olyankor nálam beakad 1-2 másodpercre. Akinek esetleg gyengébb a gépe, annak akár ez több is lehet. Vagy egyáltalán másnál is fellépett ez a probléma?
A másik, hogy még mindig rángatózik a céh sor, illetve szomszéd sor (bár azt hiszem ez az előző frissítéssel jött be). Fosztogatás, motiválás vagy takarítás után a sor legelejére ugrik majd visszateker oda, ahol előtte állt. Ha mondjuk a céhem tagjait motiválgatom sorba, néhány ember után már rendesen belassít, és állandóan frissíteni kell.
 

DeletedUser7560

Guest
ez a fókuszálás vagy ,i a fene nálam is fent áll és "enyhén" zavaró
a céhsor ugrálás valóban az előző verzióval jött be, a mostanival az jött be hogy nem ment vissza oda ahol tartott, így 80 céhtagok elég idegesítő volt motiválni, szerencsére valahogy megoldották hogy ismét visszaugorjon oda ahol tartott
 

DeletedUser11

Guest
Ha élhetnék egy kritikával, akkor ezek a verzió frissítések többsége arra jó, hogy újabb hibákat juttassanak be a játékba. Legyen ez Grepolis, Forge of Empires, vagy Lagoonia.

De szóljon egy érv az InnoGames mellett is, sajnos, amikor bevezetik az új verziót, nem tudhatják előre,hogy milyen negatív változásokat hozhatnak.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent